Komentarze (35)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Krzywizna -

Broni na Ukrainie i w Rosji jest pod dostatkiem. ZSRR to ułomny na umyśle kraj, który od zawsze podstaw własnej stabilizacji upatrywał w ilości czołgów, samolotów, karabinów. Dzisiaj zbiera ziarno chorych doktryn. Rosyjscy politycy, biznesmeni i naród żyją od pierwszego dnia w oparach kłamstwa , demagogi, koślawego zwierciadła. To co jest nie do pomyślenia w wolnym świecie to " normalka " u sowietów. Ten kraj albo zainfekuje cały świat własną głupotą albo niebawem sam się zawali od jej nadmiaru.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): kapral -

Krym dla Rosji ze względów strategicznych jest bardzo ważnym miejscem. Rosjanie tego terenu nikomu nigdy nie oddali i nie oddadzą. Amerykanie liczyli, że tam bądź w pobliżu umiejscowią swoją flotę bądź siły szybkiego reagowania. Rosja jest bardziej przebiegła i nie pozwoli się osaczyć. To co pisze się w polskiej prasie to kompromitacje i brak należytej i starannej informacji. Propagandowe oskarżanie i pomawianie Rosji jest kompromitujące nas na arenie międzynarodowej. Orban jest przeciw sankcjom wprowadzonym przeciw Rosji a nasi politycy bezsensownie na polecenie jankesów szczekają robiąc z Rosji wroga w oczach Polaków. Rządzący udając troskliwych stają w obronie Ukraińców nie zdają sobie sprawy do czego doprowadzą po zadrażnieniu stosunków z sąsiadem Rosją. Oczywistym jest, że my Polacy nie mamy żadnego interesu zadrażniać w miarę dobrych stosunków z Rosją.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Polak -

Pamiętam dokładnie pierwsze wzmianki z Donbasu i Ługańska jak to opłaceni eksperci twierdzili,że to regularna armia ponieważ widać,że trzymają broń jak profesjonaliści.Oczywiście ci manipulatorzy zapomnieli ,że tam nadal jest obowiązkowa służba wojskowa i każdy facet po wojsku wie jak trzymać kałacha.Zwyczajnie rezerwiści przystąpili do powstania.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): matadero -

A skąd banderowcy mieli toksyczne chemikalia którymi podpalili budynek z separatystami
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): m -

Ciekawe zdjęcie: karabin AK wygląda na wersję 7,62mm (lufa, magazynek, nakładka łoża), ale kolba i urządzenie wylotowe tj. we wzorze na 5,45mm. Co zaś się pochodzenia uzbrojenia w ogólności, to zapewne większość pochodzi z Rosji (zwłaszcza nowsze wersje AK tzw. "czarna seria"), ale nie należy też lekceważyć arsenałów ukraińskich: samych samolotów przed kryzysem mieli 800 sztuk i ilościowo górowali nad naszą armią zdecydowanie w broni ciężkiej.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): zeneus -

skad maja bron? Ano skladaja z czesci zakupionych w sklepie za rogiem.Ruscy to zdolni i nie pijacy alkoholu ludzie,nie maj tez z tego samego powodu przepalonych mozgow.Taki to porzadny narod z putinkiem na czele.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ulebyk -

Skąd broń i sprzęt mają międzynarodowi terroryści nasłani na Syrię?
Francuskie media zastanawiają się także, jak obronić się przed powrotem z Syrii dżihadystów, którzy wojują tam o interesy USraela a potem wrócą do Francji. Zastanawiają sie tam media o politycy ale polskojęzycznym mediom akurat te zastanowienia "umknęły".
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): derd -

Przeciez to sa ludzie ze sluzb specjalnych Rosji wspomagane przez rosyjskich terorystow z Ukrainy
Odpowiedź (0)

Napisał(a): realista -

A skąd broń mieli "demokraci" z Kosowa???
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): dwerk -

HI hi hi... w sklepie z militariami kupuja wyrzutnie rakietowe i bron ktora posiadaja tylko sluzby specjalne tak mowi Putin prawdomowca i nalezy mu wierzyc bo to czlowiek bez skazy poslugujacy sie tylko prawda ktiora sam uklada a pozniej puszcza w obieg we wszystkioch mediach na swiecie robiac konferencje na ten temat ...
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz