19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +35
19 ppt ?

Dzień dobry, wszystkim :-) Do widzenia, latu :-( (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dzień dobry, wszystkim :-) Do widzenia, latu :-(

Napisał(a): Justyna260 -

Jakie do widzenia! Woda w jeziorze nadal ciepła. Wczoraj przepłynęłam 1,5 km i przejechałam na rowerze po lesie 37 km, zbierając przy okazji grzyby. Uzbierał się cały koszyk koźlaków, prawdziwków i podgrzybków.
Dzisiaj tez pływam, ale już w piance. W Cichym, a w dodatku nad jeziorem Ciche, totalna cisza, która jak balsam działa na moje skołatane nerwy.

Napisał(a): ireneo -

Justyna260 Jakie do widzenia! Woda w jeziorze nadal ciepła. Wczoraj przepłynęłam 1,5 km i przejechałam na rowerze po lesie 37 km, zbierając przy okazji grzyby. Uzbierał się cały koszyk koźlaków, prawdziwków i podgrzybków.
Dzisiaj tez pływam, ale już w piance. W Cichym, a w dodatku nad jeziorem Ciche, totalna cisza, która jak balsam działa na moje skołatane nerwy.
nie podovało mi się to lato. Do planowej emerytury będzie kuśtykać.

Napisał(a): zikaBBthatlived -

Justyna260 Jakie do widzenia! Woda w jeziorze nadal ciepła. Wczoraj przepłynęłam 1,5 km i przejechałam na rowerze po lesie 37 km, zbierając przy okazji grzyby. Uzbierał się cały koszyk koźlaków, prawdziwków i podgrzybków.
Zbieranie grzybow podczas jazdy na rowerze to trudniejszy wyczyn niz gra w polo.
No ale o tym wlasnie mowie - ireneo zime zaczyna jak sklepy swieta.

Napisał(a): Justyna260 -

zikaBBthatlived
Zbieranie grzybow podczas jazdy na rowerze to trudniejszy wyczyn niz gra w polo.
No ale o tym wlasnie mowie - ireneo zime zaczyna jak sklepy swieta.
Może to dziwic, ale a naprawdę zbierałam grzyby, jadąc na rowerze. Jechalam leśnymi drogami, a one rosły przy drodze. Najwięcej szlachetnych grzybów zebrałam na skarpie, na które rosły brzozy. Nawet nie schylałam się po kurki i maślaki, bo już przejadła mi się jajecznica z grzybami.
Dzisiaj w Cichym leje, ale wieczorem pewnie popływam, gdyż woda jest cieplejsza od powietrza.
Razem ze mną przebywa tu pewna pani 63 lata, która pływa jak ryba. Wczoraj przepłynęła 2 x na drugi brzeg jeziora. Wskakuje z pomostu na głowkę, podczas gdy a zanurzam się powoli i metodycznie. Kiedy na nią patrzę, widzę siebie za kilka lat. Mam nadzieję, ze tak będzie.

Napisał(a): ireneo -

abce Żal za odchodzącymi porami roku a z tym za odchodzącymi latami życia . :-(
Nie żałuje minionych lat.
kto zostawił swojej pracy ślad.
A pory roku? Czekaj na powroty
jak ja czekam, z nadzieją zawsze,
że kolejne będą łaskawsze.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Dzień dobry, wszystkim :-) Do widzenia, latu :-(