Energetyka: Pracownicy pilnie poszukiwani (38)

Energetyka: Pracownicy pilnie poszukiwani

Temat dotyczy artykułu: Energetyka: Pracownicy pilnie poszukiwani

​Sektor energetyczny potrzebuje pracowników. Pracodawcy odczuwają lukę pokoleniową, bo średnia wieku w tym sektorze wynosi powyżej 50 lat. Najbardziej potrzebni są między innymi technicy energetycy i technicy instalacji ciepłowniczych.

Komentarze (38)

Dodaj komentarz

Napisał(a): STSKpu 20/400 II -

Ten artykuł to presezowsko dyrektorski bełkot. W pięknych słowach opisują perspektywy pracy dla nowych pracowników. Szkoda, że nie opublikowali tabeli wynagrodzeń w elektroenergetyce. Czar prysnąłby niczym bańka mydlana. Praca jest bardzo odpowiedzialna, a zarobki z minionej epoki.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): bolek -

Ok 40 zł na godzinę zarabia budowlaniec przy budowie domu, a i tak czeka się miesiącami aby ktoś zechciał się zjawić. Przy takich stawkach, po opłaceniu ZUS i tak zostaje mu ok. 5000. Problem, że musi robotę wykonać, a to się właśnie wielu młodym nie podoba.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): maciej -

Oczywiście,poszukiwani są fachowcy z wieloletnim doświadczeniem maksymalnie do czterdziestki. W zamian 1500 zł wypłaty i śmieciówka zamiast umowy. Pomimo wysokiego bezrobocia chętnych do dorabiania prezesów i związkowców brak,więc pracowników dostarczy ukraińska mafia.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ldn -

w energetyce dosc dobrze zarabiaja, ale mozna tam sie dostac tylko po znajomosciach
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ja -

Wielu młodych po szkole nie nadaje się do pracy lub prowadzenia własnej firmy. Mają oczekiwania, a brakuje im umiejętności, za które ktoś chciałby dużo płacić. Ludzie nie uczą się, wagarują. A starsi też często mimo doświadczenia w tym co robili przez ostatnie 20 lat nie bardzo mają wiedzę i umiejętności dopasowane do nowych wyzwań, oczekiwań pracodawców. Trzeba zrozumieć, że nauka nie kończy się na szkole. Słyszeliście o ksią.ż ce "Co robic, by zawsze mieć pracę i więcej zarabiac"? Kilka drobnych zmian może zrobić wielką różnicę.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): elektra -

hehehhehe pewnie, pewnie ale prosze powiedziec ile zarobi technik w łodzi???? szczerze na poczatek 2100 do łapki... prawda Panie Burmann??????????
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Palik -

Jakie studia / szkołę trzeba skończyć żeby pracować w takiej firmie? Jestem po filologii angielskiej (na uczelni wyższej) i po logistyce w szkole policealnej w Progresie. Chyba coś musiałbym skończyć innego?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): sam sobie -

Jak się nie umie nic robić, bo się nie chciało uczyć, to pozostaje fabryka lub market za 1500zł i tylko narzekanie i marudzenie, że źle i ciężko.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Piotr -

Jakieś, "ogłoszenie" z Energetyki z: typem lub rodzajem Umowy o Pracę i Podanym Rocznym Przychodem? Nie ma? To, Nie ma - Rekrutacji - Procesu.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz