67
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń367
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +67
67 ppt ?

Gdyby wybory prezydenckie obywały się w styczniu 2017 roku (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdyby wybory prezydenckie obywały się w styczniu 2017 roku

Napisał(a): podpis -

Gdyby wybory prezydenckie obywały się w styczniu 2017 roku Andrzej Duda uzyskałby ok. 57 % głosów w pierwszej turze. Sondaż przeprowadzony drogą telefoniczną przez Pana Marcina Palade.

Dziękuję za uwagę. :)

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Gdyby wybory prezydenckie obywały się w styczniu 2017 roku

Napisał(a): ~Rodeo -

Nie jestem pewny tego stwierdzenia 57%. Sam plakat wskazuje czyim prezydentem miał być ten, który kandydując mówił zupełnie coś innego a postępuje zupełnie jak ?, czyż nie jest powiedziane po czynach ich poznacie. Rozmawiam z wieloma ludźmi z wielu różnych środowisk i nie wynika z ich stwierdzeń tak wysoki wskaźnik. Ale to moje odczucie.

Napisał(a): Air842 -

~Rodeo Nie jestem pewny tego stwierdzenia 57%. Sam plakat wskazuje czyim prezydentem miał być ten, który kandydując mówił zupełnie coś innego a postępuje zupełnie jak ?, czyż nie jest powiedziane po czynach ich poznacie. Rozmawiam z wieloma ludźmi z wielu różnych środowisk i nie wynika z ich stwierdzeń tak wysoki wskaźnik. Ale to moje odczucie.
Nie tylko !! i moje tez

Napisał(a): Soraya -

Air842 Calusami nie przekupi sie niezadowolonego Narodu !!!!
Obiecałam, ci, obiecałam:-))
szczególnie resortowych dzieci, prawda?

Dzieci resortu zajmuja
Napisał(a): Air842 - Wtorek, 15 grudnia 2015 (18:58)

stanowiska ,maja ciekawa prace bo to ludzie wyksztalceni ,z dobrych rodzin , gdzie tradycja bycia uczciwym czlowiekiem zostala wyssana z mlekiem matki .. Komu sie nie podobamy ? odpowiedz jest prosta zazdrosnikom co pokonczyli studia , ale nie moga sie przebic i dalej musza tkwic w tym biednym srodowisku ... ,ktorego sie zapieraja , ,a nawet wymyslaja rodzinne historie, kupujac na bazarze stare zdjecia ,,aby zapewnic swoje"" szlachectwo"

Napisał(a): robertus66 -

~Rodeo Nie jestem pewny tego stwierdzenia 57%. Sam plakat wskazuje czyim prezydentem miał być ten, który kandydując mówił zupełnie coś innego a postępuje zupełnie jak ?, czyż nie jest powiedziane po czynach ich poznacie. Rozmawiam z wieloma ludźmi z wielu różnych środowisk i nie wynika z ich stwierdzeń tak wysoki wskaźnik. Ale to moje odczucie.
Te procenty to tylko wynik sondaży prowadzonych wśród pisowców. Nie spotkałem ani jednej osoby w moim otoczeniu, która powtórnie (czy po raz pierwszy) głosowałaby na Dudę.

Powody, dlaczego Andrzej Duda jest najlepszym prezydentem po 1989 roku:

1. Ma ogromny dystans do siebie, bo jeszcze żadnego lewackiego gada nie podał do sądu za obrazę głowy państwa.
2. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagielońskiego i doktorem nauk prawnych (najwyżej wykształconym prezydentem przed Dudą był magister historii - nauczyciel wiejski).
3. Jako jedyny prezydent po 1989 roku posługuje się językami obcymi, w tym angielskim płynnie.
4. Najprzystojniejszy prezydent po 1989 roku
5. Ma przepiękną i inteligentną żonę, posługuje się językami obcymi, w tym angielskim i niemieckim płynnie.
6. Jest wielkim polskim patriotą.
7. Bycie prezydentem nie przeszkadza mu w byciu osobą głęboko wierzącą.

Załączniki:

Napisał(a): irusio -

podpis Powody, dlaczego Andrzej Duda jest najlepszym prezydentem po 1989 roku:

Jego można scharakteryzować krótko - bez honoru, bez kręgosłupa i z dyletancką wiedzą prawniczą. Co do wiedzy wypowiedział się promotor, ponadto gościu nie opublikował dotąd żadnej, nawet broszurowej, pracy. Wykładać samodzielnie już nie może, na asystenta za stary..
A morale? szkoda czasu na pisanie. Jaki Duda jest, każdy przecież widzi.

Napisał(a): Air842 -

Soraya
Lepiej całusami niż czołgami.
Tu odpowiem ...!prawda dlatego nalezy bardzo mocno rozwazyc juz stojace wojsko przed Sejmem bo do tragedii i powtorki z historii niedaleko
Ludzie mowia ,ze masz kilka nickow . Czy to prawda ?

irusio
podpis Powody, dlaczego Andrzej Duda jest najlepszym prezydentem po 1989 roku:

Jego można scharakteryzować krótko - bez honoru, bez kręgosłupa i z dyletancką wiedzą prawniczą. Co do wiedzy wypowiedział się promotor, ponadto gościu nie opublikował dotąd żadnej, nawet broszurowej, pracy. Wykładać samodzielnie już nie może, na asystenta za stary..
A morale? szkoda czasu na pisanie. Jaki Duda jest, każdy przecież widzi.
Panu prezydentowi Dudzie, to wy lewackie przybłędy możecie co najwyżej chodnik przed nim zamiatać, jak pan prezydent w pełnym majestacie podąża wraz z jego przepiękną małżonką i pozdrawia ludzi kochających go, a lewackim przybłędom wysyła pocałunki!

Załączniki:

Napisał(a): Soraya -

Air842
Soraya
Lepiej całusami niż czołgami.
Tu odpowiem ...!prawda dlatego nalezy bardzo mocno rozwazyc juz stojace wojsko przed Sejmem bo do tragedii i powtorki z historii niedaleko
Ludzie mowia ,ze masz kilka nickow . Czy to prawda ?
Bzdura:-)
widzę, że informacje zbierasz. Ja tam nie wiem co ludzie na twój temat mówią, nikogo nie pytam. Odezwała się w tobie "szpiegowska " zyłka, czy inny jakiś z tamtych czasów nawyk?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdyby wybory prezydenckie obywały się w styczniu 2017 roku