0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń0
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Dziękuję bardzo... Żegnam. (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dziękuję bardzo... Żegnam.

Napisał(a): ~hakunamatata -

zadałam pytanie odnośnie danych na pam(nie miałam czasu na kopiowaniu 800 wpisów , niestety na co dzień pracuję)... nie dostałam żadnej odpowiedzi,a pamiętniki zostały usunięte, a tym samym moje wpisy, które chciałam zachować

dziękuję bardzo za tą możliwość i za skasowania ważnych dla mnie wpisów...

nie rozumiem, co to komu szkodziło zostawić normalne pamiętniki... a skoro już miały zostać usunięte, to należało to zrobić tak, by wpisy zostały zachowane...

Przykro mi, i ja na pewno tu już nie zawitam.
INTERIA.PL

Re: Dziękuję bardzo... Żegnam.

hope Foch z przytupem :D stracilam kilkadziesiąt stron z wpisami, ale szczerze? Nigdy do tego nie wracałam. Nie mogłam patrzeć jaka byłam młoda i głupia 😂
Może dla jednych były to zwykłe słowa, ale dla mnie wspomnienia.
Szkoda, że ktoś je tak po prostu wymazał i sprawił, że już nigdy nie będę mogła sobie ich tak dokładnie przypomnieć.

To były moje prywatne wpisy i mój mały świat, do którego wracałam kiedy było mi źle.

Może to śmieszne i infantylne, ale tak własnie było.

~should Bez jaj :D Przecież od dłuższego czasu było wiadomo, że pamiętniki będą usunięte! Było mnóstwo czasu na skopiowanie sobie wpisów :) Nie mówiąc już o jeszcze wcześniejszych wzmiankach o usunięciu pam...
bez jaj? masakra...

może niektórzy z was mają czas na siedzenie przed komputerem i kopiowanie 800 wpisów, ale ja nie..

chętnie bym komuś zleciła skopiowanie tylu wpisów;) gdyby ktoś się zgłosił, ale już za późno
odpowiedzi na pytanie odnośnie bazy danych nie dostałam (odpowiedź wysłałam ponad 2 tygodnie temu)

Napisał(a): ~should -

~hakunamatata
~should Bez jaj :D Przecież od dłuższego czasu było wiadomo, że pamiętniki będą usunięte! Było mnóstwo czasu na skopiowanie sobie wpisów :) Nie mówiąc już o jeszcze wcześniejszych wzmiankach o usunięciu pam...
bez jaj? masakra...

może niektórzy z was mają czas na siedzenie przed komputerem i kopiowanie 800 wpisów, ale ja nie..

chętnie bym komuś zleciła skopiowanie tylu wpisów;) gdyby ktoś się zgłosił, ale już za późno
odpowiedzi na pytanie odnośnie bazy danych nie dostałam (odpowiedź wysłałam ponad 2 tygodnie temu)
Od ponad miesiąca oficjalnie było wiadomo, że pamiętniki zostaną usunięte. Żeby skopiować 800 wpisów wystarczyłoby usiąść codziennie po pare minut do komputera :)
Wiele miesięcy temu, może to i rok już będzie, też była panika, bo pamiętniki zamykają, już wtedy miałaś okazję zabrać się do kopiowania :) Niestety lepiej teraz strzelić focha i zwalić winę na innych...

~should
~hakunamatata
bez jaj? masakra...

Od ponad miesiąca oficjalnie było wiadomo, że pamiętniki zostaną usunięte. Żeby skopiować 800 wpisów wystarczyłoby usiąść codziennie po pare minut do komputera :)
Wiele miesięcy temu, może to i rok już będzie, też była panika, bo pamiętniki zamykają, już wtedy miałaś okazję zabrać się do kopiowania :) Niestety lepiej teraz strzelić focha i zwalić winę na innych...
Proszę wybaczyć, ale nie byłam pamiętnikomaniaczką i nie wchodziłam na pamiętniki codziennie.
Ostatnio weszłam z ciekawości.
Więc wiedziałam o zamknięciu tak naprawdę trzy dni przed rzekomym zamknięcie.
Jak więc mogłam to zrobić?

Foch ? Nie.

Po prostu mi przykro, bo to były moje "rzeczy", a nie miałam jak i nie miałam możliwość skopiować tych wpisów.

Tak jak napisałam ... nie jestem pamiętnikomaniaczką i wchodziłam tu bardzo rzadko od roku czy nawet dwóch lat.

Myślę, że nie ma co ciągnąć tematu ;)

Powiedziałam, co chciałam powiedzieć. Dziękuję.

I co? Zadowoleni jesteście z nowych pamiętników?
Bo widzę, że bardzo

Tak jak myślałam - forum.interia, to nie miejsce dla Was (nas), myślałam, że to będzie takie zamknięte forum dla wszystkich pamiętnikowiczów, a tu się okazuje, że każdy ma dostęp i teraz macie swoje nowe pamiętniki

Nick - każdy może wpisać jaki chce, każdy może się podpisać za nick jaki chce, dzięki czemu zrobi się bałagan

Trudno to nawet nazwać jakimkolwiek serwisem.

No i jak widzę - pełno nowych ludzi, których w ogóle nie znamy.
Robią sobie "jaja" z tematów .

Piszę to tylko dlatego, bo mi żal, że miejsce które było tylko nasze przeniosło się na taki serwis.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - to miejsce nigdy nie będzie pamiętnikami i nigdy nie będzie tu taki klimat jak na dawnym serwisie.
Szkoda tyko, że niektórzy z was zauważyli i zrozumieli to dopiero teraz ;)

Pozdrawiam

Napisał(a): Ainam -

Jeżeli już możesz mieć pretensje sama do siebie. Od dawien dawna wiadomo było, że nie da rady inaczej skopiować wpisów niż wejść w każdy jeden i kopiować.

I ten pretensjonalny ton do nas wszystkich, zwykłych użytkowników pamiętników. Tak jakbyśmy mieli wpływ na Twoje wpisy. Ja też straciłam je wszystkie, ale podchodzę do tego troszkę inaczej - nie lepiej zostawić przeszłość za sobą?

P.S. Żaden z nas nie chciał usunięcia pamiętników, ale skoro się nie dało to co możemy? Nie wiem, mam wrażenie, że obwiniasz nas o to, że pamiętniki zostały usunięte... Nie, nikt z nas w tym palców nie maczał. Pamiętniki były za bardzo związane z portalem bravo.

Napisał(a): oszukanaa -

Jak zawsze pretensje do całego świata. Może napisz do interii i tam się wyżal? Pamiętników nie dało się uratować, chyba że masz za dużo kasy i chciałabyś je utrzymywać? To było do przewidzenia, że w końcu skasują serwis. Trzeba było częściej wchodzić i być na bieżąco, a nie żalić się, że nie skopiowałaś wpisów, ale nie jesteś jednak "pamietnikomaniaczką". Skoro tak, to po co ci to? Poza tym jestem pewna, że jeśli byłby jakiś sposób na skopiowanie wszystkich wpisów, to ktoś na pewno by napisał jak to zrobić. Zresztą w innych wpisach było, że się nie da. Radzę więc skierować swoje żale gdzie indziej i albo zaakceptować nową stronę, albo nie ;)

Pozdrawiam.

Napisał(a): ~hope -

"i teraz macie swoje nowe pamiętniki"
"Szkoda tyko, że niektórzy z was zauważyli i zrozumieli to dopiero teraz ;)"

Ty tak SERIO??? :P
A co mieliśmy zrobić?

Od początku było wiadome, że to nie będzie to samo, jednak taką alternatywę nam zaproponowano.
Nie jesteś pępkiem świata. Nie Ty jedna straciłaś wpisy.
W ogóle mi się nie podoba to forum, ale jestem tu, bo to ludzie tworzyli pamiętniki i mam nadzieję, że chociaż część osób będzie pojawiać się tutaj.

A trolle... Pamiętacie lata świetności pamiętników? Ile było wtedy trolli? No właśnie.

Mam nadzieję, że jakoś się rozkręcimy tutaj. ;)

Ale czy ja piszę tu nadal o swoich wpisach?
Już nie.

Piszę o tym, że to miejsce nie będzie już tym samym miejscem, co wcześniejsze.

Może gdybyśmy wszyscy jakoś zareagowali,to serwis nie byłby usunięty, a jakby był, to może byśmy mogli interweniować odnośnie nowego miejsca i nie byłaby to durna interia.

Tyle.

Oczywiście życzę wam byście się odnalazły, ale z pewnością to nie będzie to samo miejsce.
Zaglądam tu jak mogę, i śmiać mi się chce z niektórych odpowiedzi.

Na pamiętnikach owszem - też były czasem głupie odpowiedzi, ale były to osoby zaprzyjaźnione z serwisem, a tu wchodzą osoby, które kompletnie nie rozumieją klimatu dawnych pamiętników.

Pozdrawiam.

P.S Z drugiej strony... skoro już pamiętniki zniknęły, to może same znajdziecie sobie miejsce, gdzie będziecie mogły dodawać wpisy ;)
A może to czas na to, by już zerwać z internetowym pamiętnikiem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dziękuję bardzo... Żegnam.