500
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +31
500 ppt ?

Erotyczna przygoda z kuzynką (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
-

Mam 17-naście lat. Akcja dzieje się w wakacje.
Postanowiliśmy pojechać w grupie na wakacje nad morze, gdzie kolega miał domek z widokiem na plaże. było nas siedmioro (3 dziewczyny i 4 chłopców) i często odwiedzała mnie Gosia, 16-nasto letnia kuzynka (była adoptowana w wieku jednego roku przez siostrę mojej mamy ) mieszkająca z rodzicami w okolicy. Była piękna, miała kształtny, krągły biust i boski tyłeczek. Szybko zapoznała się z moimi znajomymi. Od razu zauważyłem jej dziwne zachowanie. Na plaży jak była w bikini cały czas ,,niechcący'' wciskała mi swój biust pod nos, lub ocierała się tyłkiem o mojego wacka. Pod byle pretekstem siadała mi na kolanach.
Mimo to zaprosiłem ją na ognisko 3-go dnia naszego pobytu. Polało sie trochę alkoholu, ale wszyscy dzielnie trzymali fason aż do 2-giej w nocy, kiedy to reszta poszła spać do domu, a przy ognisku zostałem ja i Gosia. Leżeliśmy pod jedynym kocem jaki nam został i patrzeliśmy na gwiazd rozmawiając. Gdy nasz rozmowa ucichła ona położyła rękę na moim kroczu i zaczęła delikatnie je pieścić.
- Co ty robisz? - spytałem
- Od dawna o tym marzyłam - powiedziała i włożyła jedną rękę do moich bokserek a drugą chwyciła moją i powędrowała nią do siebie pod bluzkę - Pieść moje cycuszki - powiedziała i nie przestawała pieścić mojego penisa.
Szybko się otrząsnąłem i wyślizgnąłem się spod koca mówiąc do niej:
- przesadzasz, jesteś pijana, jutro będziesz tego żałowała
- wiem co robię! - oburzyła się i poszła w stronę swojego domu.

Następnego dnia, z rana postanowiłem wziąć gorącą kąpiel, taką jaką lubię. Wstałem pierwszy, a w domu były 2 łazienki więc się nie spieszyłem. Nalałem wody do wanny, rozebrałem się i wszedłem do wody. położyłem się tak, że nad wodą były tylko oczy i czubek nosa. Oczy zamknąłem, prawie nic nie słyszałem bo miałem uszy zanurzone w wodzie. Rozmyślałem nad tym, co miało miejsce wczoraj i poddałem się fantazjom, co byśmy tam robili, aż mi stanął, aż nagle usłyszałem delikatny krzyk, jakby się ktoś kogoś przestraszył. Szybko się wynurzyłem, a moim oczom ukazała sie Ola, jedna z koleżanek stała przed wanną nago i była wystraszona. Szybko chwyciła ręcznik i się nim owinęła. Spytałem ją:
- Co tu robisz?
- Chciałam wziąć prysznic, drzwi były otwarte, więc myślałam że łazienka jest wolna - odpowiedziała, po czym zerknęła na moje przyrodzenia i zauważyła że mi stoi - mogę się przyłączyć? - spytała z delikatnym uśmiechem.
- Yyy...
- Ja widziałam ciebie nago, ty mnie, więc chyba już nie mamy czego ukrywać
- No dobra - powiedziałem i wyjąłem korek, żeby się trochę wody odlało.
Ola weszła naprzeciwko mnie i powiedziała że woli jednak prysznic, spuściła wodę ,przełączyła na prysznic i wstała. Ja za nią. staliśmy tak przez chwilę a woda odbijała się od naszych ciał. Mój penis był cały czas w gotowości.
Ola uklękła przed nim i powiedziała
- Widzę że coś ci przerwałam, pozwól ze dokończę - po tych słowach zaczęła go pieścić rękami.
Cały czas gładziła i uciskała moje jądra, a drugą ręką zajęła się penisem. Chwilę go tak pieściła, po czym ściągnęła napletek i wzięła go do buzi. To było cudowne. Wyjęła go na chwilę i powiedziała z uśmiechem:
- Powiedz jak będziesz już dochodził, nie chcę mieć wszystkiego w buzi - kiwnąłem głową i ręką przybliżyłem jej głowę do mojego penisa. Kontynuowała ssąc go, delikatnie gryząc i liżąc. Od czasu do czasu wyjmowała go, żeby polizać i popieścić moje jądra. W pewnym momencie poczułem że za chwilę eksploduję i niemal krzyknąłem ,,Dochodzę'', a Ona szybko wyjęła go z ust i zaczęła ręką pieścić go robiąc ruchy w górę i w dół, po czym obfita struga spermy wylądowała na jej piersiach i brzuchu.
- to było cudowne - powiedziałem
INTERIA.PL
-

Hm... mało realne, ale mimo to całkiem zgrabnie napisane. Trochę drobnych poprawek i pewnie byłoby lepiej niż 99% tego typu "opowiadań" w sieci. Autorze - chętnie poczytam więcej... ;*

-----------------------------------------------------
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • nagie przygody
  • sex z kuzynem
  • opowiadania erotyczne sex z 10 latka
  • seks zkuzynka
  • pierwsza erotyczna przygoda
  • sex z kuzynk kafeteria
  • seks z kuzynem
  • sex z kuzynem forum
  • Forum sex kuzyn