Frankowicze - przewalutowanie się nie opłaci? (238)

Temat dotyczy artykułu: Frankowicze - przewalutowanie się nie opłaci?

Franki szwajcarskie wcale nie były pierwszą atrakcyjną kredytowaną walutą. W pierwszych latach XXI wieku, dużą popularnością cieszyły się dolary, euro i jeny chińskie. Od czasu gdy w Polsce nastała moda na branie kredytów w innej walucie niż nasza ojczysta minęła już dekada.

Komentarze (238)

Dodaj komentarz

Napisał(a): wyborca -

zagłosowałem na pis, na Dudę tylko z powodu tej obietnicy, której nie zrealizowali. Pewnie wiele Polaków na to liczyło bo chcieli zacząć normalnie żyć a nie być niewolnikiem banku i kredytu. Spłacam ponad 10 lat kredyt i mam więcej do spłaty niż gdybym kredyt brał dzisiaj - to jest chore! Bank niczego nie ryzykował, ryzykowali tylko ludzie a do tego byli do tego zachęcani tak jak w moim przypadku bo przed zaciągnięciem kredytu jasno powiedziałem że chcę kredyt na 2,3 lata i go spłacić i co mi radzą. Odpowiedź była jasna - kredy frankowy bo co się może dziać z frankową walutą..... i zamiast splacenia w 3 lata kredytu spłacam ponad 10 i jestem niewolnikiem czegoś co chciałem załatwić w 3 lata :((( Chory kraj gdzie zamiast bronić ludzi przed oszustwami itp to zawsze pokrzywdzeni są gorzej traktowani niż Ci co robią krzywdę ludziom :( ps. a banki "biedne" mają kolejne syte lata i wiekszość wyprowadza zyski za granicę! Nigdy więcej nie zagłosuję na PIS bo nie zrealizowali dla mnie najważniejszej obietnicy!
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): SUWEREN -

Co niejaki NOTARIUSZ duda obiecał? WYBORCO PAMIENTAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Robert -

jeny chińskie - poziom dziennikarstwa ze hoho
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Jędrek -

Czytając taki materiał należy odnieść się do samego początku czyli tzw obietnicy wyborczej. Każdy Polak je (było kilka) słyszał. Jedni przyjęli to z optymizmem a na pewno z radością. Rozmawialiśmy w swoich rodzinach i rozważaliśmy co będzie? Jakie to będą rozwiązania. Jedno co nas łączyło to fakt, że ktoś o nas OSZUKANYCH zadbał. Zawarliśmy swoisty kontrakt z kandydatem na Prezydenta Panem doktorem prawa oraz z całym środowiskiem PiS. Obiecali. Dla niektórych z nas oddanie głosu na Pana dra Dudę czy też kandydatów na Posłów do Sejmu RP ze środowiska PiS, było naturalne. To był ich elektorat. Jednak wielu z nas kalkulowało. Zagłosować na swoich dotychczasowych polityków, którzy siedzieli cicho, CZY ZARYZYKOWAĆ? W tym miejscu są tacy którzy wprost mówią, że czują się oszukani. Piszący te słowa ma również kaca. Jak zachowamy się w przyszłości? Na kogo oddamy swój głos?
Nie będę masakrował Państwa inteligencji... Jedno jest pewne, że nadal będziemy "nawiedzani" takimi materiałami jak ten wyżej. Nadal będą wypisywali o nas totalne kłamstwa. Politycy ciągle będą zwodzili nas i składali kolejne obietnice.
Jutro 15 styczeń. To data straszna dla wielu z naszego środowiska. Wielu z nas nie ma już na tym świecie. Dużo z nas popadło w choroby które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Jedno co jest jednak pewne to fakt, że do wyborów jest co raz bliżej...
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): cx -

Cuda na kiju dzieją się na giełdach walutowych.Unia wydrukowała wg.danych 5,3 bln $ To jest tyle ile PKB Francji i GB razem wzięte .I co się dzieje ano euro umacnia się.Szwajcaria wydrukowała franków tyle co ich 130% PKB .Co się dzieje .Ano frank umacnia się.Ciekawe co te mafie banksterskie kombinują.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Gutman Haim -

Jest tak: Friedmann ma weksel Szapira z żyrem Glassa, rewindykator jest Barmsztajn... On daje dwadzieścia procent, franko loco towar jest u Lutmana, tylko ten towar jest zajęty przez Honigmanna z powodu weksel Reuberga. Za ten weksel Reuberga można dostać gwarancję od jego teścia Rozencwajga, tylko on jest przepisany na Rozencwajgową. Tak tez jest z waszymi kredytami. Czy rozumiecie ze was zrobili w jajko?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Bankier -

No to szanowni Państwo ponarzekaliśmy tu sobie całą niedzielę a teraz myć rączki szybka kolacja i lulu bo jutro trzeba iść do pracy na miniratkę zarobić.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ppppppppp -

wszyscy bystrzy powinni za autorem artykółó inwestować w Jeny Chińskie...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): wyborca -

CZY ZNASZ KOGOŚ MĄDREGO Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ LUB NOWOCZESNEJ ??? CHOĆBY JEDNEGO ?????? CHOĆBY JEDNĄ ?????????????
Odpowiedzi (8)
Dodaj komentarz