Reklama

154
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi96
  • Ocen na +-2
154 ppt ?

Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, to na jaką partię polityczną byś zagłosował? (97)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, to na jaką partię polityczną byś zagłosował?

Napisał(a): gość -

gość Tak czytam wasze posty i doszedłem do wniosku że nie IDE na wybory Nie ufam nikomu.Nic dla nas nie zrobili tylko dla siebie.To jest tak proste jak dziobanie.NIC dla was nie zrobili jako społeczeństwu.Nić dociera to do was .?Nic ! Zadajcie sobie pytanie durni sympatycy partii politycznych ! Co Ci lub wam załatwiła Partia i co Ci z tego że będziesz na nich głosował. Nić nie uda ci się zmienić .PO dzisiaj z Tuskiem na czele chce budować koalicję z ha ha SLD(PZPR) poprzednio za PRL-u.Oni się śmieją z was durnie z sympatyków ponieważ na WAS zarabiają kasę Frajerzy .

Gdy idziecie na wybory dostają za każdy głos oddany czy wygra czy przegra jakaś partia dostaje kasę z naszych podatków potem wrzucają to do banku na tzw % i z subwencji wielomilionowej mają wiele milionów z procentu.Czym więcej wyborców tym większe subwencje- Miliony złotych. Ogarniacie -KPW!.? Dalej najlepiej się pozabijajcie dla tego kogoś żeby miał lepszą śmiechawę lub za tamtego kogoś żeby brechtał,lub głosujcie na coś . Frajerzy.
nie rozumiem cie koleś... Dla mnie też żaden z wiejskiej nie jest odpowiednim kandydatem ale twoje podejście ze nie pójde i mam to w du... to jest szczeniackie i tak ktoś wygra ! a dla każdego osobnika nawet dla ciebie jest zrobiona karta do głosowania więc czemu lepiej nie iść i zastanowić się wybrać jakiegoś kandydata najlepiej potem tylko narzekać !!

Re: Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, to na jaką partię polityczną byś zagłosował?

Głosuję na siebie to znaczy prócz siebie nikogo nie wybieram . Zawsze wybieram siebie, bo wiem czego mi potrzeba!!!
. Zagłosujesz na innego , pozbawiasz się wolności i stanowienia o sobie CZŁOWIEKU ! Jeśli władza ( oni )wie lepiej czego ci potrzeba ,oddaj za niego życie !
Utrzymuj go za swoje pieniądze z pracy ! Lecz tym co głosują na siebie daj wolność ! Władza kocha niewolników ,ich upodlenie i nędzę !

Napisał(a): kronan -

A ja wybrałem opcję:inna ze wskazaniem na ruch Pawła Kukiza.Pora zaufać komuś kto na to zasługuje.Teraz już tylko beneficjenci obecnego i przyszłego rządu głosują na PO,PiS i pozostałych nieudaczników.A co mamy to widać obecnie :-(

Czy PIS czy PO czy inni i tak nic nie zdziałają bo żadna z partii nie ma 50% wymaganego do tego by cokolwiek przegłosować by poprawić naszą sytuacje, bez zabawy w koalicjantów.
Mam głęboką nadzieję, że PO w końcu zdobędzie 50% i w końcu nie będzie musiała się podporządkować PIS PSL itd. i nareszcie coś zmienią na lepsze bo na dzień dzisiejszy nic się nie da zrobić bo zaraz PIS I etc będzie wrzeszczał.....
JEDNOMANDATOWE OKRĘGI WYBORCZE TO DO CZEGO POWINNISMY DĄŻYĆ.

Wierzcie dalej PIS i SLD, SOLIDARNEJ POLSCE itd którzy w kółko trabią że jak oni będą rządzić to będzie lepiej, dadzą pracę itd. ciekawe jakim cudem. LUDZIE LUDZIE jesteście naiwniakami. A to że jest jak jest to wasza wina. POMYSLCIE DLACZEGO

A ja się ciągle zastanawiam. Głosując na PiS chyba zrobię im krzywdę, bo całe to bagno, które dostaną w spadku po PO wyleje im się na łeb i znów będą krytykowani, najbardziej ze strony przyszłej opozycji PO, PSL... Z drugiej strony jak zagłosuję na PO, to Polska zniknie z mapy świata - ciężka sprawa.

Na N I K O G O!
W tym kraju tak naprawdę to od 1989 roku NIE było na kogo głosować!!
Od 1989 roku wciąż te same "ćwarze",ludzie którzy zmieniają nazwy partii byle tylko zostać przy korycie finansowym dobrze płatnym bo z naszych podatków!!
Ludzie,którzy przed każdymi wyborami odgrzewają kiełbaski wyborcze i nic ponadto!!
Pozdrawiam
gorzka prawda
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na jaką partie polityczną głosować
  • na jak partie polityczn gosowa
  • pjaka partia polityczna
  • na jaka artie zaglosujesz
  • Ktora partia polityczna
  • na jaka partie polityczna glosowac
  • na kogo byś głosował
  • jaka partia polityczna
Do góry strony: Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, to na jaką partię polityczną byś zagłosował?