15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń140
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +20
15 ppt ?

Dzieci i koty. (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dzieci i koty.

Napisał(a): Laila44 -

W moim domu zawsze byl pies, dwa razy były dwa psy--bokser i owczarek, owczarek i ratlerek.Pies zawsze musi mieć wszystkie szczepienia, odrobaczanie,żadnej choroby skóry, oczu i nikt uczulenia na sierść psa.Moje dzieci dzisiaj mające same dorosłe dzieci żyły w zgodzie z naszymi czworonożnymi domownikami, nie chorowały z powodu psa.Lizanie przez psa--możesz psa nie mieć a dziecko raczkuje, dotyka podłogi, dywanow pełnych zarazków i kładzie rączki do buzi.Nie kupiłam nigdy psa bo dziecko chciało bo to nie zabawka dla niego.Zdrowy, czysty pies nie jest przeszkodą dla dziecka które nie jest uczulone na sierść.

Napisał(a): Alion94 -

nibynick
Alion94 Ja myślę że warto, bo koty są zazwyczaj super i miłe.
Na filmikach wszystko wygląda niby świetnie... :-) Ale lizanie dzieciątka po głowie, czy twarzy... ?
W sumie to obojętne, ważna jest miłość zwierzęcia do człowieka i odwrotnie.

Napisał(a): bodzik1 -

Laila44 W moim domu zawsze byl pies, dwa razy były dwa psy--bokser i owczarek, owczarek i ratlerek.Pies zawsze musi mieć wszystkie szczepienia, odrobaczanie,żadnej choroby skóry, oczu i nikt uczulenia na sierść psa.Moje dzieci dzisiaj mające same dorosłe dzieci żyły w zgodzie z naszymi czworonożnymi domownikami, nie chorowały z powodu psa.Lizanie przez psa--możesz psa nie mieć a dziecko raczkuje, dotyka podłogi, dywanow pełnych zarazków i kładzie rączki do buzi.Nie kupiłam nigdy psa bo dziecko chciało bo to nie zabawka dla niego.Zdrowy, czysty pies nie jest przeszkodą dla dziecka które nie jest uczulone na sierść.
Nic dodać nic ująć!
Ja mam i psy i koty.... i małe dziecko.... Jeszcze niczego ani syn, ani starsze córy od psów czy kotów nie ''złapały".... Podstawowa opieka weterynaryjna, odrobaczania, szczepienia i dbanie o higienę rozwiązuje problem....
I potwierdzę za Lailą.... Psa czy kota nie kupujemy dla dziecka! Kupujemy (przygarniamy) dla NAS, dla rodziny! Dziecko nie jest w stanie przejąć wszystkich obowiązków nad zwierzakiem.... a zwierzak to nie zabawka!

Napisał(a): kamil098 -

Kot to nie zabawka i wymaga stałej opieki, której dziecko raczej nie podoła. Prócz zdrowej karmy zapewniającej dobrą kondycję zwierzęcia, kota trzeba odkłaczać. Dobrze sprawdza się tutaj TrichoCat - VetExpert. To pasta zapobiegająca zbijaniu się włosów w żołądku i jelitach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dzieci i koty.