8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń235
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
8 ppt ?

FORUM W APLIKACJI MOBILNEJ (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: FORUM W APLIKACJI MOBILNEJ

Napisał(a): ~Tommii -

Dzień dobry
Do tej pory zastanawiam się dlaczego jestem zmuszony wyrażać się w tej formie...
Ale Liczę na to,że chociaż tu zostanę wysłuchany...!
Ja i Moja Rodzina zostaliśmy skrzywdzeni przez "zaplecze polityczne Pana Go_Wina"
Przed 3 laty jako student Polsl wybrałem się na zebranie,które miało na celu wzmocnienie Pana Go_Wina, który w danym momencie odszedł z swojej macierzystej partii i postanowił założyć własne ugrupowanie,bądź Partię... Mimo wszystko Pan Go_Win aktualnie pełni bardzo ważną funkcję w Rządzie. Ale jego Ludzie ktorzy pochodzą bezpośrednio z Gli_cach(okolic) caly czas niszczą biedniejszych i słabszych(za którymi się podszywa) od siebie(takich jak moja rodzina) i zmuszają do wykonywania różnorakich zadań zadań.. UŻYWAJĄ do tego przemocy fizycznej i psychicznej., oraz szantażu. Byłem zwykłym Czlowiekiem mającymcelel i pragnienia.. A teraz od 3 lat po nie fortunnym dla mnie i mojej rodzin wydarzeniu, zaczyna żałowac,że się urodziłem i myślę o samobójstwie..., SKORO TACY LUCDZI NISZCZĄ takich jak Ja to w moim przekonaniu nie powinni NIGDY rządzić ym krajem.

Liczę na pytania,oddobrych ludzi, ktorzy nam Pomogą

Pozdrawiam

Napisał(a): ~gość -

Na Forum Świat i Polska cenzor sekuje w tematyce partyjnego zjazdu PO to wklepię to tu co o tym sądzę:
PO to śmieciara,nie która brudy wywozi,a taka baba która brudzi,nabrudziła i zostawiła PiSowi ogromny śmietnik,z którym PiS musi sobie poradzić,żeby "Polska była Polską" i PiS jak przystało na Partię z wizją Polski sobie jak na razie b.dobrze radzi.Nie tylko czyści po śmieciarzach ale idzie do przodu z programami dla Narodu,dla społeczeństwa,likwiduje biedę,a nawet w wielu przypadkach nędzę w rodzinach,jako wizytówki rządów PO-PSL.I tacy ludzie uważają,gdy Polacy im plują w twarz,że to tylko ciepły deszczyk pada na nich i snują wizje na papierze i w chorej wyobraźni przywódców PO i myślą,że "Naród głupi i to kupi".Naród jest "głupi" tylko wg idiotów takiej partii,która tak myśli o Narodzie.Naród się przekonał w czasie 8 letnich rzadów aferzystów,krętaczy,ludzi nieuczciwych,co znaczą rządy PO i gdyby mógł to by was wystrzelił na Marsa,a nie dopuścić do ponownego frymarczenia Polską i ponownego zasmiecania i zabałaganienia Polski.Polska jest na dobrej drodze do zmiany postrzegania Polski na arenie międzynarodowej,rosną rankingi w świecie i dobre opinie o Polsce.To stanowczość,dobra gospodarka,walka z korupcją i oszustwami podatkowymi,dbałość o byt rodzin i dzieci etc,etc.Będę szczęśliwy gdy doczekam chwili,gdy PO i PSL podzielą losy SLD,czyli gdy wylądują na śmietniku historii.Tak nam dopomóż Bóg

Napisał(a): ~gość -

We Faktach "Polska i świat" jest artykuł mówiący o "Rozwarstwieniu społecznym" i pisze "Daj komentarz",dałem więc a tam cenzor nie puścił jak zwykle mojego postu.Oto on:
Najgorsze jest to,że rozwarstwienie w Polsce nie bierze się z pracowitości,czy posiadania wykształcenia i kwalifikacji.Tutaj ludzie nic nie robiący albo niewiele mają takie majatki,że głowa boli ale nie z pracy a kombinatorstwa,defraudacji,kolesiostwa,korupcji,nie płacenia ludziom,którzy na nich harują a im nie płacą,nawet tych groszowych zarobków,okradania w budownictwie ludzi,którzy biorą kredyt na mieszkanie a developer ich oszuka,mieszkania n8e wybuduje i ogłasza bankructwo a człowiek uczciwy musi kredyt spłacać a mieszkania jak nie miał tak nie ma.Tu trzeba zrobić porządek w kraju ze złodziejami i kombinatorami,a nie chełpić się,że bogaty to człowiek "pracowity,"wykształcony" etc,etc,a to przecież nie prawda.To kolesiowskie kliki nawzajem sie wspierają i kombinują.To trzeba wytępić,a do tego jest potrzebna reforma sądownictwa,bez tego ani rusz,będzie ja było.Hamulcowych nowego porządku i ładu należy odsunąć od władzy i dalej zmierzać ku sprawiedliwości.Tak nam dopomóż Bóg.
« Wróć do tematów
Do góry strony: FORUM W APLIKACJI MOBILNEJ