233
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi155
  • Ocen na +0
233 ppt ?

Face fucking (156)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Face fucking

Napisał(a): -

CroftLara Mylisz fora.
Deep throathy i face fuckingi to tematy i klimaty dla dorosłych.
A tutaj?
Rozejrzyj się i przewidź możliwe odpowiedzi. ;-)
:((
Przecież nie każdemu odpowiada pełna uległość, więc odpowiedź moja jest prawidłowa jak dla mnie.

CroftLara Mylisz fora.
A tutaj?
No cóż, wydawało mi się, że temat jak najbardziej pasuje do forum "Sex i erotyka". ;) Poczekam, może jednak więcej osób zechce podzielić się swoimi odczuciami. A Ty Laro, rozumiem, że jako dorosła kobieta możesz chyba odpowiedzieć na moje pytanie ? :)

vvJulianna
CroftLara Mylisz fora.
A tutaj?
Przecież nie każdemu odpowiada pełna uległość, więc odpowiedź moja jest prawidłowa jak dla mnie.
Oczywiście, chodziło mi o szczere wypowiedzi i dziękuję, że zechciałaś się odnieść do mojego pytania.
Ja lubię, to faktycznie forma uległości, ale nie wiem czy towarzyszy wyłącznie BDSM. Zastanawiam się czy kobiety to odstręcza i jeśli tak, to co sprawia, że nie znajdują w face fuckingu upodobania? Obawa przed krztuszeniem się?

Letycjateraz
CroftLara Mylisz fora.
A tutaj?
No cóż, wydawało mi się, że temat jak najbardziej pasuje do forum "Sex i erotyka". ;) Poczekam, może jednak więcej osób zechce podzielić się swoimi odczuciami. A Ty Laro, rozumiem, że jako dorosła kobieta możesz chyba odpowiedzieć na moje pytanie ? :)
No cóż. Poczekaj, a zrozumiesz że niestety źle ci się wydawało.
Jeśli zaś chodzi o mnie, to mogę Ci powiedzieć, że nie razi mnie żadna forma sexu, która jest rajcująca dla osób go uprawiających. ;-)
Wieeem, zabrzmiało to bardzo ogólnie.
Ale z pewnych nazwijmy je: względów obiektywnych i tak nie będziesz usatysfakcjonowana mą ewentualną pełniejszą odpowiedzią, bowiem de facto nie mieszczę się w targecie do którego przede wszystkim zaadresowałaś ten wątek. :-)

Letycjateraz
vvJulianna
CroftLara Mylisz fora.
A tutaj?
Oczywiście, chodziło mi o szczere wypowiedzi i dziękuję, że zechciałaś się odnieść do mojego pytania.
Ja lubię, to faktycznie forma uległości, ale nie wiem czy towarzyszy wyłącznie BDSM. Zastanawiam się czy kobiety to odstręcza i jeśli tak, to co sprawia, że nie znajdują w face fuckingu upodobania? Obawa przed krztuszeniem się?
Jest to niejako forma BDSM-u, przecież partnerka jest nie tyle zdominowana, co jest kompletnie bezbronna i skazana na to co wymysli jej Master. Ja nie widziałabym się w takiej sytuacji, więc mówię Nie.

CroftLara
Letycjateraz
CroftLara Mylisz fora.
A tutaj?
No cóż. Poczekaj, a zrozumiesz że niestety źle ci się wydawało.
Jeśli zaś chodzi o mnie, to mogę Ci powiedzieć, że nie razi mnie żadna forma sexu, która jest rajcująca dla osób go uprawiających. ;-)
Wieeem, zabrzmiało to bardzo ogólnie.
Ale z pewnych nazwijmy je: względów obiektywnych i tak nie będziesz usatysfakcjonowana mą ewentualną pełniejszą odpowiedzią, bowiem de facto nie mieszczę się w targecie do którego przede wszystkim zaadresowałaś ten wątek. :-)
Nie rozumiem, jesteś Lesbijką? :)

vvJulianna
Letycjateraz
vvJulianna
CroftLara Mylisz fora.
A tutaj?
Jest to niejako forma BDSM-u, przecież partnerka jest nie tyle zdominowana, co jest kompletnie bezbronna i skazana na to co wymysli jej Master. Ja nie widziałabym się w takiej sytuacji, więc mówię Nie.
Nnnno, nie do końca!
Bo jednak partnerka coś tam może, lecz w sumie tak jakby można to zaliczyć do praktyk podobnych i pochodnych BDSM. ;-)

CroftLara
Letycjateraz
Tak jakby. ;-)
Powiedzmy, że sypiam z kobietami.
Doczytałam i wiem już, że Facet w przebraniu Lary. No dobrze, to nie stosuj uników, mimo, że target się nie zgadza, no ale nie zaszkodzi jak męski głos w tym temacie także się pojawi. Lubisz? ;)

vvJulianna
CroftLara
Nnnno, nie do końca!
Bo jednak partnerka coś tam może, lecz w sumie tak jakby można to zaliczyć do praktyk podobnych i pochodnych BDSM. ;-)
No to niby co może partnerka. Może wytłumaczysz?
Te Twe słowa ,,coś tam może".
Heh, rusz wyobraźnią! Partnerka może np. ugryźć, albo puścić pawia!!! :))
A tak bardziej serio: może ją akurat to rajcować, choć wcale nie muszą ją wzniecać inne praktyki należące do <rasowego BDSM>. :-)

Letycjateraz
CroftLara
Letycjateraz
Tak jakby. ;-)
Powiedzmy, że sypiam z kobietami.
Doczytałam i wiem już, że Facet w przebraniu Lary. No dobrze, to nie stosuj uników, mimo, że target się nie zgadza, no ale nie zaszkodzi jak męski głos w tym temacie także się pojawi. Lubisz? ;)
Szybko doczytałaś.
Barwo.
Lubię bystrych rozmówców.
Więc w temacie: owszem, lubię. Ale pod warunkiem, że mam do czynienia z też to lubiącą i z doświadczoną w tych klimatach partnerką.
Bo już jestem staaary i nie lubię uczyć. ;-)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • face fucking
  • fucking face
  • facefucking
  • face facking
  • face facking forum
  • face fuking
  • facking face
  • face fucking opinie
  • fucke face co to
  • lubicie facefuck