Komentarze (361)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Pokręć -

Ein Reich, Ein Folk, Ein Wagen. Volkswagen. Das Auto.
Odpowiedź (0)

VW to potęga

Napisał(a): Dżizus -

Bugatti,Lambo,Bentley,niedługo Jaguar albo Aston Martin,Audi i inne to mało? VW obiecał że zrobi najszybsze auto osobowe na Swiecie i zrobił Bugatti Veyrona,jeszcze coś?kto się może tym pochwalić?bmw,merc,japończyki?nikt.common reil wynależli Włosi? to wszyscy z nich rżną merc,bmw,japońce też,a niemiecka technologia po wojnie była przykładem dla wszystkich,japońskie auta lat 70-tych psuły się i gniły już w salonach.
Odpowiedzi (2)

wszyscy się uczyli od VW

Napisał(a): Dżizus -

kiedy VW na początku lat 80-tych wypuścił turbodiesla to innym firmom gały wychodziły,wszyscy sie uczyli turbodiesli od VW, bmw też, dlatego TDI jest tak słynne do dzisiaj,a Audi to ma taki silnik jaki VW wyprodukuje np.najlepszy na świecie benzynowy 4.2 l,lub najlepsza na świecie skrzynia DSG i kto fiknie?
Odpowiedzi (24)

vw dobry .. smieszne

Napisał(a): qwerty -

do tych co twierdza ze tylko vw / ze vw najlepszy / itd

zal mi was !!!

nigdy vw - bo to syf ... pytam sie gdzie ta jakosc .. vw byl dobry dawno temu co nie znaczy ze teraz stare vw sa dobre .... sa zakatowane ....

jedyne niemieckie auto jakie warto kupic to bmw i to nie jakiegos starego trupa ..

a z marek dostepnych dla wiekszej ilosci ludzi to sa 2 dobre i pewne marki - fiat i toyota
Odpowiedź (0)

Tylko Volkswagen i Audi !

Napisał(a): Obiektywny -

Żadne na F bo to pseudosamochody. Ta stara prawda wcale nie znikła i nadal jest aktualna !!!
Odpowiedzi (39)

A ja lubię Fiaty

Napisał(a): elviz -

Mam Punto, teraz zamierzam kupić Fiata Linea albo Bravo. Od 8 lat jeżdżę Fiatem, miałem Punto I, nic się nie psuje, części nie są drogie, mało spala benzyny. Uważam, że nie ma złych samochodów, a każdy wybiera dla siebie to co mu odpowiada.
Odpowiedzi (7)

A ja mam peugeota 307sw

Napisał(a): Pat -

Ja mam peugeota i wcale nie mam zamiaru go wymieniac na niemieckie gówna! bo peugeoty są nie zawodne i prowadzenie jest też dobre.
Odpowiedzi (1)

Czy fani VW i Audi nigdy nie prowadzil np w Alfy?

Napisał(a): Yeti -

Jak widzę te auta, to wiem, że chłopy w gumofilcach jadą i muszę bardziej uważac.
Odpowiedzi (3)

fordom niee

Napisał(a): jacx -

mam forda windstara (van, silnik 3,8) psuje sie nagminnie ale to tak już jest z fordami
Odpowiedź (0)

renault

Napisał(a): ania -

mam vel satisa 2.2 diesla super autko niczym lepszym nie jezdzilem za tak w sumie male pieniadze auta niemieckie mogo mu wiele pozazdroscic
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz