FOR: Państwowe spółki wykorzystywane do celów partyjnych (60)

Temat dotyczy artykułu: FOR: Państwowe spółki wykorzystywane do celów partyjnych

Prawo i Sprawiedliwość wykorzystuje spółki kontrolowane przez Skarb Państwa do forsowania szkodliwych dla wzrostu gospodarczego i wolności obywatelskich zmian w wymiarze sprawiedliwości. Równocześnie państwowe firmy ratują przed bankructwem Polską Grupę Górniczą, a Polski Zakład Ubezpieczeń uczestniczy w nacjonalizacji banku Pekao. Brak prywatyzacji okazuje się zagrożeniem nie tylko dla gospodarki, ale także dla wolności debaty publicznej.

Komentarze (60)

Dodaj komentarz

Napisał(a): wiesiek -

każdy kolejny rząd już nie wie jak ma doić te spółki ale to i tak kropla w morzu potrzeb przy takich długach
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ekonom -

klasyka jak chca niech ratuja bankruta ale dlaczego ja mam dopalcac do gorniczej mafi?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Pat -

I znowu pomroczność jasna. Jak nierząd POPSL wypłacał miliony na jakieś fundacyjki kolesi i córki znanych osobistości polskich, pakował miliony w liberalno-lewicowe organizacje pozarządowe, które chciały i dalej chcą ulepić nowego człowieka bez zasad, wiary, takiego genderpotworka i utrzymywał z reklam gazetę wybiórczą, to było ok. Nikt nie widział w tym nic złego. A jak tylko dotuje sprawy patriotyczno- narodowo- społeczne to nagle afera, skandal, łamanie praw.
Odpowiedzi (6)
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Axar -

i w czym balcerek widzi problem. A.. pieniądze nie idą na lewiznę
Odpowiedź (0)

Napisał(a): V -

Proszę o wskazanie chociaż jednej szkodliwej dla wzrostu gospodarczego zmiany w sądownictwie - manipulanci i kłamcy. Jak wytłumaczycie wzrost wpływów z VAT za paliwo? Co POprzednio było dobrze?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ja kafar -

no tak ...hahaha..czytając tutejszy ten powyższy chłam można wysnuć jedyny wniosek z tego , że autor tego trollowania Polski uważa , że wszystko co polskie , to dla Polaków jest złem ostatecznym , które niszczy ten kraj , prowadząc go do nikąd . Bo przecież jego zdaniem powinno to państwo być prywatne i na dodatek jeszcze w zagranicznym kapitale własności . Ten łotr snują tezy o tym , że tak właściwie , to po co jest Polska jako kraj , jako kraj dla Polaków ? , w ogóle to , po co Polakom jakiś kraj ?... Przecież jego zdaniem Polska może być jako niemiecko-francuskie państwo z sowieckimi naleciałościami ..., i komu to przeszkadzało?.., wtedy , kiedy do tego zmierzało to państwo za rządów koalicji PO-PSL Tak..., tak , tak było !. ...i tak teraz to brzmi . W efekcie autor tych wypocin jawi się jako skretyniały pożyteczny idiota , którzy za marne srebrniki dał się kupić antypolskiemu, obcemu kapitałowi i dlatego hejtuje wszystko co polskie i dla Polaków ważne , tak , jak najgorsi zdrajcy i łachmaniarze . I tu należy nadmienić , że trzeba być durnym bezmózgiem , zdrajcą i antypolakiem , aby pozytywnie reagować na tą chamską antypolską propagandę. PS ten łotr , który wydalił z siebie ten powyższy propagandowy kał nawet nie miał odwagi się podpisać z imienia i nazwiska , cham jeden !...ech...
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): opsa -

Ciemny lud finansuje z radością dobrą zmianę ku zadowoleniu Najniższego Przywódcy !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nikita -

to artykuł sponsorowany ! wszystkie zamknięte kopalnie zaczynają produkcję ! ktoś powinien odpowiedzieć
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz