Ferie zimowe nasze dzieci spędzają w domach (286)

Temat dotyczy artykułu: Ferie zimowe nasze dzieci spędzają w domach

Według danych Ministerstwa Edukacji Narodowej w ubiegłym roku szkolnym w zorganizowanych feriach zimowych uczestniczyło ponad 310 tysięcy dzieci, co stanowi niespełna 6,5 proc. wszystkich uczniów. 96 proc. z nich wypoczywało w domach.

Komentarze (286)

Dodaj komentarz

Napisał(a): gosiak -

Po feriach kolejne półrocze, z jednej strony kilka godzin dziennie spokoju :) Z drugiej wydatki wydatki i wydatki... aby sprostać musiałam wziąć pożyczkę w wonga, planuję spłacić pod koniec marca jak finanse sie ustabilizują.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Tania -

Nie wiem co Wy to opowiadacie. Ja zabieram dzieciaki nad morze, rok rocznie. Zawsze są zachwyceni. Wybieramy hotel w średniej cenie, a dokładnie Grand Lubicz, gdzie ma się doskonałe spanko i jedzonko, a nawet jak pogoda nie dopisze to można posiedzieć w spa. Polecam wszystkim mamom :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): maise -

nie rozumiem na co komu te ferie. Bachory od małego powinny wiedzieć, że jest maksimum 26 dni urlopu w roku i to jak firma ci go udzieli. Potem idzie taki do pracy i szok bo nie nie ma pół roku wolnego.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): marzenka -

Cały rok odkładam, żeby dzieciakom ferie i wakacje zorganizować. Parę dni w polskich górach to nie jest wielki majątek zwłaszcza że teraz dodatkowe pieniądze na dzieci dają. Teraz do czorsztyn ski na narty jedziemy, żeby córki miały frajdę, szkoda żeby przesiedziały bite 2 tygodnie w domu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): marzena -

Chyba wcale nie jest tak źle. Ja jeżdżę co roku z dzieciakami na ferie nad polskie morze. Niby mało popularny kierunek, ale one się tam świetnie bawią. Kiedy szaleją z mężem na plaży ja się uspokajam i relaksuję w spa (jeździmy do hotelu Grand Lubicz w Ustce, mogę naprawdę polecić za ofertę wypoczynkową i odnowę biologiczną). Wracamy zawsze bardzo wypoczęci i chyba zdrowsi. Tam nie ma takiego smogu ;)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zbyszekC -

Nie wiecie co piszecie, Za komuny dla dzieci wakacje, kolonie 21 dni za darmo , drugie wakacje / ja tak korzystałem / od taty z pracy dopłata ok 10 % ... wyprawy pod namiot z SKKT , lub z szkoły trasami typowymi PTSM za grosze / dziś też jeszcze można / .... Ferie zimowe w jednym terminie dla wszystkich bezpłatne ... I komu to przeszkadzało ... Ktoś napisał że nie było pryszniców i nie mógł się wykapać ... mały człowiek dobrze wychowany w domu , nauczony i dbający o czystość zawsze dał sobię rade . Za komuny to dla dzieci były naprawdę dobre czasy .... żeby tak dziś rządzący dbali >>
Odpowiedzi (13)

Napisał(a): Chicago N/W Subs -

....... znowu sypie, minus 15 C, zimniej niz na Alasce
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kyjy -

przez 25 lat liberałowie okradali społeczeństwo to kogo stać wysłać dzieci na zimowe ferie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Lucy64 -

Ludzie kogo w Polsce stać na wyjazdy za granicę na narty? Zgadzam się,ze 96 % dzieci spędza ferie w domu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Balaster -

A po wuja ferie w zimie, kiedy jest zimno, dzień krótki, zapowiada się wiele kolejnych bezśnieżnych zim w Polsce, a i tak 80% dzieci nie umie jeździć na nartach ani łyżwach. Więc siedzą w domu, spędzają 2 tygodnie grając na kompie i się nudząc. Nie lepiej dołożyć te 2 tygodnie do wakacji i wydłużyć je do połowy września, albo zaczynać 1 czerwca?
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz