24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń92
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
24 ppt ?

gdzie kupujecie ubrania do treningów , ćwiczeń? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

gdzie kupujecie ubrania do treningów , ćwiczeń?

Napisał(a): Agaa35 -

Hej ! Dziewczyny mam pytanko, kupujecie ubrania do ćwiczeń przez internet ? ja chciałabym kupić sobie jakiś komplet ze stanikiem do ćwiczeń , tak by był dobry gatunkowo i w przystępnej cenie bo w sklepach stacjonarnych mają ogromne ceny za sam stanik do ćwiczeń... Znalazłam w internecie sklep z takim i rzeczami maja ceny hurtowehttps://hurto(...)portowe , zastanawiam się nad kupnem . Co Wy myślicie o tym ? Kupowałyście już od nich ?
INTERIA.PL

Re: gdzie kupujecie ubrania do treningów , ćwiczeń?

Napisał(a): ~justynaso23 -

www.igortreneronline.pl
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź na www.igortreneronline.pl
I zapoznaj się z ofertą „Najlepszego Trenera w Internecie”,
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!

Napisał(a): Kisiek -

Ważne zeby kupować dobrych producentów, a tacy są najczęściej w sklepach temtycznych takich jak wspomniany wyżej militaria.pl
Jeżeli kogoś zraża cena takiej odzieży to trzba sobie uzmysłowić że to jest zakup na długie lata

Napisał(a): drkitel -

Kisiek Ważne zeby kupować dobrych producentów, a tacy są najczęściej w sklepach temtycznych takich jak wspomniany wyżej militaria.pl
Jeżeli kogoś zraża cena takiej odzieży to trzba sobie uzmysłowić że to jest zakup na długie lata
tylko ja też np znam masę osób, które uważają, że odzież termo nie działa ale jedyne z jaką mieli styczność to koszulki za 15-20 zł z bazarków... Te ubrania oryginalne nie są tanie ale są zdecydowanie warte swojej ceny bo dają potężny komfort

Napisał(a): kaktusik10 -

drkitel tylko ja też np znam masę osób, które uważają, że odzież termo nie działa ale jedyne z jaką mieli styczność to koszulki za 15-20 zł z bazarków... Te ubrania oryginalne nie są tanie ale są zdecydowanie warte swojej ceny bo dają potężny komfort
taka jest prawda za jakość trzeba po prostu zapłacić i tyle. Jeszcze niektóre mają z nich super wzory jak z ua gdzie są wzory marvela

Napisał(a): Kisiek -

drkitel
tylko ja też np znam masę osób, które uważają, że odzież termo nie działa ale jedyne z jaką mieli styczność to koszulki za 15-20 zł z bazarków... Te ubrania oryginalne nie są tanie ale są zdecydowanie warte swojej ceny bo dają potężny komfort
Wiesz, obaj wiemy, że to z nazwy było było odzieżą termoaktywną. Oprócz tego to nawet nie miało prawa działać. Jak ja słyszę od ludzi podobne bzdury to zawsze przytaczam przykład takich wyprzedażyhttps://www.m(...)17#list gdzie mozna dobrą odzież kupić zdecydowanie taniej

Napisał(a): ~zouza -

kaktusik10
drkitel tylko ja też np znam masę osób, które uważają, że odzież termo nie działa ale jedyne z jaką mieli styczność to koszulki za 15-20 zł z bazarków... Te ubrania oryginalne nie są tanie ale są zdecydowanie warte swojej ceny bo dają potężny komfort
taka jest prawda za jakość trzeba po prostu zapłacić i tyle. Jeszcze niektóre mają z nich super wzory jak z ua gdzie są wzory marvela
mój chłopak ma taką, że wygląda jak kostium batmana :) Jest super
Kisiek
drkitel
Wiesz, obaj wiemy, że to z nazwy było było odzieżą termoaktywną. Oprócz tego to nawet nie miało prawa działać. Jak ja słyszę od ludzi podobne bzdury to zawsze przytaczam przykład takich wyprzedażyhttps://www.m(...)17#list gdzie mozna dobrą odzież kupić zdecydowanie taniej
a ja odpuściłam. Chcą się pocić to proszę bardzo ;) Ich wybór. A jak na kimś mi zależy to daje mu w prezencie coś takiego

Napisał(a): kaktusik10 -

~zouza mój chłopak ma taką, że wygląda jak kostium batmana :) Jest super
no a jak jest teraz letnia wyprzedaż to nic tylko brać i korzystać :)

~zouza a ja odpuściłam. Chcą się pocić to proszę bardzo ;) Ich wybór. A jak na kimś mi zależy to daje mu w prezencie coś takiego
dokładnie tak co do odzieży termo to ostatnio się dowiedziałam że nawet jest buff termo
« Wróć do tematów
Do góry strony: gdzie kupujecie ubrania do treningów , ćwiczeń?