157
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi127
  • Ocen na +0
157 ppt ?

gdzie chodzicie do dentysty? (128)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

gdzie chodzicie do dentysty?

Napisał(a): -

Witam!

Chciałam się dowiedzieć jak u Was wygląda z wizytami u stomatologów? Ostatnio słyszałam wśród znajomych, że często korzystają z dentystów w Polsce, bo tam jest taniej. Tylko pytanie czy ich jakość nie pozostawia wiele do życzenia? Ogólnie mam dość kiepskie zdanie o służbie zdrowia w Polsce, ale może faktycznie coś się zmieniło? Dość często jeżdżę do znajomych we Wrocławiu, 3 godzinki autostradą Berlin - Wrocław, więc w sumie taki system wchodziłby w grę. Jednak większość znajomych w Berlinie pochodzi z Warszawy i ich okolic, jak dla mnie tam za daleko, a nie wiem czy tylko w stolicy jest wysoka jakość dentystów czy może jednak w innych miastach też już się polepszyło? I czy faktycznie opłaca się cenowo? Taniej jest na pewno, ale czy aż o tyle taniej, żeby leczyć się w Polsce?

Co o tym sądzicie?
INTERIA.PL

Re: gdzie chodzicie do dentysty?

Napisał(a): Gość -

smieszna jestes ,zapytalas tak jakby w polsce nadal komuna byla,!! juz w niektorych dziedzinach jest lepiej niz w Niemczech ,ciezko uwierzyc?ciezko ,bo woli sie myslec ze zamienilas ojczyzne na cos lepczego ,bylam w niemczech u partacza dopiero w polsce uratowalam zeby.....

ja do seyoum do brzeska,moja kleżanka poleciła,drugi gabinet ma pod tarnowem,jest ok i na ubezpieczenie i prywatnie choć nie jest tania...wpiszcie w google kostrzewa-seyoum i poczytajcie opinie,ja uwżam że robi dobrą robotę,nie boli,nie wypadają plomby,tłumaczy,dzieci w tym gabinecie leczy się więcej niż dorosłych i nie płaczą:-)

Hehe, faktycznie piszesz, jakby w Polsce była jeszcze komuna:) Jeśli chodzi o prywatną służbę zdrowia, to zdecydowanie poszło już mocno do przodu i jakość większości placówek medycznych już spokojnie dorównuje tym z zachodu. Tylko podkreślam, że chodzi o prywatną służbę zdrowia. Bo publiczna chyba wciąż stoi praktycznie w miejscu, niestety...

Ja akurat jestem na studiach podyplomowych we Wrocławiu, więc mniej więcej co drugi weekend jestem tam i faktycznie często korzystam z różnych lekarzy, jeśli muszę. A jeśli chodzi o dentystę, to \\\\\\\\\\\\\\\"rodzinnie\\\\\\\\\\\\\\\" chodzimy do jednego gabinetu, na ul. Św. Mikołaja jest, mamy już sprawdzony gabinet i zdecydowanie wolę tam pójść, niż w Berlinie. Oczywiście w nagłym wypadku nie będę jechała do Wrocławia, tylko już pójdę do stomatologa w Berlinie, ale jeśli mam się umówić na wizytę czy jakiś większy zabieg (ostatnio np. licówki zakładałam), to wolę pójść do gabinetu Tarabuła i tam sobie znacznie taniej załatwić. Bo o jakość się nie obawiam, jeszcze nie mieliśmy z nimi przykrych doświadczeń:)

Gość smieszna jestes ,zapytalas tak jakby w polsce nadal komuna byla,!! juz w niektorych dziedzinach jest lepiej niz w Niemczech ,ciezko uwierzyc?ciezko ,bo woli sie myslec ze zamienilas ojczyzne na cos lepczego ,bylam w niemczech u partacza dopiero w polsce uratowalam zeby.....
Wyczuwam zazdrość czyż nie jest tak. Chodzi tylko o różnicę w leczeniu :)

Ja jestem z Gdańska i chodzę tylko w jedno miejsce w Gdańsku. Do kliniki Kryspin Dent, i to już trzeci albo czwarty rok z rzędu. Teraz to już tylko na kontrolę ale trafiłem tam z problemem i implant mi zrobiono tak fachowo że nie wyobrażam sobie iść nigdzie indziej.

Jak jesteś z Berlina, to spokojnie możesz sobie jechać do Wrocławia, w pół dnia zmieścisz się ze wszystkim, jak się umówisz na godzinę ze stomatologiem. To nie jest żadna wielka wyprawa, czasem pewnie ludzie spod Warszawy dłużej jadą do centrum, jak są korki:)

Ale co do samego systemu jeżdżenia do dentystów do Polski, to jestem jak najbardziej za. Ja tak jak Klopsiara (swoją drogą chyba Cię kojarzę...:p Wysłałam Ci wiadomość na prw) chodzę do gabinetu Tarabuła i nie mam zamiaru zmieniać tego gabinetu. W Niemczech jednak jest za drogo... I praktycznie za to samo płacę, więc jak to było w reklamie jakiegoś proszku: "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"?:)

Napisał(a): Farmaceutka -

Hej, jak najbardziej polscy lekarze. Ja pracuje za granicą, pochodzę z kielc a wiekszość lekarzy mam z Krakowa, może dlatego że tu studiowałam. Jeśli chodzi o stomatologa to polecam Aesthetica Dermadent bo maja wszystko na miejscu, a co najciekawsze można u nich w tym samym budynku wynająć apartament, także dla osób z daleka super rozwiązanie. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić to miejsce, a jak chcecie zobaczyć na czym pracują i co oferują sprawdzcie na www.addent.pl.

Napisał(a): merrrycherry -

zupełnie nie rozumiem tego podejścia, że Polska niby gorsza jest? Zupełnie się z tym nie zgadzam, moim zdaniem w każdym mieście można znaleźć co najmniej kilku dobrych dentystów. Grunt to wybrać tego najlepszego. A jeśli ktoś będzie poszukiwał dentysty w Bydgoszczy to śmiało może pójść do Krainy Uśmiechu do doktor Urszuli Kuczyńskiej. Jest naprawdę świetna. Nie tylko jeśli chodzi o jej kompetencje, umiejętności, ale też o podejście do swoich pacjentów.

Napisał(a): gość -

oczywiście, że w naszym kraju jest mnóstwo dobrych specjalistów, w każdym mieście, w Łodzi na przykład bardzo dobrym gabinetem jest Bamed na ulicy Ks. Brzóski. Dentyści, którzy tam przyjmują mają wiele lat doświadczenia, ale nie znaczy to, że nie podnoszą swoich kwalifikacji. Starają się być na bieżąco, żeby wiedzieć w jaki sposób zapewnić jak najlepszą opiekę swoim pacjentom.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • polski dentysta hamburg
  • dobry dentysta brzesko
  • dentysta w niemczech
  • ile kosztuje dentysta w niemczech
  • dobry dentysta w hamburgu
  • polski stomatolog berlin
  • polski dentysta w berlinie
  • polski dentysta berlin
  • dobry stomatolog w berlinie
  • dentysta hamburg
  • hamburg polski dentyasta
  • polski dentysta w hamburgu
  • tani dentysta hamburg
  • dobry dentysta w dusseldorfie
  • stomatolodzy polscy w berlinie
Do góry strony: gdzie chodzicie do dentysty?