Reklama

29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
29 ppt ?

dzwonek bezprzewodowy (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dzwonek bezprzewodowy

Napisał(a): -

ja mam bezprzewodowy dzwonek od ponad roku i baterii jeszcze wymieniać nie musiałem w nadajniku, a w odbiorniku raz, niedawno. a stosuję baterie zwykłe alkaliczne. nie jakieś drogie markowe, tylko baterie marki carrefour czy ikea. mam ten model, jeden z najtańszych dostępnych w lerou merlin. Link

jeżeli kupisz dobry dzwonek, to nie będziesz miała problemu z bateriami, ja korzystam już chyba rok z takiego sprzętu i jeszcze baterii nie wymieniałam, jeżeli chodzi o ten dobry dzwonek, to chodzi dokładnie o ten: Link plus to fajne rozwiązanie do mieszkania i estetycznie wygląda, także nie widzę żadnych przeciwwskazań co do montażu takiego gadżetu

magnefar jeżeli kupisz dobry dzwonek, to nie będziesz miała problemu z bateriami, ja korzystam już chyba rok z takiego sprzętu i jeszcze baterii nie wymieniałam, jeżeli chodzi o ten dobry dzwonek, to chodzi dokładnie o ten: Link plus to fajne rozwiązanie do mieszkania i estetycznie wygląda, także nie widzę żadnych przeciwwskazań co do montażu takiego gadżetu
Mam podobne zdanie jak poprzednik. Jak się kupi dobry dzwonek (w moim przypadku był też lekko droższy) to potem nie ma żadnych awarii i nie trzeba często wymieniać baterie ( ja mam ten dzwonek: Link od 4 lat i baterie wymieniam co 2 lata [ baterie GP] - dzwonek często wykorzystywany )
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki dzwonek bezprzewodowy
  • jak dziala dzwonek bezprzewodowy
  • dzwonek e 228s opinie
  • czy warto dzwonek bezprzewodowy
  • jaki dzwonek bezprzewodowy kupi
  • dzwonek bezprzewodowy e-228s-e evology
  • dzwonek bezprzewodowy opinie
  • jaki dzwonek bezprzewodowy na zewntrz
  • dzwonki bezprzewodowe opinie
  • dzwonki bezprzewodowe forum