5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń191
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
5 ppt ?

FORUM W APLIKACJI MOBILNEJ (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: FORUM W APLIKACJI MOBILNEJ

Napisał(a): ~Tommii -

Dzień dobry
Do tej pory zastanawiam się dlaczego jestem zmuszony wyrażać się w tej formie...
Ale Liczę na to,że chociaż tu zostanę wysłuchany...!
Ja i Moja Rodzina zostaliśmy skrzywdzeni przez "zaplecze polityczne Pana Go_Wina"
Przed 3 laty jako student Polsl wybrałem się na zebranie,które miało na celu wzmocnienie Pana Go_Wina, który w danym momencie odszedł z swojej macierzystej partii i postanowił założyć własne ugrupowanie,bądź Partię... Mimo wszystko Pan Go_Win aktualnie pełni bardzo ważną funkcję w Rządzie. Ale jego Ludzie ktorzy pochodzą bezpośrednio z Gli_cach(okolic) caly czas niszczą biedniejszych i słabszych(za którymi się podszywa) od siebie(takich jak moja rodzina) i zmuszają do wykonywania różnorakich zadań zadań.. UŻYWAJĄ do tego przemocy fizycznej i psychicznej., oraz szantażu. Byłem zwykłym Czlowiekiem mającymcelel i pragnienia.. A teraz od 3 lat po nie fortunnym dla mnie i mojej rodzin wydarzeniu, zaczyna żałowac,że się urodziłem i myślę o samobójstwie..., SKORO TACY LUCDZI NISZCZĄ takich jak Ja to w moim przekonaniu nie powinni NIGDY rządzić ym krajem.

Liczę na pytania,oddobrych ludzi, ktorzy nam Pomogą

Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: FORUM W APLIKACJI MOBILNEJ