Komentarze (50)

Dodaj komentarz

Napisał(a): land6r -

Niestety gra ma ograniczenie czasowe, kończy się w 14.03.2180r. przez te 10 lat ubiłem 40 lvl.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jarek -

Przecież wyszła kontynuacja Fallouta 1 i 2. Nazywa się Wasteland 2 i tak jak stare Fallouty została zrobiona przez Briana Fargo;]
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Artist -

Mogli chociaż trochę uwspółcześnić grafikę i interfejs. Nic by gra nie straciła a morze zyskała by nowych fanów. Ja osobiście nie grałem w 1 i 2 ze względu na archaiczną grafikę. Wolałbym już torchlight 2. Czy nie szło zrobić tej części w podobnej grafice jak Fallout Schetler? Byłoby ciekawie i mogłoby być nadal w rzucie izometrycznym. Szkoda :(
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): 0krecik -

Po screenach to na 100% F1 i 2, brawo, aż łezka się kręci. niestety nie znam na tyle ang. aby już zagrać i muszę poczekać. Czekam też na replay z Tacticsa.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): J -

Kto będzie się męczył aby zainstalować taki szmelc , lepszy fallout 3-4
Odpowiedzi (11)

Napisał(a): piwniczanin -

Czy gra pójdzie mi na Pentium 233, 16MB ram oraz karta grafiki S3 Virge?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): hehe -

PODOBNO KONSOLE NEXTGENY POCIĄGNĄ TĄ GRĘ W 720p i 30 fps, I TO LEDWO LEDWO.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): pcgamer -

Moim zdaniem gra Fallout 1.5: Resurrection jest nie potrzebna już , lata temu ta gra zakończyła swoją historię z graczami , nie dawno wydano nie udaną część nowego Fallouta i tak po kroczkach możemy o tej grze zapomnieć . Co może być ciekawego w tej grze ? Moim zdaniem nic :)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): kamarad -

Kolejna klasyka.... pamiętam te czasy jak sie wracało ze szkoły i grało... :) super :) powinni więcej takich tytułów wskrzesić na obecne systemy :)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz