Odpowiadasz na:
Dziękuję bardzo... Żegnam.

~hakunamatata
Temat dodał(a):
~hakunamatata -
zadałam pytanie odnośnie danych na pam(nie miałam czasu na kopiowaniu 800 wpisów , niestety na co dzień pracuję)... nie dostałam żadnej odpowiedzi,a pamiętniki zostały usunięte, a tym samym moje wpisy, które chciałam zachować dziękuję bardzo za tą możliwość i za skasowania ważnych dla mnie wpisów... nie rozumiem, co to komu szkodziło zostawić normalne pamiętniki... a skoro już miały zostać usunięte, to należało to zrobić tak, by wpisy zostały zachowane... Przykro mi, i ja na pewno tu już nie zawitam.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dziękuję bardzo... Żegnam.

Napisał(a): gość -

Sorry ale czego Ty sie spodziewalas? Ze ta strona bedzie dzialac przez 50 lat? Ludzie To jest tylko internet. Jak takie wazne i intymne to jest dla Ciebie to trzeba bylo pisac do zywklego zeszytu i nikt by ci tego nigdzie nie wywalil.

Napisał(a): ~hakunamatata -

Poza tym, może was zaskoczę, ale osobiście znalazłam sposób na dostanie się do swoich wpisów ;)

Pozdrawiam!

oszukanaa Jak zawsze pretensje do całego świata. Może napisz do interii i tam się wyżal? Pamiętników nie dało się uratować, chyba że masz za dużo kasy i chciałabyś je utrzymywać? To było do przewidzenia, że w końcu skasują serwis. Trzeba było częściej wchodzić i być na bieżąco, a nie żalić się, że nie skopiowałaś wpisów, ale nie jesteś jednak "pamietnikomaniaczką". Skoro tak, to po co ci to? Poza tym jestem pewna, że jeśli byłby jakiś sposób na skopiowanie wszystkich wpisów, to ktoś na pewno by napisał jak to zrobić. Zresztą w innych wpisach było, że się nie da. Radzę więc skierować swoje żale gdzie indziej i albo zaakceptować nową stronę, albo nie ;)

Pozdrawiam.
nie jestem pamiętnikomaniaczką więc w związku z tym wisi mi to, że już tego miejsca nie ma
chodziło mi wyłącznie o moje wpisy
to było moje, prywatne

skoro, chcieli to usunąć, to mogli to zrobić tak, by nie naruszać czyjegoś dobra

dla mnie to jest logiczne, ale jak widać, dla Was nie:)

Ja mam gdzieś te pamietniki.
Mi chodziło tylko o moje wpisy- tylko i wyłącznie.

Skoro pamiętniki ledwo żyły, to po co zostało stworzone coś takiego?

Boże... drogie Panie... czy wy naprawdę myślicie , że ja ubolewam nad tymi wpisami cały czas?
Mam inne sprawy na głowie.

Byłam zła przez chwilę, bo pisałam na starych pamiętnikach prośbę o pomoc w udostępnienie wpisów w jakiś prostszy sposób, niż ręczne kopiowanie.
A teraz już "po ptakach", a piszę teraz zupełnie o czym innym ;)
O samym sensie tego miejsca.

Śmieszy mnie tylko to, że piszecie, że nic by nie dało wasze zdanie , wasz bunt przeciwko zamknięcia serwisu, a z drugiej strony burzcie się w innych wpisach, że to miejsce nie będzie już to samo, że to że tamto.

Serwis nigdy nie będzie taki jak pamiętniki.bravo bo teraz każdy może tu pisać, nawet jako gość, nie ma takiej typowej obowiązkowej rejestracji, przez co każdy może być kim chce.

Więc jak wiadomo charakter nie będzie taki sam.