46
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +0
46 ppt ?

Firma sprzątająca w Lublinie (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Firma sprzątająca w Lublinie

Napisał(a): ~Werkamerka3 -

jeśli chodzi o wózki do sprzątania i profesjonalną chemię to najlepsza ofertę z jaką się spotkałam ma ta firma /hurtoownia.pl/. to jest sklep internetowy i możecie tam też zamówić m.in. mopy, miotły, gąbki, rękawice itd.

Napisał(a): rozali36 -

Z tego co mi wiadomo to w Lublinie są już profesjonalne firmy sprzątające. Tutaj http://www.cl(...)lublin/ jedna z takich firm - Clar System. Oferują kompleksowe usługi porządkowe i nie tylko. Do tego mają spore doświadczenie w temacie. Nie wiem więc czy zakładanie firmy o podobnych charakterze jest dobrym pomysłem.

Napisał(a): edit5 -

Witam :)
Też przymierzam sie do kupna odkurzacza pioracego.Patrzyłam na Elsea,Numatric ,Sabrina
Który odkurzcz firmy Elsea poleciłby Pan ?
Serdecznie pozdrawiam
edit5_2007

japa99
gość Witam,

Z mojego niewielkiego doświadczenia (7 lat) w branży nie proponowałbym odkurzacza marki Philips - nie obrażając tej marki, niestety nie jest to linia profesjonalna, z co za tym idzie ma dwa minusy:
1. potencjalny klient, który ma jakiekolwiek doświadczenie z firmami sprzątającymi po prostu wyśmieje firmę jeśli zobaczy taki sprzęt
2. sprzęt ten nie jest przeznaczony do prac długich i ciągłych, więc jeśli będą zlecenia to długo nim nie popracujemy - silnik się prawdopodobnie spali (co nie podlega gwarancji)

Przerobiłem już kilka marek odkurzaczy: Karcher, Numatic, Cleanfix, Elsea.

Z powyższych wybrałbym włoską ELSEA, z racji najlepszej korelacji jakości do ceny. Od 2 lat pracuję na odkurzaczach tej marki i mam wrażenie że nareszcie znalazłem sprzęt jakiego potrzebuję (niezawodny i o przyzwoitym wyglądzie).

Odnośnie chemii profesjonalnej proponowałbym środki marki Tenzi lub Buzil - marki godne polecenia w rozsądnej cenie.

Jeśli będziecie potrzebowali urządzeń do zmywania posadzek to albo Nilfisk albo Portotechnica. Polecałbym tą drugą (podobna niezawodność, ale lepsza cena).

pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Czy działa Pan tylko na terenie Lublina? Jest mi potrzeba na gwałt http://ranger(...)we,2249. Mógłby mi Pan jakąś polecić?

Napisał(a): milioner00 -

Może nie Lublin, ale znam firmę sprzątającą działającej na rynku przeszło 30 lat. To zapewne świadczy o ich wiarygodności i wielu klientach. Mam tu na myśli Impuls z Gorzowa -
http://impuls24.pl/ . Gdyby ktoś zerkał z tych stron - to można skorzystać.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki odkurzacz piorcy do firmy sprztajcej
  • sprzety przydatne w firmie sprztajcej
  • jaki sprzt do firmy sprztajcej
  • najtaszy odkurzacz do firmy sprztajcej
  • jaki odkurzacz piorący do firmy sprzątającej
  • odkurzacze dla firm sprzątających
  • numatic czy karcher firma sprzatajaca
  • firma sprzatajaca numatic
  • jaki odkurzacz pioracy do firmy
  • odkurzacz piorcy dla firmy sprztajcej