Reklama

Eleni powraca! (47)

Eleni powraca!

Temat dotyczy artykułu: Eleni powraca!

Eleni długo kazała czekać na swój kolejny album - "Miłości ślad". Prace nad płytą trwały aż 11 lat. Na albumie, który ukaże się już w marcu, znajdzie się 17 utworów.

Komentarze (47)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Aurelia -

Och ! Szkoda tylko że większość jej fanów już niestety nie żyje.
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): Moniś -

Zmienił jej się głos, ale piosenki fajne
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): bona z usa -

przyjezdzasz do usa za kasa tylko jestes stara i brzydka twoj czas juz minal
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): GOSC -

NAJCUDOWNIEJSZA POSTAC POLSKIEJ ESTRADY!!!!!!!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): GOSC -

CUDOWNA ,PRZEPIEKNA KOBIETA WEWNETRZNIE I ZEWNETRZNIE. DURNIE ODCZEPCIE SIE OD ELENI BO TO NAJPIEKNIEJSZY GLOS NA ZIEMI.KOCHAMY CIE ELENI. BADZ I SPIEWAJ NAM ZAWSZE.JESTES WIELKA , WIEKSZA I NAJWIEKSZA ZAWSZE O TYM PAMIETAJ .
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ala -

LUDZIE SKĄD W WAS TYLE JADU? JAK NIE LUBICIE ELENI TO PO CO PISZECIE KOMENTARZE, TROCHĘ SZACUNKU DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA, TO NIC NIE KOSZTUJE!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): nn -

Eleni to diament muzyki to autorytet w przeciwieństwie do ladacznicy łajdackiego plugastwa np rodowicz
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ... -

nie mam jeszcze dwudziestki, a kocham jej piosenki są piękne i prawdziwe. Jej czas nie mija tak samo jak nie mija czas Dżemu, Perfektu. Mija czas dobrych ludzi, a w internecie każdy krytykuje tylko niech spojrzy taka osoba na siebie. Nie muszę lubić zespołu czy wokalisty, ale to nie znaczy, że mam kogoś obrażać, bo ja w życiu niczego nie osiągnąłem/łam . Ludzie jesteście śmieszni tym obrażaniem z nudów i żalu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Błażej -

SUPER, że Eleni powraca. Nie mozna tej wspaniałej piosenkarki porownywac do Rodowicz. Bo Eleni to przeboje, klasa i wysoka kultura, czego o szmirowatej Rodowicz nie mozna powiedziec.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz