30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń199
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +10
30 ppt ?

Dzielcie się kochani Pieśniami Chrześcijańskimi które wpłynęły na Waszą wrażliwość duchową (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dzielcie się kochani Pieśniami Chrześcijańskimi które wpłynęły na Waszą wrażliwość duchową

Napisał(a): stevn -

ReverseCowgirl Widzisz stevn, ze nie ma roznicy jaka piesn wrzuce, bo i tak bedziesz niezadowolony?
[video](...)[video]
Ten clip nie nawiązuje do pieśni chrześcijańskich, lecz, do religijnych, takich luźnych i bliżej nieokreślonych skupiających się na jednostkach (jak ja i Ty), a nie, na Bogu.

W pieśniach chrześcijańskich zarówno taniec, jak i śpiew ma być skoncentrowany na Uwielbieniu oraz Dziękczynieniu okazywanemu BOGU.

To co pokazałeś nie ma nic wspólnego z Uwielbieniem i z Dziękczynieniem zanoszonym do Boga ;(

Przykro mi, ale nie mogę się z Tobą zgodzić, choć być może przemawiały za tym dobre Twoje intencje ...

Re: Dzielcie się kochani Pieśniami Chrześcijańskimi które wpłynęły na Waszą wrażliwość duchową

Patrz poniżej i porównaj to z tym, co umieściłeś powyżej.

Różnica jest zasadnicza, w której punktem centralnym i odniesienia jest wyłącznie suwerenny i niezależny od woli ludzkiej - Bóg wcielony - > Jezus Chrystus.

ReverseCowgirl No chyba zalapalem. Piesn o oddaniu i poswieceniu dla boga wcielonego. No i wersja koncertowa.
Z sarkazmem i ze złośliwym postępowaniem nie będę polemizował, bo to hipokryzja w czystym wydaniu.

Znajdź sobie może kogoś na swoim poziomie emocjonalnym; A mi oszczędź tych trywialnych lakonicznych i pełnych absurdu komentarzy.

Ja nie mam usilnego obowiązku Ciebie przekonywać do Prawdy objawionej w Jezusie Chrystusie - nic mi za to nie grozi.

To co mogłem, to zrobiłem i jestem usprawiedliwiony przed moim Bogiem.

6:5 - Albowiem każdy własny ciężar poniesie.

6:6A - ten, którego się naucza Słowa Bożego, niechaj się dzieli wszelkim dobrem z tym, który naucza.

6:7 - Nie błądźcie, Bóg się nie da z siebie naśmiewać; albowiem co człowiek sieje, to i żąć będzie.

6:8- Bo kto sieje dla ciała swego, z ciała żąć będzie skażenie, a kto sieje dla Ducha, z Ducha żąć będzie żywot wieczny.

- Galacjan 6:5-8.

Załączniki:

rapingpuppies Jesus Christ is my nigger.
[video]
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dzielcie się kochani Pieśniami Chrześcijańskimi które wpłynęły na Waszą wrażliwość duchową