514
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +-1
514 ppt ?

Fajne miejsca na weekend w Małopolsce (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Fajne miejsca na weekend w Małopolsce

Napisał(a): -

Moim zdaniem od Małopolski lepszy jest Śląsk. Ja co roku jeżdżę do Wisły. 2 tygodnie temu odkryłam świetny pensjonat WILLA POD SMREKAMI, nowy, przytulny, super urządzony, blisko nad Wisłę, na stoki narciarskie.

Napisał(a): merrrycherry -

wiesz jak jest jakieś fajne miejsce to raczej ciężko, żeby nie było tam zbyt wielu turystów, ale myślę, że warto pojechać do Krakowa, ale nie chodzi mi o wycieczkę żeby zwiedzić zabytki, tylko od zupełnie innej strony wiecie, Zakrzówek, błonia, park Jordana i koniecznie po tych wszystkich spacerach na piwo do C.K. Browaru, no i na obiad też.

Ja gorąco polecam Gospodarstwo Rybackie w Dolinie Bedkowskiej - przepiękna, spokojna okolica, można zjeść coś pysznego i jest mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieciaków jak i dla dorosłych. Już nie mówiąc o fanach wedkarstwa :)

jennifer Ja gorąco polecam Gospodarstwo Rybackie w Dolinie Bedkowskiej - przepiękna, spokojna okolica, można zjeść coś pysznego i jest mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieciaków jak i dla dorosłych. Już nie mówiąc o fanach wedkarstwa :)
Niedawno odkryłam to miejsce, naprawdę jest tam ślicznie, polecam;)

Napisał(a): awakawa -

Małopolska jest piękna, to fakt, i warto się wybrać na wycieczkę tutaj. Faktycznie warto zacząć od samego Krakowa i okolic (Wieliczka, Niepołomice), później wybrać się gdzieś bardziej na południe, proponuję Zakopane, Nowy i Stary Sącz, Krynicę, Szczawnicę, Dobczyce itp :) Albo najlepiej kupić przewodnik po Małopolsce bo tam znajdziesz na pewno dużo fajnych miejsc, które warto zobaczyć
Zgadzam się w 100%. Ostatnio byłam w Krynicy-Zdroju. Wróciliśmy bardzo, bardzo zadowoleni. Zatrzymaliśmy się w pensjonacie Gospoda na Leśnej na ul. Leśnej. Na parterze jest restauracja a na piętrze przyjemny pensjonat. Było to bardzo wygodne bo po długim spacerze z dziećmi nie musieliśmy już nigdzie szukać miejsca obiadowego. Wszystko było na miejscu. Gdyby ktoś był zainteresowany imprezą okolicznościową, to widziałam, że jest jeszcze zejście do piwnicy, więc pewnie tam jest jakaś większa sala.
w samej krynicy trzeba odwiedzić górę parkową, zjeść lody na przeciwko kościoła, wyjechać kolejką na jaworzynę. zimą oczywiście narty, narty, narty- dużo stoków w okolicy.
To tyle o Krynicy. Jakie inne miejsca polecacie?

Napisał(a): daniel9765 -

No to ja też polecam Kraków. Jak dla mnie najlepsze miasto jeżeli chodzi o co całą Polskę. Można tam i pozwiedzać i się wybawić. Smok też wcale nie jest taki straszny jak o nim mówią ;-). Staram się tam wpadać w kilka weekendów w roku i nigdy mi się nie nudzi. Jeżeli chodzi o nocleg to zatrzymuję się w Zajeździe Srebrna Góra. Ma bardzo fajny klimat bo jest przy przystani statków i jest tam bardzo dobre jedzenie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie na weekend maopolska
  • fajne tanie miejsca na weekend
  • gdzie jechac na weekend malopolska
  • pikne miejsce w maopolsce dla dwojga
  • gdzie pojecha na weekend w maopolsce
  • maopolska ciekawe miejsca
  • gdzie mozna jechac malopolska
  • maopolska-ciekawe miejsca
  • malopolska najciekawsze miejsca
  • maopolska gdzie na weekend