145
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +0
145 ppt ?

gdzie chodzicie do dentysty? (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: gdzie chodzicie do dentysty?

Napisał(a): ~doris79 -

zgadzam się z poprzednikami, że Klinika Sielska w gdyni to w 100% porażka i naciąganie ludzi na koszta, bo z profesjonalizmem ta klinika, a juz na pewno dr. Marta Sielska nic wspólnego nie ma !!! Po wizycie byłam rozczarowana tym ile zapłaciłam i tym, ze zab zostal zle zrobiony. Masakra.

Napisał(a): ~MilenaGryk -

Mój problem z zębami zaczął się już dziesięć lat temu. Przez nieprawidłową higienę bardzo zaniedbałam swoje zęby i ciągle odczuwałam tego skutki. Kamień, przebarwienia, zepsute zęby - coś okropnego! Z polecenia trafiłam do kliniki Dental Park, w Modlniczce i jestem naprawdę zadowolona. Współpracowałam z trzema lekarzami! Doktor Sularz wyleczył zęby, doktor Radzikowska naprawiła koronki a doktor Aleksandra usunęła kamień i przebarwienia. Dodatkowo dzięki niej zostały uzupełnione wszystkie ubytki. Trochę to wszystko kosztowało, ale inwestycja była siebie warta.

Napisał(a): gość -

Także polecam dr Seyoum i innych lekarzy pracujących tam, cały zespół bardzo konkretny i kompetentny, mnie akurat leczyly 3 lekarki i higiena u p. Gosi, nie jest tanio to fakt, ale 3rok bez prochnicy tylko kontrolę i czyszczenie
Polecam!!!!

Napisał(a): ~Kinia -

Ja niestety borykam się z dużymi problemami natury stomatologicznej i nie mogę pozwolić sobie na usługi niskiej jakości. Przetestowałam już chyba kilkanaście różnych gabinetów i przychodni i to nie tylko w swoim rodzinnym mieście. W końcu trafiłam na naprawdę dobre miejsce - [url]http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/[/url] .Nareszcie mam wyleczone zęby – aż raźniej się uśmiechać! Jeśli jesteście z okolic Ostródy czy Iławy – gorąco polecam!

Napisał(a): ~Kamiszel -

Jak Wy trafiacie na tych porządnych dentystów? :( Ja ciągle mam jakieś przygody. Ostatnio to z dentalux. Nie dość, że Pani w recepcji mało zachęcająco podchodzi do pacjentów, to jeszcze sam dentysta się spóźnia. Jakość wykonania też pozostawia wiele do życzenia. Także nie mam się kim pochwalić ;/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • polski dentysta hamburg
  • dobry dentysta brzesko
  • dentysta w niemczech
  • ile kosztuje dentysta w niemczech
  • dobry dentysta w hamburgu
  • polski stomatolog berlin
  • polski dentysta w berlinie
  • polski dentysta berlin
  • dobry stomatolog w berlinie
  • dentysta hamburg
  • hamburg polski dentyasta
  • polski dentysta w hamburgu
  • tani dentysta hamburg
  • dobry dentysta w dusseldorfie
  • stomatolodzy polscy w berlinie
Do góry strony: gdzie chodzicie do dentysty?