63
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń808
  • Odpowiedzi55
  • Ocen na +1
63 ppt ?

Dziewczyna chce się ze mną bić. Co robić? (56)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dziewczyna chce się ze mną bić. Co robić?

Napisał(a): ~ppeczek -

Siostra chłopaka, z którym miałem solówkę chcę się ze mną bić, za to że wygrałem z jej bratem. Dziewczyna, jest rok młodsza od nas, ale trenuje od dzieciństwa dżudżitsu i tekłondo i jest ogólnie mocno wysportowana. Nie chcę się z nią bić, bo nie chcę jej uszkodzić i nie wiem czego się po niej w ogóle spodziewać, ale ona nie odpuszcza i zapowiada, że mnie zniszczy za jej brata. Co zrobić?
INTERIA.PL

Re: Dziewczyna chce się ze mną bić. Co robić?

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

Miałem nadzieję że bić się z nią nie chcesz bo nie chciałbyś jej chociażby przypadkowo krzywdy zrobić i miałem ci też doradzić żebyś po prostu udał że zamierzasz się bronić ale wystawił gębę na strzał. Ty jednak boisz się o siebie a nie o nią i dlatego nie tylko powstrzymam się od rad ale życzę ci porządnego łomotu i wstydu.

Napisał(a): ppeczek -

XXXXXXXXXXXXXXX Miałem nadzieję że bić się z nią nie chcesz bo nie chciałbyś jej chociażby przypadkowo krzywdy zrobić i miałem ci też doradzić żebyś po prostu udał że zamierzasz się bronić ale wystawił gębę na strzał. Ty jednak boisz się o siebie a nie o nią i dlatego nie tylko powstrzymam się od rad ale życzę ci porządnego łomotu i wstydu.
no ja się zastanawiam, jak zrobić żeby moja reputacja nie ucierpiała ale też zeby jej się krzywda nie stała. Ale skoro ona sama chce się bić to uważam, że mam prawo sie bronić. Ja bym wolał, żeby dała mi spokój.

ppeczek
~heh więc nie trzeba było się w ogóle bić, a teraz ponieś konsekwencje :D
a tam jakie konsekwencje. Zastanawiam się tylko jak to zrobić żeby nie zrobić krzywdy dziewczynie a wygrać. Ale lepiej chyba jej walnąć i wygrać niż nic nie robić i przegrać
Myliłem się jednak?
Przynajmniej do pewnego stopnia.
Dziwne z ciebie indywiduum. Boisz się co prawda o nią ale boisz się też wstydu i wstydu jednak bardziej. Powinieneś naprawdę porządny łomot od niej dostać.

krysstof
ppeczek A myślicie, że ona dzięki sztukom walki to może ze mną wygrać?
Jak jest dobra to może, widziałem jak jedna faceta załatwiła trzema strzałami i leżał jakby mu ktoś przywalił jakimś młotem.
niestety raczej jest dobra w tym, bo trochę się dowiadywałem :( To muszę poczytać to to jest tekłondo i dżudżitsu bo te nazwy kompletnie nic mi nie mówią i chyba ich nigdy na uszy nie słyszałem

XXXXXXXXXXXXXXX
ppeczek
~heh więc nie trzeba było się w ogóle bić, a teraz ponieś konsekwencje :D
a tam jakie konsekwencje. Zastanawiam się tylko jak to zrobić żeby nie zrobić krzywdy dziewczynie a wygrać. Ale lepiej chyba jej walnąć i wygrać niż nic nie robić i przegrać
Myliłem się jednak?
Przynajmniej do pewnego stopnia.
Dziwne z ciebie indywiduum. Boisz się co prawda o nią ale boisz się też wstydu i wstydu jednak bardziej. Powinieneś naprawdę porządny łomot od niej dostać.
No każdy będzie dziewczynie kibicował, bo słabsza, bo bardzo ładna, bo niby ma umiejętności :/

ppeczek No każdy będzie dziewczynie kibicował, bo słabsza, bo bardzo ładna, bo niby ma umiejętności :/
Nie chodzi o dziewczynę lecz powody dla których chłopak chce starcia uniknąć. Jeśli nie jest to obawa o nią to każdy inny powód jest niewłaściwy ale nie chcę w ten sposób powiedzieć że laska ma prawo tłuc bezkarnie faceta.

XXXXXXXXXXXXXXX
ppeczek No każdy będzie dziewczynie kibicował, bo słabsza, bo bardzo ładna, bo niby ma umiejętności :/
Nie chodzi o dziewczynę lecz powody dla których chłopak chce starcia uniknąć.
No właśnie, a jakoś trzeba tę sytuację rozwiązać. Ona ma postawę konfrontacyjną, a ja nawet nie mam możliwości unikać jej, czyli do konfrontacji musi dojść. Nie chcę jej nic robić, naprawdę, ale też obawiam się zwyczajnie o siebie, bo teraz pogooglowałem, że to jiu jitsu (bo tak to się pisze) polega nie tyle biciu się co duszeniu i łamaniu rąk i nie ukrywam, że zaczynam się jej zwyczajnie obawiać, że zrobi mi krzywdę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dziewczyna chce się ze mną bić. Co robić?