1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi740
  • Ocen na +5
1 tys. ppt ?

G8 agencja reklamowa z Krakowa (741)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: G8 agencja reklamowa z Krakowa

Napisał(a): gość -

Witam wszystkich, byłem na "rozmowie" właśnie w tej firmie.
Z reklamą nie mają nic wspólnego: kamienica bez jakiegokolwiek napisu, domofon jak do prywatnej osoby, "gabinet" w oficynie (jedno pomieszczenie bardzo obskurne). Na drzwiach do gabinetu naklejka wielkości paczki papierosów G-8 :D
W środku dwie panie, z całym szacunkiem, wyglądające na osoby bez środków do zycia.
"rozmowa" to podanie przez młodą panią kartki papieru z pieczęciami i podpisami ... UMOWA :D
z której wynika, że masz rozwieść 400 paczek. za to płacą 4200 brutto :D czyli koszt doręczenia jednej paczki to ponad 10zł. !! tłumaczą to opłacalnością dla niech (kurier weźmie około 4zł za tą pracę). Kaucja 400zł i czekamy na telefon.
Z jakimi firmami współpracują ? Z WIELOMA !!! bez szczegółów.
Firma jest od miesiąca i pani mówi, że jeszcze żaden pracownik nie skarżył się, a wszyscy są zadowoleni :D
ciekawe kto.....

ODRADZAM, STRATA CZASU i kpina z nazewnictwa Agencja Reklamowa.

pozdrawiam

Debile ja jakoś tam pracuje 3 mc i jestem zadowolony polowa z was to pewnie jakies szczury kanalowe 9x rocznik w zyciu roboty nie widzieliscie weksel sie podpisuje w wielu zawodach przedstawiciel, uslugi finansowe a wy z tego afere robicie mi jakos nie robili problemu nie chcialem inblaco dali na okreslona kwote nie jasna byla dla mnie umowa zmienili na bardziej wyrazna dostaje 3 600 wynagrodzenia 1200 sobie odkladam na koszty paliwo amortyzacje 2 400 zostaje Powodzenia w poszukiwaniu pracy

Tlumaczyc sie nie musze ludzka pomylka w szybkim pisaniu i tyle zanim ktos zacznie marudzic niech najpierw sprobuje cos ze soba zrobic a skoro nie chcecie akurat od 1 konkretnej firmy zaczac to idzcie na jakiegos akwizytora albo ph bankowego nauczycie sie moze wtedy od czego jest weksel i po co sie firma tym zabezpiecza dla mnie jest to norma 10 lat w handlu pracowalem i zawsze bylo jakies zabezpieczenie lub obowiazek np kupna sobie z wlasnej kieszeniu niezbednych narzedzi do pracy lub stroju roboczego Pozdrawiam

no g-8 (geejt) się wypowiedział. pani mi tez mówiła, ze wszyscy są zadowoleni.
tak jak kolega co 3 miechy pieniądze zarabia tam :D sprawdźcie sobie na ceidg.gov.pl po nipie historie tej korporacji.
A Kolego co pracujesz 3 mce, Jakie to są paczki? jakich firm? bo jeżeli komuś się opłaca dawać 12zł za dostarczenie paczki z ul. szlak na ul. pawią w krk to musi obsługiwać niezła firmę w reklamie :)

Witam , podpisalem umowe z ta firma , pozniej dopiero wszystko przemyslalem i mam obawy , po pierwsze weksel in blanco na nieznana kwote , po drugie kaucja 400zl, faktycznie po 7 dniach dostalem te paczki , sa to listy z adresami firm z internetu wiekszosc z nich juz nie istnieje , rozwiozlem narazie kolo 100 sztuk i kolo 50 do zwrotu z powodu braku adresu lub juz jakis czas nieistniejacej firmy. Ci ktorzy maja niewykluczone,ze sluszne obawy musza te paczki rozwiezc najlepiej jak najszybciej zeby "agencja" nie miala po zakonczeniu umowy na nas zadnego haka,ja akurat podpisywalem umowe z mlodym panem w jego "niby" bardzo ladnym domu w Czestochowie, przed podaniem do reki kauzji ,zarzadalem okazanie dowodu, okazuje sie ,ze ten pan jest z Radomia (mam adres oraz dane z dowodu ktore rownie dobrze moze byc podrobiony) to wszystko jest bardzo dziwne,ale skoro ta firma jest zarejestrowana i jest umowa prawna ktora zawsze mozemy sie posluzyc w sadzie pracy to poki co czekam na jej koniec i wtedy bede wiedzial jakie dzialania podjac, prosze wszystkich o biezace sledzenie forum,i wypowiadanie sie ,tych ogloszen byly setki w calych wojewodztwachosobiscie uwazam,ze oszustwo na taka skale nie ujdzie nikomu na sucho jezeli to naprawde oszusci to napewno jest nas o wiele wiecej i mamy duze szanse , jezeli sad i panstwo nie pomoze to dokonam samosadu na tym czlowieku.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • agencja reklamowa g-8
  • agencja reklamowa g8
  • g8 kraków
  • g8 agencja reklamowa
  • agencja reklamowa g8 forum dyskusyjne
  • agencja g8
  • firma g8
  • agencja reklamowa g8 praca opinie
  • agencja reklamowa praca krakw
  • agencja reklamowa g8 kraków