38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń964
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +0
38 ppt ?

Gdybyś mógł/mogła cofnąć się w czasie... (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdybyś mógł/mogła cofnąć się w czasie...

Napisał(a): -

... to w jakiej epoce chciałbyś/chciałabyś żyć i dlaczego ?

Zdecydowanie czasy prehistoryczne. Wtedy wszystko było takie proste i mało skomplikowane, łapało się babę za włosy i... wioooo do jaskini bez żadnego marudzenia o jakiś tam uczuciach, czy że głowa boli ;)
INTERIA.PL

Re: Gdybyś mógł/mogła cofnąć się w czasie...

Gość a ja przeniósłbym się najchętniej jeszcze dalej, czyli do czasów zaraz po powstaniu świata i z miejsca zabroniłbym Adamowi posłuchać Ewy. Świat byłby mi wdzięczny.
Pozbyłabym się kłamliwych "przyjaciół", którzy sądzą , że naiwność mam w genach :(
Eh...tak cofnąć się przynajmniej ze dwa lata ? :)))

Tak dla wiadomości "pani z biglem" ...nie dziewczynka, lecz szpital kliniczny :)) To na wszelki wypadek (zarzut) jakby :)))

Napisał(a): Gość -

Gdybym miała możliwość cofnąć się w czasie to chciałabym trafić do Starożytności. Dokładnie do starożytnej Grecji - fascynuje mnie ta kultura. Byłoby wspaniale móc obejrzeć na własne oczy wszystkie te arcydzieła, które niestety nie zachowały się do naszych czasów. :)

Gość Gdybym miała możliwość cofnąć się w czasie to chciałabym trafić do Starożytności. Dokładnie do starożytnej Grecji - fascynuje mnie ta kultura. Byłoby wspaniale móc obejrzeć na własne oczy wszystkie te arcydzieła, które niestety nie zachowały się do naszych czasów. :)
Zgadzam się niektórzy ludzie mają za dobrze,odpala mocno im we łbach.Obecnie mamy coraz mniej ludzi dobrych i mądrych.Ilu ludzi mieliśmy dobrych i mądrych,teraz mamy społeczeństwo tylko konsumpcyjne. Kiedyś tak nie było wynika to z opowieści dziadków i pradziadków.Pozdrawiam

Nostra07

Pozbyłabym się kłamliwych "przyjaciół", którzy sądzą , że naiwność mam w genach :(

Tak dla wiadomości "pani z biglem" ...nie dziewczynka, lecz szpital kliniczny :)) To na wszelki wypadek (zarzut) jakby :)))
Co Ci to Ewuś??? Aż tak dopiekli!
Hmmm, mam pomysła, jeśli znów trafisz na taką personę to rzeknij tak:
Chyba jesteś najniższą formą istnienia, jaka w ogóle istnieje w przyrodzie
albo....słowami Popiołka z filmu pt."Dom" - cyt,"Nie chce cie urazić, ale obawiam się, że tym czym cię zrobiono było sztuczne hahahahaha.
Mam nadzieję, że Cię rozweseliłam i do "czubków" mnie nie poślesz.

Specjalnie dla Ciebie....niech Twoje serce będzie otwarte na takie wyznanie, a stanie się, co ma być i jest zapisane.http://www.yo(...)h7Yxfec

Miłego dnia Ewuniu

Panna Madonna

Cześć Tereska!
Jak ja lubię, jak tu wpadasz niezobowiązująco. Z wielką przyjemnością Cię czytam. Po dość długiej tu nieobecności (pływałam zgodnie z zaleceniem)! Wpadłam akurat na Ciebie;)) Czyżby przypadek?
Pozdrowionka serdecznie od ciotki z internetu;))

Zenuś, wyłącznie magnes dusz!
Staram się nie myśleć, co jutro przyniesie mi przewrotny los, więc pocieszając innych sama sobie dodaje sił do walki
z przeciwnościami.
Dla Ciebie i samej siebiehttp://www.yo(...)rwow8Bs

Miłego dnia \\\"cioteczko\\\" i hehehehe chwytaj serdeczne całusy

Gość
Nostra07

Co Ci to Ewuś??? Aż tak dopiekli!
Hmmm, mam pomysła, jeśli znów trafisz na taką personę to rzeknij tak:
Chyba jesteś najniższą formą istnienia, jaka w ogóle istnieje w przyrodzie
albo....słowami Popiołka z filmu pt."Dom" - cyt,"Nie chce cie urazić, ale obawiam się, że tym czym cię zrobiono było sztuczne hahahahaha.
Mam nadzieję, że Cię rozweseliłam i do "czubków" mnie nie poślesz.

Specjalnie dla Ciebie....niech Twoje serce będzie otwarte na takie wyznanie, a stanie się, co ma być i jest zapisane.http://www.yo(...)h7Yxfec

Miłego dnia Ewuniu

Panna Madonna
Dziękuję bardzo gorąco Tereniu....podobnie jak Zenka-Nurek....pochłaniam to co piszesz (od dawna )faktycznie
masz "połysk" w każdym przesłaniu :))
O tych tam....się nie martwię.....to były wyłącznie "refleksje" i pobożne życzenia...:))) W necie mieć przyjaciół....?
To niemożliwe.....raczej :(((

ściskam Cię prawie jesiennie....i czekam :)))

P.S....Wszystko u mnie jak "trza"...:))) nawet z górką :)))

Cześć Nostra! Prawda, że Tereska to jedna z nielicznych, którzy mają ogromny dystans do tego miejsca?
A gdzie ja napisałam, że nurkowałam? No, co Ty? Nie znoszę jak mi brakuje powietrza.
Pozdrawiam Was obie serdecznie. W temacie: Gdybym mogła cofnąć się w czasie, najchętniej wróciłabym do beztroskich lat dzieciństwa. I na zawsze w nich pozostała.
z.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • moja epoka gdybys mogla sie cofnac w czasie do jakiej epoki chcialabys powrocic?
  • moja epoka rozprawka
  • gdybyś mogła sie cofnąć w czasie to do jakiej epoki
  • mojaepoka gdybys mogl cofnac sie w czasie do jakiej epoki chciqlbyd wricic
  • moja epoka gdyby mg si cofn w czasie do jakiej epoki chciaby si cofn
  • moja epoka gdyby mg si cofn w czasie do jakiej epoki chciaby powrci
  • gdybys mogl sie cofnac w czasie do jakiej epoki chcialbys powrocic
  • rozprawka moja epoka
  • gdyby mg cofn si w czasie do jakiej epoki chcialbys sie cofnac
  • moja epoka-gdubys mogl cofnac sie w czasie do jakiej epoki chcialbys powrocic
  • gdyby mg cofn si w czasie rozprawka
  • gdyby moga si cofn w czasie do jakiej epoki chciaby powrci
  • moja epoka - gdybys mogla
  • gdybys mogla sie cofnac w czasie do jakiej epoki chcialabys - rozprawka
  • w jakiej epoce chciaby y i dlaczego rozprawka
Do góry strony: Gdybyś mógł/mogła cofnąć się w czasie...