206
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi93
  • Ocen na +160
206 ppt ?

Dzięki premier Beaty Szydło kierowca sejczento otrzymał drugie życie (94)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dzięki premier Beaty Szydło kierowca sejczento otrzymał drugie życie

Napisał(a): majfraj -

Zadajemy pytanie rodzicom sejczento czy byli w szpitalu podziękować premier Beacie Szydło, kierowcy i ochroniarzowi za podarowanie drugiego życia ich synowi? Nas nie interesuje kto jest winny ale to świństwo które czynią rodzice i kierowca sejczento, premier Beacie Szydło możemy porównać do judaszowych srebrników, wystarczyło żeby premier Beata Szydło uznała aby nie taranować tego „pudełka zapałek” tylko do granic własnego bezpieczeństwa a później staranować to pudełko zapałek (sejczento) można wyobrazić sobie ze kierowca zadaje pytanie premier Beacie Szydło co robimy były dwie opcje taranujemy ponieważ uznajemy ze to jest terrorysta, premier Beata Szydło uznała ze poświęci własne zdrowie ochroniarza i kierowcy żeby uratować życie temu 21 latkowi ponieważ wiemy ze temu młodemu kierowcy sejczento nic się nie stało, wyobraźmy sobie zderzenie limuzyny z sejczento teraz rodzice może siedzieli by przy łóżku połamanego syna lub jeszcze gorzej dzisiaj już nie mieli by już syna, a wystarczyło aby premier Beata Szydło wybrała opcję o terroryście i taranować ten samochodzik, a co mamy zero wdzięczności zadaje pytanie rodzicom tego chłopaka czy mają sumienie? czy chodzą do spowiedzi? Niech zadają pytanie księdzu czy za uratowanie życia mają złem podziękować.
Platforma wsparła tego młodego kierowcy sejczento prawnie ale czy bez interesownie? Trudno ale nie znaleźliśmy innego słowa aby opisać tę sytuację rodzice i ten kierowca sprzedali się za judaszowe srebrniki ale dołączyli do chijen które żerują na ludzkich nieszczęściach, ponieważ to co robi platforma, Polsat news i tvn24 nie można inaczej nazwać ludzi którzy za dobro płacą nienawiścią zerowaniem na ludzkich uczuciach, musicie zadać sobie pytanie czy politycy platformy, nowoczesnej poświęcili by własne życie aby ratować inne życie? premier Beata Szydło poświęciła własne zdrowie jak kierowca i ochroniarz aby uratować życie tego młodego człowieka.
Pytanie jaką cenę muszą zapłacić rodzice tego młodego człowieka za pomoc prawną? Teraz listy piszą później po studiach będą ich wozić jaką to krzywdę zrobiła im premier Beata Szydło ze uratowała im syna, następnie może będą ich wozić jak m…. w klatce i będą recytować ta zła premier Beata Szydło uratowała nam syna ale my ją szkalujemy, co się stanie gdy sprawa ucichnie nie będzie medialna? Czy tak chętnie będą pomagać temu młodemu człowiekowi? Czy będą szukać nowej sensacji.
Zapamiętajcie ze to premier Beata Szydło, ochroniarz i kierowca poświęcili własne zdrowie aby uratować życie kierowcy sejczento.
INTERIA.PL

Re: Dzięki premier Beaty Szydło kierowca sejczento otrzymał drugie życie

Napisał(a): egle -

doszłam do połowy, bo po drugim czy trzecim zdaniu, już dalej chyba nie ma sensu... kierowca pytał Beatę Szydło??

mieliśmy kiedyś wypadek? chyba nie... szkoda, że nie dodałaś/eś, że kierowca zatrzymał na chwile pojazd, by skonsultować decyzję z Beti... i szkoda, że nie ma spójności medialnej, bo niedawno czytałam, zę kierowcy BOR - u sątak szkoleni, by nie wjechać w innego kierowcę...

w ułamkach sekundy, kierowca decyduje sam, a Polska, a jak mówi sam Błaszczak, jest bezpiecznym krajem, bez terrorystów, skąd pomysł, że tam mógł być terrorysta...

myślałam, że Smoleńska już nic nie przebije, no pierdziele, jak bardzo się myliłam...

poki co to nie ma winnych i nie ma cudownie ocalonych, tylko jest sprawa, która się toczy... ja pierdzielę, nic się Beti nie stao, ale wezwali helikopter, spędziła długe dnie w szpitalu... niby po co? skoro

Napisał(a): ~POLKA -

Optymalna sytuacja dla opozycji była by wtedy, gdyby chłopiec został zabity przez rządową limuzynę. Stało się inaczej, to pasażerowie limuzyny odnieśli obrażenia, jedni mniejsze, drudzy większe i opozycja nie ma pola do popisu, nie czym triumfować. Jakie było wyjście z sytuacji? otoczyć chłopca rzekomą opieką prawną, zawsze można coś ugrać :)) Prawda jest taka, że chłopak ewidentnie się zagapił i borowiec wolał połamać własne nogi niż zabić chłopaka...

Napisał(a): ~anioł -

~gosc BREDZENIE O HOPINIE....... To Bóg ocalił lepszego człowieka
Pan Bóg, żeby zrobić coś dobrego dla człowieka, to posługuje się drugim człowiekiem. Czasem chcemy gdzieś się dostać, lub coś uczynić i ktoś nas zawróci, lub odwróci naszą uwagę. Jesteśmy przekonani że to przypadek, a tak naprawdę to siła wyższa, która czuwa nad nami..

Napisał(a): taie -

Dziecino widać ze w życiu nie siedziałaś za kierownicą samochodu ani nie miałaś najmniejszej stłuczki - przez trzydzieści lat paręnaście razy objechałem kulę ziemską i miałem dwa przypadki kiedy we mnie wjechano.
Wiedz że nie masz czasu niczego pomyśleć ani możliwości się zastanowić- to wszystko są opanowane wcześniej odruchy a zaczynasz myśleć po wypadku (oczywiście jak przeżyjesz) a to co tu wymyślasz to są propagandowe bajki.

Napisał(a): krysstof -

Ale głupi człowiek jest ten kto napisał ten artykuł, kierowca nie miał czasu do namysłu co zrobić, bo to były ułamki sekundy, tam nie było czasu na zastanawianie się tylko ominięcie przeszkody, a kierowca nie wiedział, że tam jest drzewo. bo by może postąpił inaczej.

Napisał(a): Puma112 -

a członkowie partii peo nie pobiegli prędko bronić kolejnego kierowcy który w dniu dzisiejszym spowodował wymuszenie i doprowadził do poważnego wypadku busa koło Warszawy w Nadarzynie? nie powinni już tam być i badać okoliczności, a może zorganizują zbiórkę? czy to nie wstyd tak sie ośmieszać w oczach Polaków?

Puma112 a członkowie partii peo nie pobiegli prędko bronić kolejnego kierowcy który w dniu dzisiejszym spowodował wymuszenie i doprowadził do poważnego wypadku busa koło Warszawy w Nadarzynie? nie powinni już tam być i badać okoliczności, a może zorganizują zbiórkę? czy to nie wstyd tak sie ośmieszać w oczach Polaków?
pewnie, gdyby druzyna pisowska czysto grala, to moze i nie mieliby potrzeby szybko leciec i chlopaka bronic...

Napisał(a): dziadek16 -

egle
Puma112 a członkowie partii peo nie pobiegli prędko bronić kolejnego kierowcy który w dniu dzisiejszym spowodował wymuszenie i doprowadził do poważnego wypadku busa koło Warszawy w Nadarzynie? nie powinni już tam być i badać okoliczności, a może zorganizują zbiórkę? czy to nie wstyd tak sie ośmieszać w oczach Polaków?
pewnie, gdyby druzyna pisowska czysto grala, to moze i nie mieliby potrzeby szybko leciec i chlopaka bronic...
Wiadomo kto i kiedy najgłośniej krzyczy , to znaczy że chce coś zagłuszyć ..... Smolensk .... Stadniny.... Oświata ... Wojsko.... i wiwlw, wiele,, innych gałęzi przemysłu.... transportu ... gospodarki....A teraz kolejna kraksa ....PiS wie jakksie gra na takich instrumentach...

Napisał(a): ~mejfrej -

egle doszłam do połowy, bo po drugim czy trzecim zdaniu, już dalej chyba nie ma sensu... kierowca pytał Beatę Szydło??

mieliśmy kiedyś wypadek? chyba nie... szkoda, że nie dodałaś/eś, że kierowca zatrzymał na chwile pojazd, by skonsultować decyzję z Beti... i szkoda, że nie ma spójności medialnej, bo niedawno czytałam, zę kierowcy BOR - u sątak szkoleni, by nie wjechać w innego kierowcę...

w ułamkach sekundy, kierowca decyduje sam, a Polska, a jak mówi sam Błaszczak, jest bezpiecznym krajem, bez terrorystów, skąd pomysł, że tam mógł być terrorysta...

myślałam, że Smoleńska już nic nie przebije, no pierdziele, jak bardzo się myliłam...

poki co to nie ma winnych i nie ma cudownie ocalonych, tylko jest sprawa, która się toczy... ja pierdzielę, nic się Beti nie stao, ale wezwali helikopter, spędziła długe dnie w szpitalu... niby po co? skoro
W tym pisie są same bzdury, fantazje i brak czytania ze zrozumieniem to było pytanie hipotetyczne zadaję pytanie ile czasu jest potrzebne powiedzieć taranujemy, nie, czy wam wystarczy ta odpowiedz? jest faktem ze samochód premier Beaty Szydło nie z taranowało, samochód młodego człowieka (ten człowiek żyje) czy rodzice i kierowca podziękowali premier Beacie Szydło za danie drugiego życia, czy ta pomoc prawna jest bez interesowna, czy rodzice tego chłopaka mają chodź trochę empatii i honoru? Czy politycy platformy mieli by odwagę poświęcić własne zdrowie lub życie aby ocalić innego człowieka? Pytanie do rodziców tego młodego człowieka czy oglądacie Polsat news lub tvn24 jak was wykorzystują dla celów politycznych, proszę odpowiedzieć na te pytania.

Napisał(a): ~mejfrej -

krysstof Ale głupi człowiek jest ten kto napisał ten artykuł, kierowca nie miał czasu do namysłu co zrobić, bo to były ułamki sekundy, tam nie było czasu na zastanawianie się tylko ominięcie przeszkody, a kierowca nie wiedział, że tam jest drzewo. bo by może postąpił inaczej.
Jako autor tego artykułu muszę się odnieść gdy się nas obraza naucz się czytać ze zrozumieniem te przykład był hipotetyczny ale taranujemy, nie, to wystarczyło? Czy ty w podobnej sytuacji wybrałbyś swoje życie czy innego człowieka, a tak naprawdę to platforma za pomocom Polsatu news i tvn24 chce zbić kapitał polityczny.

~mejfrej
egle doszłam do połowy, bo po drugim czy trzecim zdaniu, już dalej chyba nie ma sensu... kierowca pytał Beatę Szydło??

W tym pisie są same bzdury, fantazje i brak czytania ze zrozumieniem to było pytanie hipotetyczne zadaję pytanie ile czasu jest potrzebne powiedzieć taranujemy, nie, czy wam wystarczy ta odpowiedz? jest faktem ze samochód premier Beaty Szydło nie z taranowało, samochód młodego człowieka (ten człowiek żyje) czy rodzice i kierowca podziękowali premier Beacie Szydło za danie drugiego życia, czy ta pomoc prawna jest bez interesowna, czy rodzice tego chłopaka mają chodź trochę empatii i honoru? Czy politycy platformy mieli by odwagę poświęcić własne zdrowie lub życie aby ocalić innego człowieka? Pytanie do rodziców tego młodego człowieka czy oglądacie Polsat news lub tvn24 jak was wykorzystują dla celów politycznych, proszę odpowiedzieć na te pytania.
ile czasu trzeba??? to są ułamki sekundy!!!! ułamki sekund... nawet, jeśli kierowca zadałby pytanie, to Beti nie zdążyłaby odpowiedzieć. I dzis nie czas na przepychanki, kto komu powinien dziękować, o nie zostało ustalone CZYJA BYLA WINA. Jeśli więc nie ma, co do tego jasnosci, to może powinni przepraszać chłopaka, że mu wjechali w drogę?

jest coś takiego jak instynkt... może ty go nie masz i dlatego nie rozumiesz tej prostej sytuacji...

co do tego mają politycy? nakręcacie tę sytuację, jak żyłkę na wędce.

nie ogladam polsat news, dostaję dreszczy, jak przez pol dnia o niczym innym się nie mowi jak o zdrowej pani premier, ktora sie bycyz w szpitalu, by sie do KC dopasować... więc nie chrzań mi tu o drugim zyciu dla chłopaka, bo jeśli cos mi tu próbuje prawdę zasłaniać, to właśnie tego rodzaju posty....

dziadek16
Wiadomo kto i kiedy najgłośniej krzyczy , to znaczy że chce coś zagłuszyć ..... Smolensk .... Stadniny.... Oświata ... Wojsko.... i wiwlw, wiele,, innych gałęzi przemysłu.... transportu ... gospodarki....A teraz kolejna kraksa ....PiS wie jakksie gra na takich instrumentach...
a mnie od tego krzyku już głowa boli, drą się i drą, a milczenie podobnież złotem jest....
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • premier szydlo daladrugie zycie kierowcy
Do góry strony: Dzięki premier Beaty Szydło kierowca sejczento otrzymał drugie życie