13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń329
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +2
13 ppt ?

duży brzuch przyczyny (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

duży brzuch przyczyny

Napisał(a): ~jogi -

Można powiedzieć, że jestem rosłym mężczyzną w sile wieku, który ma typowy problem - duży brzuch i szukam przyczyny. Wiem, że wielu mężczyzn w średnim wieku ma taki problem. Nie jestem tylko pewien czy wszystkim to przeszkadza. Mi niestety tak. Nie to, że przeszkadza mi bycie misiaczkiem dla żony, ale chciałbym się trochę fizycznie odmłodzić. Jakie mogą być przyczyny dużego brzucha u dojrzałego mężczyzny? Jak go zwalczyć? Myślę, że gdybym coś z tym zrobił zaskoczyłbym żonę. Jeśli też macie taki problem proszę o wsparcie. A może są tu panowie, którzy nie mają dużego brzucha i powiedzą coś o tym. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.
INTERIA.PL

Re: duży brzuch przyczyny

Napisał(a): ~RoBo -

Mniej żreć więcej się ru(ch)szać i tyle.
Też miałem brzuszek - zapisałem się na siłownię ale warunek konieczny uczestniczyć w treningach ;-)

Ćwiczyłem głównie rano przed pracą - Kardio, maszyny i zestaw ćwiczeń ba brzuch,

Rano na śniadanie 4 jajka na miękko z chrupkim pieczywem, na obiad bułka fitness (ja akurat kupowałem w Lidlu) + chudy kefir i jabłko. Po powrocie do domu bardzo lekki obiad chyba, że już było po 16 to STOP NA JEDZENIE.

W rok straciłem 20 kg. Jest jeden minus - musiałem wymienić wszystkie ubrania ale zrobiłem to z przyjemnością ;-)

Re: duży brzuch przyczyny

Napisał(a): ~bgh -

Moja własna teoria od dawna, faceci którzy nie mają seksu mają brzuchy, myślę że seks na leniwca też nie pomaga musi być wysiłek z dominującej pozycji tzn "roboczej". Oczywiście dobrze jest robić ćwiczenia na AB (mięśnie brzucha) jeżeli tego "cudownego środka na brzuch" jest jednak mniej z różnych względów.
« Wróć do tematów
Do góry strony: duży brzuch przyczyny