68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń415
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +67
68 ppt ?

Gdyby wybory prezydenckie obywały się w styczniu 2017 roku (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdyby wybory prezydenckie obywały się w styczniu 2017 roku

Napisał(a): logmen -

Blandare51
robertus66
~Rodeo Nie jestem pewny tego stwierdzenia 57%. Sam plakat wskazuje czyim prezydentem miał być ten, który kandydując mówił zupełnie coś innego a postępuje zupełnie jak ?, czyż nie jest powiedziane po czynach ich poznacie. Rozmawiam z wieloma ludźmi z wielu różnych środowisk i nie wynika z ich stwierdzeń tak wysoki wskaźnik. Ale to moje odczucie.
Te procenty to tylko wynik sondaży prowadzonych wśród pisowców. Nie spotkałem ani jednej osoby w moim otoczeniu, która powtórnie (czy po raz pierwszy) głosowałaby na Dudę.
Podobnie jak ja... z tym, że z mojego otoczenia nikt na mydłka nie głosował!
a z MOJEGO środowiska duża WIĘKSZOŚĆ
INTERIA.PL

Napisał(a): Jezus -

Taki sondaż jest wzięty z kapelusza. A kto według sondażu miałby być kontrkandydatem, bo w przeciwnym razie taki sondaż to kpina.

Gdyby wybory odbyły się w stycznie wcześniej byłaby kampania , przypomniano by Maliniakowi o łamaniu konstytucji, obietnicach jak to miał być prezydentem wszystkich Polaków, pewnie byłyby jakieś marsze, wiece , debaty itd.
Tego sondaż nie uwzględnia.

Napisał(a): Blandare51 -

logmen
Blandare51
robertus66
~Rodeo Nie jestem pewny tego stwierdzenia 57%. Sam plakat wskazuje czyim prezydentem miał być ten, który kandydując mówił zupełnie coś innego a postępuje zupełnie jak ?, czyż nie jest powiedziane po czynach ich poznacie. Rozmawiam z wieloma ludźmi z wielu różnych środowisk i nie wynika z ich stwierdzeń tak wysoki wskaźnik. Ale to moje odczucie.
Te procenty to tylko wynik sondaży prowadzonych wśród pisowców. Nie spotkałem ani jednej osoby w moim otoczeniu, która powtórnie (czy po raz pierwszy) głosowałaby na Dudę.
Podobnie jak ja... z tym, że z mojego otoczenia nikt na mydłka nie głosował!
a z MOJEGO środowiska duża WIĘKSZOŚĆ
Niestety, sa takie srodowiska......
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdyby wybory prezydenckie obywały się w styczniu 2017 roku