Reklama

103
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi76
  • Ocen na +0
103 ppt ?

gdzie fajne ciuchy!!!!!!??????????????? (77)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: gdzie fajne ciuchy!!!!!!???????????????

Napisał(a): -

To zależy w co celujesz, ale sądząc po paryskim akcencie, raczej nie w robany;D O jakie miasto ci chodzi, bo zakładam że Kraków? Myślę że najwygodniej się wybrać do galerii: Bonarka, Krakowska, w reszcie nic nie ma. Poza tym w centrum jest wiele ciekawych butików, ale nie wiem czy tam też mają promocje.

Kurcze, a co w tym złego?! Nie stać mnie na drogie butiki wokół rynku, nie lubię lumpeksów, bo raz się w nich coś znajdzie a raz nie, a nie jestem hipiską żeby nosić byle co. Poza tym ciężko pracuję i nie mam czasu na paryskie zakupy, nawet w sobotę. Jedyne co mogę zrobić to przelecieć czasem przez jakąś galerię. I co, jestem gorsza?

Wbrew pozorom, wcale nie trzeba się wybierać do jakiś dużych sklepów, na fajne zakupy. Czasem warto zapuścić się w dzielnice, które na pierwszy rzut oka wcale nie są modowymi. Moim zdaniem właśnie w takich miejscach można znaleźć najciekawsze i niespotykane rzeczy. Przynajmniej większe prawdopodobieństwo, że pół miasta nie będzie miało takich samych ciuchów jak my.

Teraz jakoś w weekend 7 maja będa przeceny w galeriach handlowtych. Nie pamietam dokładnie w której, ale coś takie się szykuje.
Pogrzeb w necie. Miscusi, że dokładnie nie pomogę :(
Poza tym są jeszcze secondhandy roban i tym podobne :)

Napisał(a): Gość -

Gość polecam sklep odziez z anglii, maja fajne ciuchy firmowe z uk ceny tez spoko taniej niz na allegro na bronowickiej kolo poczty idac od petli to za poczta
zapomnialam dodac ciuszki nowe z metkami np. atmosphere, dorothy perkins, next, new look, stradivarius ja jestem bardzo zadowolona :)

Myślę, że w Krakowie jest wiele takich miejsc, w których można naprawdę fajne rzeczy kupić. Oczywiście galerie oferują znane marki, ale w bocznych uliczkach od rynku można znaleźć tez wiele fajnych sklepów, w których można kupić naprawdę oryginalne i niedrogie ciuszki. Na Długiej jest sporo tanich sklepów, ale też wiele lumpexów, w których można też coś ciekawego kupić.

Wszędzie można znaleźc fajne ciuchy w Krakowie. Jeśli cię interesuję ciucho landy to tego jest aż nadto. A na Poselskiej na przykład i na Grodzkiej jest sporo ekskluzywnych butików, sklepów projektantów i mini galerii z biżuterią, więc na pewno coś znajdziesz fajnego :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie mozna kupic fajne ciuch w londynie
  • fajne ciuchy krakw
  • czy kupie fajne ubrania w londynie
  • odziez z paryza firmowA allegro
  • fajne ciuchy z angli skd
  • gdzie w krakowie kupi ciekawe ubranie
  • gdzie mona w londynie kupic tanie a fajne ciuchy
  • tanie ubranie krakw
  • gdzie kupi tanie ubrania w krakowie
  • ciuchy krakw
  • tanie fajne ciuchy krakw
  • sklep z firmowymi ubraniami krakw
  • tanie ubrania krakow
  • tanie ciuchy krakw
  • fajne ciuchy galeria
  • tanie.ciuszki@interia.pl
  • fajne strony z ciuchami w uk
  • gdzie fajne ciuchy
  • ciekawe ciuszki
  • ciekawe ciuszki sklep
  • sklep fajne ciuchy
  • gdzie najtaniej kupic odzie w krakowie
  • fajny ciuch ..
  • na jakiej stronie moge kupic fajne ciuszki
  • gdzie najtaniej kupic ciuchy w krakowie
  • fajne ciuchy kraków
  • czaderskie ciuchy
  • fajny firmowy sklep z ciuchami
  • fajne ciuchy forum
Do góry strony: gdzie fajne ciuchy!!!!!!???????????????