12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Dziś w sobotę, rozpoczyna nowe życie Nowy Stadion Widzewa Łódź (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dziś w sobotę, rozpoczyna nowe życie Nowy Stadion Widzewa Łódź

Napisał(a): darko63 -

obiekt ten powstał w miejscu dawnego stadionu i jest podobny do znanego stadionu Manchester Utd. Old Traford-zaprojektowano go jako nowoczesny, obiekt wielofunkcyjny dla wielu masowych imprez o pojemności 18 000 widzów co odpowiada realnym potrzebom klubu
INTERIA.PL

Re: Dziś w sobotę, rozpoczyna nowe życie Nowy Stadion Widzewa Łódź

lilith, jest tak jak mówisz, ale zaznaczam że Widzew nie spadł tak nisko z przyczyn sportowych, ale z powodów licencyjnych i finansowych-odchodzili sponsorzy, piłkarze, fiskus przyciskał i wylądowaliśmy w ,V lidze i to miała być śmierć tego klubu- teraz Widzew powstaje jak feniks z popiołów, a ten nowy stadion to szansa na lepsze czasy:)

rafał, o ekstraklasie jeszcze nikt nie marzy, ale 1 liga za 3 lata to cel do którego zmierzamy, Ważne jest żeby ten Stadion odtworzył magię tego wielkiego Widzewa- Ja w młodosci byłem na meczach z Juventusem, Liverpoolem i Borussią Dortmund-to był niesamowity Widzew

Napisał(a): Marduk1986 -

CW CWK CWKS Legia :D

Jednak szkoda że Widzewa nie ma w ekstraklasie,dobre mecze z Legią kiedyś mieli,pamiętam, to był jeden z pierwszych meczy jakie widziałem

Pamiętam też jak Widzew grał w LM,pamiętam tę bramkę którą strzelił Marek Citko w meczu z Atletico Madryt
Załączniki:

marduk, widzę że jesteś za Legią-ja jako kibic spokojny aż tak bardzo nie neguję innych klubów choć wiesz ... :) a przeciwników to my mamy na swoim terenie Ty Polonię, a ja ŁKS, ale nie robię z tego aż takiego "śmiertelnego" problemu jak kibolstwo-poprostu przyznaję każdemu prawo do posiadania swojej drużyny- i tyle.

darko63 marduk, widzę że jesteś za Legią-ja jako kibic spokojny aż tak bardzo nie neguję innych klubów choć wiesz ... :) a przeciwników to my mamy na swoim terenie Ty Polonię, a ja ŁKS, ale nie robię z tego aż takiego "śmiertelnego" problemu jak kibolstwo-poprostu przyznaję każdemu prawo do posiadania swojej drużyny- i tyle.
Ja też jestem spokojnym kibicem Legii,właśnie żałuję że Widzewa nie ma w ekstraklasie,pamiętam ich mecze w LM,pamiętam jak były sezony że tylko Widzew i Legia walczyły o mistrzostwo Polski.
Z Warszawy nie jestem,a Widzew i ŁKS grali w sezonie 2004-2005 w starej drugiej lidze z moją drugą drużyną :)

darko63 szukam jakichś zwiazków z Warszawą, więc myślałem o Mławie, ale teraz pasuje mi Kujawiak a jesli nie to Radomiak, bo Świt ND na początku wykluczyłem-napisz nazwę, nikt nie widzi:)
A po co ci to? No i czemu wykluczasz Nowy Dwór Mazowiecki? Z tego co wiem Radomiak nie miał wtedy zgody ani układu z Legią,choć mogę się mylić
Piszą że od 2016 roku Legia ma nowy układ z Radomiakiem
http://kibole(...)ad.html
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dziś w sobotę, rozpoczyna nowe życie Nowy Stadion Widzewa Łódź