514
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +-1
514 ppt ?

Fajne miejsca na weekend w Małopolsce (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Fajne miejsca na weekend w Małopolsce

Napisał(a): domator38 -

Jeśli jeszcze nie byliście, to polecam Wam Hotel Harnaś w Bukowinie Tatrzańskiej. To niesamowite miejsce, które na pewno każda osoba, która ceni sobie wygody i luksus, powinna odwiedzić, Wiadomo, ma to swoją cenę, ale przynajmniej jest prawdziwy spokój i komfort przebywania. Wszystkiego dopełnia wspaniały widok na góry, który jest wisienką na torcie. Jeśli macie taką możliwość, to warto się tam wybrać.
INTERIA.PL

Napisał(a): propek1234 -

Sympatycznym miejscem żeby spędzić czas z dziećmi czy znajomymi jest Aquapark Reda. Jak tyko jesteśmy w okolicy to staramy się tam z żoną i synami wpaść. Dużo różnych zjeżdżalni, w tym ta największa na bodaj 60 metrów gdzie przepływa się przy prawdziwych rekinach. Obudowa od zjeżdżalni jest przezroczysta, także wszystko dokładnie widać. Bliskie spotkanie z rekinami gwarantowane, ale wszystko bezpiecznie ;-)

Ostatnio dość często jesteśmy z żoną w Krakowie i nocleg raczej bierzemy w Hotelu Delta. Personel życzliwie nastawiony, nigdy mi z niczym problemów nie robili. Jak pokój ma być od 14 dostępny to rzeczywiście jest i jest przygotowany. Czysto, schludnie, z nowoczesnymi w pełni sprawnymi meblami. Łazienki też mają bardzo fajne, przestronne, porządnie wyszorowane.

Teraz szukałem czegoś, żeby z dziewczyną pojechać pod koniec maja na dłuższy urlop. Bardzo mi się spodobałhttp://facebo(...)olina/. Bardzo ładny ośrodek. Najczęściej wypoczywałem na Mazurach, ale teraz celuję w Wielkopolskę. Brenno ładna miejscowość. Tak wynika z map Google. Na razie wstępnie jestem dogadany na pobyt. Ok. 40 złotych doba, aneks kuchenny przydzielony do domku, grilla można zrobić, wody w pobliżu mnóstwo i ścieżek rowerowych podobno też, więc jestem dobrej myśli.

Napisał(a): Mafisto -

Jeszcze dwa miesiące temu poleciłabym Kraków. Może dlatego, że spędziłam tak niesamowity weekend z chłopakiem, ale i dlatego że bardzo mi się spodobał. Typowy wypad weekendowy, przyjazd do hotelu (pozdrawiamy p. Anią z Panoramy), szybkie ogarnięcie i w miasto. Akurat dobrze znaliśmy okolice centrum, Kazimierza czy Hutę, stąd wybór - idziemy tam gdzie wzrok nas poprowadzi. I tak przez dwa dni plątaliśmy się po nieznanych dla nas zakątkach Krakowa, który bywa tu i uwdzie zaskakujący.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie na weekend maopolska
  • fajne tanie miejsca na weekend
  • gdzie jechac na weekend malopolska
  • pikne miejsce w maopolsce dla dwojga
  • gdzie pojecha na weekend w maopolsce
  • maopolska ciekawe miejsca
  • gdzie mozna jechac malopolska
  • maopolska-ciekawe miejsca
  • malopolska najciekawsze miejsca
  • maopolska gdzie na weekend