145
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +0
145 ppt ?

gdzie chodzicie do dentysty? (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: gdzie chodzicie do dentysty?

Napisał(a): ~alvin69 -

Bardzo nowoczesny, świetnie zorganizowany gabinet dentystyczny w Łodzi to http://smiled(...)com.pl/ Oferta kompleksowa. Wybielałam u nich ząb martwy – skutecznie. Wybielanie zębów ogólnie za 299 złotych teraz innowacyjną lampą o potwierdzonej wydajności. Korzystałam i nie odczuwałam absolutnie żadnej nadwrażliwości. Według mnie bardzo ważna zaleta tego gabinetu dentystycznego to późne godziny przyjęć. Bez problemu można się umówić, np. w piątek o 18:00, nawet 19:00. Elastycznie i solidnie. Wierzę, że kontakt się przyda. Pozdrawiam.

Napisał(a): ~Piotrek -

Ja już od dawna leczę się tylko w Londynie. Znalazłem dobrą klinikę (Polmedics) leczą tam dobrzy stomatolodzy a ceny są ok. Przedtem jak przyjeżdżałem do Polski to najpierw leciałem do dentysty bo nie wiedziałem czy się wyrobię czy nie. A teraz chodzę regularnie do dentysty i nie mam już problemów z zębami.

Napisał(a): ~mario483205 -

Nigdy nie leczyłem zębów za granica wiec może nie mam porównania, ale w Polsce na pewno mogę polecić tego denstyste [url=http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/]http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/[/url]. Parę miesięcy temu leczyłem u nich zęby kanałowo, a córka była na usuwanie mlecznych zębów. Z tego co się orientuje to zajmują się tez protetyką. Obsługa sprawna, gabinet nieźle wyposażony no i mają podejście do dzieci.

Napisał(a): ~andrewgronicki -

Miałem wypadek i straciłem kilka zębów, szukałem gabinetu we Wrocławiu gdzie mógłbym dyskretnie założyć implanty. Pracuję w usługach więc zależało mi na szybkim powrocie do normalnego wyglądu. Gabinet Maxdent okazał się idealnym rozwiązaniem, wesoła atmosfera i materiały najwyższej jakości.

Napisał(a): jacek348 -

Nie ma reguły że w stolicy jest najwyższa jakość dentystów. Dobrzy i źli dentyści są w każdym mieście także nie rozumiem takiego generalizowania. Co do Wrocławia to ja stamtąd jestem i mogę polecić Consalmed. Nie mogę im nic zarzucić co do swojego leczenia. Co do przyjeżdżania do Polski z zagranicy żeby leczyć zęby to znajduje też potwierdzenie u moich znajomych. Mam dwóch którzy tak właśnie i robią i mówią że wydają o połowę mniej niż u siebie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • polski dentysta hamburg
  • dobry dentysta brzesko
  • dentysta w niemczech
  • ile kosztuje dentysta w niemczech
  • dobry dentysta w hamburgu
  • polski stomatolog berlin
  • polski dentysta w berlinie
  • polski dentysta berlin
  • dobry stomatolog w berlinie
  • dentysta hamburg
  • hamburg polski dentyasta
  • polski dentysta w hamburgu
  • tani dentysta hamburg
  • dobry dentysta w dusseldorfie
  • stomatolodzy polscy w berlinie
Do góry strony: gdzie chodzicie do dentysty?