Reklama

21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
21 ppt ?

Dziwny związek (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dziwny związek

Napisał(a): eldo12 -

Otóż sytuacja wygląda następująco:
Mieszkamy na dwóch krańcach polski, poznaliśmy się jak spędzałem czas u naszych wspólnych znajomych. Coś zaiskrzyło, lecz czas płynie nieubłaganie i musiałem wyjechać. do tego czas widzieliśmy się już kilkakrotnie, rozmawiamy stale na komunikatorach ale poza tym podczas spotkań się całujemy obmacamy się lecz nic więcej. Nie zabraniamy sobie na związki z innymi, ale takich było niewiele.
Problem w tym że nie wiem nawet jak taki związek, o ile to jest związek nazwać.
Jest szansa żeby wyszło z tego coś poważniejszego, jeśli tak jak sobie wyobrazić taki związek??

Re: Dziwny związek

Napisał(a): poprawna -

No napewno nic powaznego skoro druga osoba pozwala Ci na kogos innego w trakcie gdy"niby"jestescie razem.....to dziwne.Moim zdaniem on ma kogos,a Ty jestes.....tak jak wczesniej osoba napisala....dopelnieniem.Normalnie facet dazy do sexu,ale skoro on nie...to najwidoczniej musi go miec gdzies indziej.Tym bardziej,ze zadko sie widujecie to powinno byc pozadanie,a jak tego nie ma w zwiazku to lipa.....uwierz:(Niewiem co jest grane.....ale napewno jezeli Tobie zalezy to musisz z nim porozmawiac co z Wami.Byc szera i powiedziec co Ty do niego czujesz(jezeli cos czujesz)i czego od niego oczekujesz.Bo szkoda czasu jezeli ma to byc ktos z doskoku.....a latka leca...
Moze on Ciebie sprawdza czy Ci na nim zalezy i czy jestes wierna mimo pozwolenia.....a moze facet nie chce sie angazowac,bo mial wczesniej jakis zawod milosny......???Jest duzo do myslenia,ale to Ty musisz to ogarnac.Teraz kobiety robia pierwszy krok.....a faceci to lubia:)
Powodzenia:)

Re: Dziwny związek

Napisał(a): eldo12 -

tyrystor1 pytam się z racji że nie byłem jeszcze w związku na odległość i niezbyt potrafi sobie wyobrazić narazie na jakich zasadach to prosperuje,

poprawna dla małego sprostowania jestem mężczyzną(niektóre słowa kończyłem na -em), a propos istnieją jeszcze mężczyźni którzy ustalają sobie bardziej wartościowe cele niż seks, jestem z właśnie tego nielicznego grona które fakt z bóle ale potrafi się powstrzymać.
"Bo szkoda czasu jeżeli ma to być ktoś z doskoku....."
Doskok hmm tym zdaniem troszkę ugodziłaś w moje przekonania, ale jeśli byliśmy w związkach to i ja wiedziałem że ona z kimś jest i vice versa.
"a latka leca..."
Dziadek czas jest jeszcze dla nas życzliwy tzn ja jestem rok po szkole, a ona skończyła w tym roku.
"a może facet nie chce się angażować,bo miał wcześniej jakiś zawód miłosny"
Tak, miałem zawód miłosny, który mnie zabolał przez co nie jestem już tak otwarty jak kiedyś, lecz powoli powracam do stanu sprzed tego wydarzenia.
Teraz kobiety robią pierwszy krok.....a faceci to lubią:)
Ja za to słyszałem że kobiety lubią cherlawych facetów, bo lubią się kimś opiekować, mają taką smykałkę, jak na razie jeszcze się do tego nie przekonałem.

Pozdrawiamb:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dziwny związek