8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń81
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +24
8 ppt ?

FORUM W APLIKACJI MOBILNEJ (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: FORUM W APLIKACJI MOBILNEJ

Napisał(a): gość -

No to ponownie, gdy tekst wyparuje na nowo go zmaterializuje.
Poczatkowa liczba oznacza ilosc ponowien (przestalem liczyc).
Nikomu nie polecam instalacji osobnych apk do przegladania wybranych tresci internetowych.

Po co sa tworzone i podtykane nam takie apk?
Po to abysmy zrezygnowali z przegladarki, gdzie mamy wtyczke rozszerzenie do blokowania reklam, analizy zachowan i statystyk. Poslugujac sie osobnymi apk musimy miec globalny bloker reklam, tez w formie apk a te dobre sa platne, gdzie wtyczki do przegladarek sa darmowe. Tak ze nie dajcie odciagnac sie z przegladarki, bo cwana klika portalowa w ten sposob chce obejsc rozbudowane, dobre przegladarki i tym sposobem powiekszyc swoje zyski dojac leminow (czytaj dobrowolnych niewolnikow) na maxa.

Sprawa odwiecznie nielegalnej reklamy w tematach na forum.
No to kolejny raz...
Co notorycznie, niewygodnego, za sprawa Admmiinki, z tematow wyparuje, na powrot zmaterializuje.
Dlaczego administracja toleruje tematy nawołujące do reklamy i co za tym idzie wpisy reklamowe w nich? Przecież regulamin forum na podstawie obowiązującego prawa zakazuje na publicznym forum dyskusyjnym wpisów reklamowych nieoznaczonych redakcyjnie!
Średnio 95% tematów we wszystkich działach to pytania o produkty, firmy i usługi, czyli krypto podkład pod reklamowe odpowiedzi, gdzie takie tematy ociekają już jawną reklamą .
Jeżeli zarząd portalu celowo stosuje pozaprawne metody na generowanie zysku, to jest to przestępstwo i jawna kpina z prawa. Ciekawe czemu dziennikarze Interii nie zajmą się brudami na swoim podwórku? Interia daje zarobić to już nieistotne czy brudne pieniądze pozyskiwane są cwanymi sposobami, poprzez pozorne, ale celowe działania niejawnie zatrudnionych do tego botow? Dziennikarzy zatrudnionych przez komercyjny brukowiec portalu Interii nie interesuje jak się tu zarabia na wypłaty i zyski właściciela? To może jakiś prokurator z urzedu wreszcie zajmie się sprawą bezprawia na komercyjnych portalach, czy wszedzie będzie panować pomroczność, bo latwiej ukarać złodzieja batonika niż pracodawcę? To tak wygląda kapitalizm? Bezkarność dla cwaniakow a kary dla dymanych szarych ludzi?

Kiedy prawda wyparuje na powrót ją zmaterializuje.
Każdy może pozbawić zysków Interię. Wystarczy tylko poczytać instrukcje z moich tekstów. Nie ma to nic wspólnego z bieżącą polityką. Przeczytasz teksty to zrozumiesz.
Na adresie utn(.)pl/Interia-Mordoru (skopiuj link w pole linii adresu przeglądarki, usuń nawiasy z adresu i enter) znajdziesz tam ciekawe teksty, które naświetlają jak funkcjonuje portal Interia. Adres jest zakodowany, z powodu auto filtrowania (blokowania wpisu) oryginalnego nicka autora. Adres prowadzi do mojego konta na chomiku - tam można ściągnąć teksty w jednym pliku txt. /kodowanie UTF-8, dla widoczności na obcojęzycznych systemach/
To niezbędna wiedza dla każdego internauty.

Listing dostępnych tekstów:
1. Jak funkcjonuje portal Interia?
2. Czym są boty i hejterzy?
3. Jak się odbywa moderowanie portalu?
4. Czym chronić się przed analiza naszej aktywności i blokowanie reklam?
5. Blokowanie reklam, szpiegowania na Androidzie (tablet i smartfon)?
6. Gdzie założyć bezpieczne, darmowe konto mailowe, bez reklamowego spamu?
7. Jak obrzydzić pracę administracji? Derik
« Wróć do tematów
Do góry strony: FORUM W APLIKACJI MOBILNEJ