49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń195
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +90
49 ppt ?

Gdyby dziś rządziło PO... (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdyby dziś rządziło PO...

Napisał(a): ~Patria -

to bylibyśmy po islamskich zamachach jak we Francji i Niemczech.
Takie multikulti by było.
Kopacz chciała sprowadzać do Polski tysiące "uchodźców" a wśród nich terrorystów.
Teraz Niemcy nam grożą karami... za co? za odmowę wpuszczania terrorystów.
INTERIA.PL

Re: Gdyby dziś rządziło PO...

Napisał(a): rafa333 -

Gdyby rządziło PO to dziś nadal Polska byłaby szanowana w całej Europie, nie byłaby posmiewiskiem. Życie Polaków byłoby dużo lepsze nie tak jak teraz - coraz to większa bieda. Nie byłobytakich Misiewiczów i innychokradających nasz kraj. PRAWO i KONSTYTUCJA miałaby swoją range a nie to co teraz co rzad łamie podstawowe prawa człowieka.

Napisał(a): 1916 -

rafa333 Gdyby rządziło PO to dziś nadal Polska byłaby szanowana w całej Europie, nie byłaby posmiewiskiem. Życie Polaków byłoby dużo lepsze nie tak jak teraz - coraz to większa bieda. Nie byłobytakich Misiewiczów i innychokradających nasz kraj. PRAWO i KONSTYTUCJA miałaby swoją range a nie to co teraz co rzad łamie podstawowe prawa człowieka.
Byłaby kalifatem, a pieniądze 500+ zamiast do rodzin trafiałyby do imigrantów.

Napisał(a): Guest -

1916
rafa333 Gdyby rządziło PO to dziś nadal Polska byłaby szanowana w całej Europie, nie byłaby posmiewiskiem. Życie Polaków byłoby dużo lepsze nie tak jak teraz - coraz to większa bieda. Nie byłobytakich Misiewiczów i innychokradających nasz kraj. PRAWO i KONSTYTUCJA miałaby swoją range a nie to co teraz co rzad łamie podstawowe prawa człowieka.
Widzę, że ani ciepłe mleko, ani barany, ani nawet modły do prezesa nie pozwoliły Ci zasnąć :P
Dla przeciętnego Kowalskiego czy kalifat, czy prowincja Rzymu to obojętne, podobnie jak to czy robi na kolorowego emigranta, czy na darowiznę 500+ dla rodzimej patologii ...
W niektórych państwach tego jakże znienawidzonego przez Was wyznania do dziś obowiązują tradycyjne kary, że złodziejom się ręce ucina, kłamcą pewnie adekwatne części ciała ... może dlatego tak się ich boicie ? :P

Napisał(a): Lilith1 -

1916
A tak trafiają do cwaniaków, którym pracować się nie chce... nie twierdzę, że wszyscy beneficjenci 500+ są tacy...
Nie, nie boli mnie, że ktoś dostaje pomoc. Zatrważa mnie sposób w jaki uprawia się rozdawnictwo, bezmyślność decydentów i utrwalanie postawy roszczeniowej. Nic nie robię, ale mnie się należy... niby za co, za fakt istnienia i reprodukcję?

Napisał(a): ~gość -

~gość
Ile twoja matka musiała zeżreć trawy aby wykocić takiego barana ?
oh, jaki piękny polacko-katolski komentarz pełen miłości od księdza i kultury od rodziny patriotycznej

Napisał(a): Junani -

Lilith1 Nic nie robię, ale mnie się należy... niby za co, za fakt istnienia i reprodukcję?
ja wiem, że to teraz strasznie ujowo zabrzmi, ale żeby choć rozmnażali się ci, którzy mają jako tako nie zniszczony kod genetyczny :// tymczasem w oparach alkoholu i innych świństw klepią za te 500 dzieci, które za 18 lat zasilą szeregi trwale niezdolnych do pracy... ktoś coś wspominał o emeryturach??
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdyby dziś rządziło PO...