57
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +8
57 ppt ?

Dziewczyna zabrania mi spotkań z kolegami (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dziewczyna zabrania mi spotkań z kolegami

Napisał(a): android5565 -

Cześć wszystkim,
mam problem z moją dziewczyną, która cały czas ma do mnie jakies pretensje. Bardzo ją kocham i zależy mi na niej, ale ona bardzo mnie ogranicza i nie wiem jak mam z nią rozmawiać,żeby w końcu to przerwać. Nie mogę przez to spotykać się z kolegami, bo jak pójdę z nimi na piwo to ona zaczyna rewolucje.
Co mam zrobić? Ona jest potwornie zazdrosna...
INTERIA.PL

Re: Dziewczyna zabrania mi spotkań z kolegami

Napisał(a): android5565 -

S2013
android5565 próbowałem ją zapoznać ze wszystkimi, nie lubi ich...
ona ich nie lubi a Ty ją kochasz tu masz problem nie możesz tez dać się zamykać w czterech ścianach dla niej .. czy ona spotyka się z koleżankami ?
W sumie to nigdy wtedy, gdy jestem w domu nie wychodzi, tylko wtedy jak mnie nie ma, bo jestem w pracy czy coś tam robię ( mieszkamy razem ) ona jest typowa domatorką.

Napisał(a): S2013 -

android5565

W sumie to nigdy wtedy, gdy jestem w domu nie wychodzi, tylko wtedy jak mnie nie ma, bo jestem w pracy czy coś tam robię ( mieszkamy razem ) ona jest typowa domatorką.
wiesz co?.. chciałbym mieć takie problemy jak Ty aby kobieta nie chciała mnie wypuścić z domu :).. niestety do tej pory moje partnerki nie były domatorkami a ja jestem domatorem i wolę zacisze kominka z lampka wina i fajna muzyką.. Wy mieszkacie razem i to już po części jest dojrzałą decyzją z Waszej strony , piszesz że ona jest zazdrosna to dobrze ciesz się bo widocznie jej zależy i chce mieć Ciebie tylko dla siebie . Ty tez jako mężczyzna powinieneś przemyśleć czy nie ważniejsza jest kobieta która kochasz niż koledzy . Może na czas kiedy miałbyś wyjść z kolegami zorganizuj jakąś kolację dla partnerki i jakiś dobry film pokarzesz jej że jesteś w stanie rezygnować z swoich kolegów i piwa dla niej , ona to doceni .. może być tak że następnym razem kiedy zdecydujesz się na wyjście z kolegami nie spotka się z oporem Twojej wybranki - wiem tez że łatwo mi jest tak pisać Tobie, ale w każdej radzie jest coś cennego co może pomóc . Pozdrawiam :)

Napisał(a): iwa62 -

android5565 próbowałem ją zapoznać ze wszystkimi, nie lubi ich...
Wiesz coś musi w tym być, że ona ich nie lubi, a może za często wychodzisz na to piwo z kolegami? Wiesz trochę mało napisałeś żeby coś powiedzieć więcej, ale uważam, że bez powodu nie zabrania ci tych spotkań, może zastanów się co jest faktycznie przyczyną, bo nie wierzę żeby była zazdrosna o spotkania z kolegami, przyczyna musi być inna.

Napisał(a): takisobiefacio -

Moja kobieta też nie lubi moich kolegów, ja za częścią jej znojomych również nie przepadam. Co nie zmienia faktu, ze wychodze z kolegami na piwo wtedy, gdy mam na to ochotę, ona z koleżankami też. Ktoś napisał żebyś ją na piwo z kolegami zabierał, to bzdura. To jest czas dla Ciebie, jak jej się nie podoba, to trudno. Powiedz jej o tym i tyle, nie daj się zamknąć w domu przez psychologiczny szatnaż. Wymusi na Tobie jedno, później drugie itd. Trzeba być niekiedy twardym. Jeśli z kolegami na piwku spotykasz się od czasu do czasu (załóżmy raz w tygodniu), to ona nie ma prawa Ci tego zabraniać i musi to zaakceptować.

Napisał(a): gość -

android5565 Cześć wszystkim,
mam problem z moją dziewczyną, która cały czas ma do mnie jakies pretensje. Bardzo ją kocham i zależy mi na niej, ale ona bardzo mnie ogranicza i nie wiem jak mam z nią rozmawiać,żeby w końcu to przerwać. Nie mogę przez to spotykać się z kolegami, bo jak pójdę z nimi na piwo to ona zaczyna rewolucje.
chłopie! marzę o takiej! nie ma jakiejś siostry podobnej charakterem? bo jak ma to mnie umów! nie wiesz co masz, ile bym dał żebym nie musiał oglądać tych dekli co mnie tylko na wódę i ćpunek namawiają, ach, rozmarzyłem się....

Napisał(a): gość -

gość
chłopie! marzę o takiej! nie ma jakiejś siostry podobnej charakterem? bo jak ma to mnie umów! nie wiesz co masz, ile bym dał żebym nie musiał oglądać tych dekli co mnie tylko na wódę i ćpunek namawiają, ach, rozmarzyłem się....
To już Twój problem skoro masz kolegów tylko do wódki i ćpania... Ja nie widzę nic złego w spotykaniu się ze znajomymi. Uważam, że to wręcz wskazane i nie zawsze ma się wspólnych znajomych. Związek dwojga ludzi to nie więzienie i ubezwłasnowolnienie drugiej osoby. Nie wyobrażam sobie nawet, żebym miała bronić mężowi wyjścia z kolegami pograć w piłkę lub zwyczajnie pogadać...

Napisał(a): xxxxxxxx12345678 -

straszne te niektóre rady. byłem przez 17 lat z taką partnerką. życia nie miałem . zabrała mi nawet telefon ,przeszukiwała moje rzeczy.byłem pod taka jej presją ,że straciłem swoją osobowość i co i odeszła. widzimy się od czasu do czasu .mamy dziecko. wiem ,że ma swojego faceta.od 2 lat nie jestesmy razem . podcza ostatnich odwiedzin przeszukała moje rzeczy. musisz walczyć o siebie póki nie jest za póżno. im dłużej będziecie razem i ta sytuacja będzie się utrzymywać tym gorzej dla ciebie.

Napisał(a): julian75 -

pokaż jej kto tu jest władcą! jeśli się jej nie postawisz to będzie ciebie miała za popychadło do wszystkiego i w rezultacie i tak cię zostawi - ona do tego zmierza by mieć ku temu jakikolwiek pretekst, dziewczyny to sprytne bestyje - nie przemówisz do rozsądku im w inny sposób
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dziewczyna zabrania mi spotkań z kolegami