24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń97
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +37
24 ppt ?

Elegancka sukienka na wesele (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Elegancka sukienka na wesele

Napisał(a): ~iskiereczq -

Czy orientujecie się, gdzie w necie można pooglądać i kupić fajną sukienkę na wesele? Szukam czegoś innego niż oklepane wzory z sieciówek. Cena jest dla mnie istotna na drugim miejscu, bo najważniejszy jest efekt "wow" :P i dobra jakość sukienki. Nie chcę żadnej "jednorazówki", która po jednej imprezie i czyszczeniu nie będzie się do niczego nadawała.
INTERIA.PL

Re: Elegancka sukienka na wesele

Napisał(a): ~iskiereczq -

Zależy mi na tym, żeby sukienka była elegancka. Niekoniecznie strojna tylko po prostu taka z klasą. Wstępnie widziałam na necie 2 fajnie kiecki, ale ich cena to około 5 tysięcy. Napisałam w pierwszym poście, że cena nie jest aż tak istotna, no ale 5 tys to jednak przesada :P

Re: Elegancka sukienka na wesele

Napisał(a): martawolanska -

Moja sukienka (ta na zdjęciu) jest ze sklepu Vivid Store (znajdź w wyszukiwarce). Byłam w niej miesiąc temu na takim bardzo wystawnym przyjęciu. I dla mnie ona robiła efekt wow jak to napisałaś ;) Zresztą, sam model sukienki to właściwie kwestia gustu, ale materiał, wykonanie i taka lekkość tej sukienki zrobiły swoje.

Załączniki:

Re: Elegancka sukienka na wesele

Napisał(a): ~maja -

A patrzyłaś w sklepach internetowych co się dzieje? Czasem naprawdę warto jest poświęcić trochę czasu i poszukać jakiś perełek. Mnie się tak udało, bo w zasadzie przypadkiem natknęłam się na markę Aeterie. Zobaczyłam kilka projektów i wprost się zakochałam. Teraz czekam na koleją zamówioną rzecz od nich

Re: Elegancka sukienka na wesele

Napisał(a): ~iskiereczq -

martawolanska Moja sukienka (ta na zdjęciu) jest ze sklepu Vivid Store (znajdź w wyszukiwarce). Byłam w niej miesiąc temu na takim bardzo wystawnym przyjęciu. I dla mnie ona robiła efekt wow jak to napisałaś ;) Zresztą, sam model sukienki to właściwie kwestia gustu, ale materiał, wykonanie i taka lekkość tej sukienki zrobiły swoje.
Wow, ona faktycznie robi wrażenie!! Piękna jest ta góra! Masz może zdjęcie jak wyglądasz w niej w całości? Chętnie zobaczyłabym jej dół.
Przejrzałam ich stronkę i faktycznie jest w czym wybierać. Cenowo też mi odpowiadają.
Tylko, że czytałam na stronie u nich, że stacjonarnie mają większy wybór niż na necie i nawet oglądałam przykładowe kiecki, które w sklepie są, a na necie już nie :(
I teraz się zastanawiam czy by nie zrobić sobie wycieczki do Wrocławia do ich sklepu (daleko nie mam :P ), bo jednak co na żywo to na żywo.
A Ty tą jak kupowałaś?

Re: Elegancka sukienka na wesele

Napisał(a): martawolanska -

Tą akurat kupowałam u nich stacjonarnie. Nawet to moje zdjęcie co wrzuciłam jest moje, własnie od nich ze sklepu. Ale internetowo też już zamawiałam u nich inny model sukienki i też było ok.
Niestety nie mam zdjęcia żeby pokazać Ci suknię na mnie w całości. Ale tego modelu już raczej i tak nie dostaniesz, bo ja kupowałam tą sukienkę już jakiś czas temu, a oni mają krótkie serie. Ale wycieczkę do Wrocławia polecam, bo na miejscu na bank coś znajdziesz dla siebie bo będziesz miała w czym wybierać.

Re: Elegancka sukienka na wesele

Napisał(a): Derick -

Z archiwum forum.
Jak rozpoznać czy forum Interii zarządza administracyjny troll?

Przede wszystkim admin nacechowany działaniem trolla ma kilka charakterystycznych symptomów.
1. Najważniejszy to niekompetencja, która jest wynikiem kilku czynników.
a - objęcie funkcji w bardzo młodym wieku, bez żadnego doświadczenia. Bez praktyki na niższych stanowiskach pod okiem dobrego fachowca. Kiepskie przygotowanie edukacyjne, które w większości uczelni jest na słabym poziomie. Predyspozycje osobiste, czyli bystrość umysłu, ale umocowana w uczciwym, dobrze zorganizowany przedsiębiorstwie.
Interakcja tekstowa admina na forum, z wieloma starszymi wiekiem użytkownikami, skazana jest od razu na konflikty. Wtedy administracyjny troll, który świadom jest swojej niekompetencji, wszelkie sprawy sporne, zamiast rozwiązywać jawnie na forum, próbuje ukrywać poprzez prywatne kontakty. Dlatego że boi się publicznego ośmieszenia. Ktoś taki nie ma żadnych szans, aby poradzić sobie z lawiną krytycznych postów.
b - często zgłaszane sprawy poprzez privy pozostają bez odpowiedzi. Dzieje się tak kiedy admin ni jak nie może zbić słusznych argumentów, lub odpowiada gotowymi regułkami na odczep się.
c - Częstym symptomem słabości, lub też mijającej się z prawdą argumentacji, jest zamykanie ust interlokutorom, poprzez zamykanie tematów, ze swoim ostatnim, oszczerczym, wziętym z sufitu zdaniem. Ma to na celu wyeliminowanie oponenta, z którym nie daje sobie rady intelektualnie.

W przypadku Interii zachodzi jeszcze inny czynnik.
Admin zmuszony jest świadomie uprawiać trolling, bo takie warunki pracy zgotował mu zarząd portalu. Musi wystawić regulamin, który będzie nadawał szerokie uprawnienia właścicielowi a zupełnie pozbawiał praw użytkowników.
Dlatego admin musi wpisać się w politykę pozorów zarządu portalu.

2. Na czym polega polityka pozorów?
a - na spreparowaniu sztampowego regulaminu, ostrzeżeń, przekalkowanego z innych witryn, ale którego w wielu punktach sam portal nie przestrzega. Regulamin to tylko straszak na maluczkich, mający w razie czego być podstawą uciszenia niewygodnych użytkowników.
b - polityka pozorów, to sprawianie wrażenia poważnej witryny, ale przy minimalizacji kosztów. Polityka ta cechuje się zatrudnianiem młodocianych pracowników, po znajomości a nie kompetencji, na stanowiska w których nie dają sobie rady.
Takie zjawisko występuje tutaj powszechnie np. nowi nieświadomi moderatorzy, którzy dostają instrukcje jak sprawiać pozory rzetelnej pracy, której przy takim sposobie modelu prowadzenia portalu, uczciwie nie da się wykonać.
Nad moderatorami admin nie ma żadnej władzy, bo oni jemu nie podlegają a na forum interweniują okazjonalnie. Ich podstawowa praca, to rzekoma weryfikacja zgłoszonych do usunięcia wpisów  pod artykułami a tu są przypięci na postrach. Forum moderuje najczęściej automat filtrujący wpisy.
To dlatego wśród moderatorów jest tak wielka rotacja. Kiedy się zorientują, że mają być animatorami pozorów szybko odchodzą, bo w takich warunkach nie da się bezstresowo pracować.

Pomoc admina, czyli damska administratorka zmieniła 4 razy nick. Najpierw miała nicki ADMka, Adminka, potem Admiinka a od końca lipca 2014 roku Admminka.
Musiała nieźle nawywijać, że zaciera ślady po sobie. :-D
No cóż, młodzi a przez to słabi, na takie stanowiska się nie nadają - przynajmniej nie na forum dużego portalu.
Młodymi administratorami łatwo jest manipulować. Mają za małe doświadczenie życiowe, aby trafnie ocenić z kim mają do czynienia. Dlatego różne męty internetowe łatwo mogą wkupić się w ich łaski. Tutaj było nie inaczej a takie błędy muszą się kiedyś zemścić.
Forum pozorów charakteryzuje się też robieniem sztucznego tłoku tematów. Ma to na celu zrobić wrażenie interesujących osobowości które pozyskał portal. Wyznaczony z redakcji młokos ma za zadanie z różnych kont, w różnych działach zakładać sztuczne, najlepiej kontrowersyjne tematy, w których ludzie będą się ostro spierać. Ktoś taki po założeniu tematu przestaje się nim interesować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Elegancka sukienka na wesele