Reklama

397
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36 tys.
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +25
397 ppt ?

Erotyczna przygoda z kuzynką (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Erotyczna przygoda z kuzynką

Napisał(a): bobasek -

Mam 17-naście lat. Akcja dzieje się w wakacje.
Postanowiliśmy pojechać w grupie na wakacje nad morze, gdzie kolega miał domek z widokiem na plaże. było nas siedmioro (3 dziewczyny i 4 chłopców) i często odwiedzała mnie Gosia, 16-nasto letnia kuzynka (była adoptowana w wieku jednego roku przez siostrę mojej mamy ) mieszkająca z rodzicami w okolicy. Była piękna, miała kształtny, krągły biust i boski tyłeczek. Szybko zapoznała się z moimi znajomymi. Od razu zauważyłem jej dziwne zachowanie. Na plaży jak była w bikini cały czas ,,niechcący'' wciskała mi swój biust pod nos, lub ocierała się tyłkiem o mojego wacka. Pod byle pretekstem siadała mi na kolanach.
Mimo to zaprosiłem ją na ognisko 3-go dnia naszego pobytu. Polało sie trochę alkoholu, ale wszyscy dzielnie trzymali fason aż do 2-giej w nocy, kiedy to reszta poszła spać do domu, a przy ognisku zostałem ja i Gosia. Leżeliśmy pod jedynym kocem jaki nam został i patrzeliśmy na gwiazd rozmawiając. Gdy nasz rozmowa ucichła ona położyła rękę na moim kroczu i zaczęła delikatnie je pieścić.
- Co ty robisz? - spytałem
- Od dawna o tym marzyłam - powiedziała i włożyła jedną rękę do moich bokserek a drugą chwyciła moją i powędrowała nią do siebie pod bluzkę - Pieść moje cycuszki - powiedziała i nie przestawała pieścić mojego penisa.
Szybko się otrząsnąłem i wyślizgnąłem się spod koca mówiąc do niej:
- przesadzasz, jesteś pijana, jutro będziesz tego żałowała
- wiem co robię! - oburzyła się i poszła w stronę swojego domu.

Następnego dnia, z rana postanowiłem wziąć gorącą kąpiel, taką jaką lubię. Wstałem pierwszy, a w domu były 2 łazienki więc się nie spieszyłem. Nalałem wody do wanny, rozebrałem się i wszedłem do wody. położyłem się tak, że nad wodą były tylko oczy i czubek nosa. Oczy zamknąłem, prawie nic nie słyszałem bo miałem uszy zanurzone w wodzie. Rozmyślałem nad tym, co miało miejsce wczoraj i poddałem się fantazjom, co byśmy tam robili, aż mi stanął, aż nagle usłyszałem delikatny krzyk, jakby się ktoś kogoś przestraszył. Szybko się wynurzyłem, a moim oczom ukazała sie Ola, jedna z koleżanek stała przed wanną nago i była wystraszona. Szybko chwyciła ręcznik i się nim owinęła. Spytałem ją:
- Co tu robisz?
- Chciałam wziąć prysznic, drzwi były otwarte, więc myślałam że łazienka jest wolna - odpowiedziała, po czym zerknęła na moje przyrodzenia i zauważyła że mi stoi - mogę się przyłączyć? - spytała z delikatnym uśmiechem.
- Yyy...
- Ja widziałam ciebie nago, ty mnie, więc chyba już nie mamy czego ukrywać
- No dobra - powiedziałem i wyjąłem korek, żeby się trochę wody odlało.
Ola weszła naprzeciwko mnie i powiedziała że woli jednak prysznic, spuściła wodę ,przełączyła na prysznic i wstała. Ja za nią. staliśmy tak przez chwilę a woda odbijała się od naszych ciał. Mój penis był cały czas w gotowości.
Ola uklękła przed nim i powiedziała
- Widzę że coś ci przerwałam, pozwól ze dokończę - po tych słowach zaczęła go pieścić rękami.
Cały czas gładziła i uciskała moje jądra, a drugą ręką zajęła się penisem. Chwilę go tak pieściła, po czym ściągnęła napletek i wzięła go do buzi. To było cudowne. Wyjęła go na chwilę i powiedziała z uśmiechem:
- Powiedz jak będziesz już dochodził, nie chcę mieć wszystkiego w buzi - kiwnąłem głową i ręką przybliżyłem jej głowę do mojego penisa. Kontynuowała ssąc go, delikatnie gryząc i liżąc. Od czasu do czasu wyjmowała go, żeby polizać i popieścić moje jądra. W pewnym momencie poczułem że za chwilę eksploduję i niemal krzyknąłem ,,Dochodzę'', a Ona szybko wyjęła go z ust i zaczęła ręką pieścić go robiąc ruchy w górę i w dół, po czym obfita struga spermy wylądowała na jej piersiach i brzuchu.
- to było cudowne - powiedziałem
INTERIA.PL

Re: Erotyczna przygoda z kuzynką

Napisał(a): doraaa -

Koffi Co za różnica ile lat ma autor
Może dla Ciebie żadna, dla mnie ogromna.
Nie każdy lubi czytać, o 16/17 letniej młodzieży.........ale, to tylko moje zdanie.

Napisał(a): ADAdrianna -

Hm... mało realne, ale mimo to całkiem zgrabnie napisane. Trochę drobnych poprawek i pewnie byłoby lepiej niż 99% tego typu "opowiadań" w sieci. Autorze - chętnie poczytam więcej... ;*

-----------------------------------------------------

Napisał(a): quo -

doraaa
Koffi Co za różnica ile lat ma autor
Może dla Ciebie żadna, dla mnie ogromna.
Nie każdy lubi czytać, o 16/17 letniej młodzieży.........ale, to tylko moje zdanie.

Na wstępie jest podany wiek, więc jak ktoś nie ma ochoty czytać, to nie czyta dalej.
Co do mnie to przyłączam się do odpowiedzi wyżej. ;)

Napisał(a): iskierka -

ADAdrianna Hm... mało realne, ale mimo to całkiem zgrabnie napisane. Trochę drobnych poprawek i pewnie byłoby lepiej niż 99% tego typu "opowiadań" w sieci. Autorze - chętnie poczytam więcej... ;*

-----------------------------------------------------
To fakt. Chłopak ma duży potencjał(myślę o tym twórczym) :))
Przyłączam się do chęci poczytania...

Napisał(a): DRMka -

quo
Na wstępie jest podany wiek, .
Przepraszam, na wstępie "kategorii" podana jest inf. ;
Forum przeznaczone dla osób pełnoletnich

Ta część serwisu zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie jestes osobą pełnoletnią, zrezygnuj z odwiedzania tej części serwisu
Ja wiem, że "zakazy" ( zazwyczaj) są po to, by je łamać.
Miłego czytania :)

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex z kuzynka
  • seks z kuzynka
  • sex z kuzynem
  • sex z kuzynk
  • seks z kuzynk
  • seks z kuzynem
  • Sex przygoda
  • opowiadania erotyczne kuzynka
  • sex przygody