Reklama

260
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
260 ppt ?

Fajne miejsca na weekend w Małopolsce (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Fajne miejsca na weekend w Małopolsce

Napisał(a): -

Małopolska jest piękna, to fakt, i warto się wybrać na wycieczkę tutaj. Faktycznie warto zacząć od samego Krakowa i okolic (Wieliczka, Niepołomice), później wybrać się gdzieś bardziej na południe, proponuję Zakopane, Nowy i Stary Sącz, Krynicę, Szczawnicę, Dobczyce itp :) Albo najlepiej kupić przewodnik po Małopolsce bo tam znajdziesz na pewno dużo fajnych miejsc, które warto zobaczyć

zgodzę się z moim przedmówcami, że i Małopolska i Kraków są ciekawymi miejscami. Ja mieszkam w Krakowie od kilku lat i ciągle odkrywam nowe ciekawe miejsca. Ostatnio na przykład oczarowała mnie restauracja Scandale Royal na Placu Szczepańskim. Bardzo dobre jedzenie, szczególnie desery, a moim faworytem jest Crème Brûlée, pyszny nie za słodki, nie za mdły, bardzo smaczny. A do tego w tej restauracji panuje bardzo przyjemna atmosfera.
Jeśli ktoś będzie w Krakowie może tam śmiało się udać na posiłek.

Można tez zwiedzić parę fajnych miejsc. Super jest w Tyńcu, mnisi otworzyli sklepik z domowymi produktami i mozna się przejść wzdłuż Wisły, albo pojeździć tam na rowerze. Jest zamek w Rudnie, bardzo malownicze ruiny i klasztor na Bielanach, również wart obejrzenia.

Ach, Crème Brûlée :) Uwielbiam :) Ale akurat w Scanadalach go jeszcze nie próbowałam. Natomiast również zachęcam do zobaczenia Kazimierza oraz Tynńca i samego Lasku Wolskiego czyli prawdziwego lasu w samym sercu Krakowa :)

ja bardzo polecam Wieliczkę jest odrestaurowana i warto sie tam wybrać, po za tym Tyniec, piękna jest fabryka Schindlera gdzie teraz nie dawno otworzyli muzeum poza tym podziemia rynku głównego to tak na szybko Ci odpowiadam jakbyś chciał dokładnie zaplanowac sobie trasę zwiedzania Krakowa to polecam taki portal ideatur.pl i tam znajdziesz większość atrakcji w Krakowie no i od razu możesz zarezerwować nocleg

Napisał(a): dolceandvita -

Nooo sam Kraków już wiele oferuje do pozwiedzania na weekend, nawet jeśli się tam mieszka to założę się, że pod względem historyczno - turystycznym wie się o nim niewiele i nie zwiedzało się wielu miejsc. Ale poza Krakowem w małopolsce jest jeszcze kilka innych fajnych miejsc, np. zamek w Tyńcu albo Ojców, Pieskowa Skała. Jest też sporo jeziorek, nad którymi można się poopalać.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie na weekend maopolska
  • fajne miejsca w maopolsce
  • ciekawe miejsca w maopolsce
  • weekend w maopolsce
  • ciekawe miejsca w maopolsce na weekend
  • maopolska na weekend
  • gdzie na weekend malopolska
  • ciekawe miejsca w malopolsce
  • maopolska ciekawe miejsca na weekend
  • maopolska ciekawe miejsca