Reklama

167
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi144
  • Ocen na +0
167 ppt ?

Faceci po 40 kochają młode dziewczyny i to jest piękne (145)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Faceci po 40 kochają młode dziewczyny i to jest piękne

Napisał(a): Gość -

bo mlodosc jest piekna...a 40 latkowie tez jeszcze niczego sobie...gorzej jak w takim zwiazku dziewczyna sie zakocha ..a facet pezewaznie ma ja na zabawe to nieraz jest nieciekawie..juz nie wspomne jak sie zona takiego niewyzytego 40 latka dowie...

Panowie po 40stce to w większości przypadków mają nastoletnie bądź dorosłe już dzieci. To, że ślina im leci na widok młodych dziewczyn (koleżanek córki) to nic dziwnego ponieważ juz wtedy zauważają u siebie oznaki starzenia się.... (po dorastającej latorośli). Powiedz mi... - na co taki tatuś chce brać te młode ciałka? Na widoczny juz brzuszek i szpakowate rzadkie włosy? Czy na portfel...- o ile go ma...hahhahahha. Bądźmy realistami! Młode dziewczyny to bawią sie wtedy z równolatkami w dyskotekach.... no...chyba, że mówimy o tych zarabiających swoim ciałem...te to lecą na każdego pana.. i po 40stce i......nawet po 60siatce...hahhahahhha.
Jesteś pewnie panem po 40stce...i dlatego zamieściłeś ten post na forum...tylko nie wiem po co? Szukasz sojuszników tematu? hahhahahhha .... - pewnie tylko to ci zostało panie w średnim wieku...hahhahahhaha
Pozdrawiam
22latka

dokladnie ..dokladnie..ciekawe tylko dlaczego jak kiedys wspomnialam takiemu 40 latkowi majacego 15 latnia corke..i sliniacego sie na widok wlasnie 15 latek...co by zrobil jakby to z jego corunia ktos taki sie zadal...wsciekl sie tak ze hej..powiedzial ze jestem glupia i woglole jego corcia to dziecko jeszcze

Gość Jesteś pewnie panem po 40stce...i dlatego zamieściłeś ten post na forum...tylko nie wiem po co? Szukasz sojuszników tematu? hahhahahhha .... - pewnie tylko to ci zostało panie w średnim wieku...hahhahahhaha
Pozdrawiam
22latka
No... 22 lata to nie tak mało.. Jakies 8 lat zabawy zostało, a potem 30...Zaczną się oponki, rozstępy, dupa jak szafa.... I wtedy nawet 60-latek bedzie dobry... Żeby tylko jakiś zechciał...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co lubi facet po 40
  • jak kocha facet po 40
  • co lubi mczyni po 40
  • starzy faceci i mlode dziewczyny
  • facet kolo 40
  • co lubi mczyznu po 40?
  • Czy 30,40 latki lubi mode dziewczyny ?
  • facet po 40
  • faceci po 40
  • kocham facetw po 40
  • mczyzna po 40 moda kobieta
  • lubie si Kochac z modymi dziewczynami
  • panowie po 40
  • dlaczego faceci po 40 stce lubia mlode kobiety
  • jak mezczyzna po 40 stce kocha
  • pikna 40 latka
  • facet po 40 i mloda dziewczyna
  • co lubia faceci 40 +
  • jak kocha mod