33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń258
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +13
33 ppt ?

Europa wstrzymuje oddech. Wyszło na jaw, co Niemcy robią w tajemnicy! (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Europa wstrzymuje oddech. Wyszło na jaw, co Niemcy robią w tajemnicy!

Napisał(a): Sikorsky -

Lilith1
Sikorsky
Lilith1
Sikorsky Trudno uwierzyć, że tak duży niemiecki bank mógłby upaść? Jeżeli do tego dojdzie to naprawdę może być nieciekawie w Europie. Jeżeli to się stanie to raczej nie będzie to wina kierownictwa, a robota spekulantów giełdowych, którzy na zamieszaniu zarabiają miliony.

Co do kryzysu z 2008 to uważam, że wcale nie był on duży, a już na pewno nie powinno się go porównywać z latami 30' XX wieku. Ten w latach 30' był autentycznym kryzysem.
Deutsche Bank nie upadnie. Jedynie zmienią się trochę zasady funkcjonowania i waluta.
Okazja do spekulacji giełdowych to swoją drogą.
Też tak myślę. Niemcy nie pozwolą na upadek swojego największego banku. Chyba, że jest w tym jakieś drugie dno w tej sprawie o której nie wiemy.
Większość dziwów świata ma drugie dno. Niemcy ustawione gospodarczo, panują nieformalnie nad sporym kawałem Europy, ale jednak kilka spraw nie poszło jak trzeba. Zauważ, UE (rządzone i kontrolowane przez układ Niemcy/Francja) idzie na ustępstwa w sprawach jeszcze niedawno zaklepanych i ustawionych. Mam na myśli nitkę rurociągu, poluzowanie sztywnego stanowiska w temacie nachodźców, zawieszenie broni w sporze z Turcją.
Niemcy myślę, chcą wystrzelić szybciej i dalej gospodarczo, a euro tylko ich hamuje. Przez euro są bardziej powiązani ze słabszymi gospodarkami jak Grecja, czy Włochy i Hiszpania. Tak bym to sobie wytłumaczył.

To drugie dno upadku Banku niemieckiego DB jest pewnie tutaj kluczowe w ocenie tej całej sytuacji. Nie od dzisiaj wiadomo, że jak coś upada, to w to miejsce powstaje coś nowego. I tutaj własnie należałoby się nad tym zastanowić.
INTERIA.PL

Napisał(a): ireneo -

Lilith1
ireneo oni to robią w tajemnicy. Przed kotem. Makabra, dobrze, że Europa już wie.Zdjęcie
Marta z tym, jak mu tam?
Alika poznaję... :P
A to szwaby. Zapewniali że to Niemcy prima sort nówka ,metalik. W Opolu mnie tak zabajerowali. Przykryję ich choć dla niepoznaki.
Załączniki:

Napisał(a): Lilith1 -

Sikorsky
Lilith1
Sikorsky
Lilith1
Sikorsky Trudno uwierzyć, że tak duży niemiecki bank mógłby upaść? Jeżeli do tego dojdzie to naprawdę może być nieciekawie w Europie. Jeżeli to się stanie to raczej nie będzie to wina kierownictwa, a robota spekulantów giełdowych, którzy na zamieszaniu zarabiają miliony.

Co do kryzysu z 2008 to uważam, że wcale nie był on duży, a już na pewno nie powinno się go porównywać z latami 30' XX wieku. Ten w latach 30' był autentycznym kryzysem.
Deutsche Bank nie upadnie. Jedynie zmienią się trochę zasady funkcjonowania i waluta.
Też tak myślę. Niemcy nie pozwolą na upadek swojego największego banku. Chyba, że jest w tym jakieś drugie dno w tej sprawie o której nie wiemy.
Większość dziwów świata ma drugie dno. Niemcy ustawione gospodarczo, panują nieformalnie nad sporym kawałem Europy, ale jednak kilka spraw nie poszło jak trzeba. Zauważ, UE (rządzone i kontrolowane przez układ Niemcy/Francja) idzie na ustępstwa w sprawach jeszcze niedawno zaklepanych i ustawionych. Mam na myśli nitkę rurociągu, poluzowanie sztywnego stanowiska w temacie nachodźców, zawieszenie broni w sporze z Turcją.
Niemcy myślę, chcą wystrzelić szybciej i dalej gospodarczo, a euro tylko ich hamuje. Przez euro są bardziej powiązani ze słabszymi gospodarkami jak Grecja, czy Włochy i Hiszpania. Tak bym to sobie wytłumaczył.

To drugie dno upadku Banku niemieckiego DB jest pewnie tutaj kluczowe w ocenie tej całej sytuacji. Nie od dzisiaj wiadomo, że jak coś upada, to w to miejsce powstaje coś nowego. I tutaj własnie należałoby się nad tym zastanowić.
Niemcy za daleko się zagalopowali i doskonale o tym wiedzą. Znaleźli się niepokorni, co nie chcą pod niemieckim butem. Z nachodźcami nie wychodzi, sama Kanclerz to przyznaje. Do władzy dochodzą minimalizowane i przez lata spychane poza nawias partie. Źle się zaczęło dziać w Germanii, nie tak być miało.

Napisał(a): Lilith1 -

ireneo
Lilith1
ireneo oni to robią w tajemnicy. Przed kotem. Makabra, dobrze, że Europa już wie.Zdjęcie
Marta z tym, jak mu tam?
Alika poznaję... :P
A to szwaby. Zapewniali że to Niemcy prima sort nówka ,metalik. W Opolu mnie tak zabajerowali. Przykryję ich choć dla niepoznaki.Zdjęcie
No i przydaje się czasem wprawa w przykrywaniu...
Ty, stary wyjadacz i dałeś się w konia zrobić? I to w dodatku w OPOLU???
Chwile słabości bywają kosztowne :P

Napisał(a): yeti48 -

O ile dobrze pamiętam, to o tym upadku DB piszesz z krótkimi przerwami od dobrych trzech lat.
Każdy news w coraz bardziej alarmującym tonie.
Chcesz? Podam Ci adres centrali w FFM, pojedź, wysadź w powietrze raz a dobrze i będziemy mieli święty spokój. Tak z DB, jak z twoimi wypocinami i pewnie z toba też.

Napisał(a): ~gość -

Sikorsky
Lilith1

Deutsche Bank upadł już rok temu, ale Niemcy wpompowali tam sporo kasy aby go ratować. Jesteś źle poinformowany, raczej siedzisz wlepiony w TVN i słuchasz niemieckiej propagandy sukcesu. To tacy jak ty, swoją wiarą w każdą brednie, nigdy nie dopuszczą do upadku Deutsche Bank! Jak myślisz, po co powstały takie stacje jak TVN?

Napisał(a): ~tOwer -

~gość
Sikorsky
Lilith1

Deutsche Bank upadł już rok temu, ale Niemcy wpompowali tam sporo kasy aby go ratować. Jesteś źle poinformowany, raczej siedzisz wlepiony w TVN i słuchasz niemieckiej propagandy sukcesu. To tacy jak ty, swoją wiarą w każdą brednie, nigdy nie dopuszczą do upadku Deutsche Bank! Jak myślisz, po co powstały takie stacje jak TVN?
Tyle że widziałeś gdzieś na świecie żeby Bank Państwowy Upadł . ? Opowiadać Bajki możesz w Kościele , na forum niestety nikogo nie ogłupisz . !

Napisał(a): ireneo -

~gość
ireneo teraz kolejny wkleja newsweb. Następna wklejka będzie - To koniec niemieckich gigantów w Polsce? PiS stracił cierpliwość!, czy Opozycja nie może uwierzyć. Legendarny poseł wstąpi do PiS!?
Nikt się ciebie o zdanie nie pytał. Wypad stąd czerwona zarazo, bo śmierdzisz!
a skąd ty nadajesz, jakaś nowa rasa kundli o tak wyostrzonym węchu?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Europa wstrzymuje oddech. Wyszło na jaw, co Niemcy robią w tajemnicy!