Reklama

71
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń343
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +0
71 ppt ?

gdzie na dlugie weekendy? (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

gdzie na dlugie weekendy?

Napisał(a): -

tak sie zastanawiam gdzie mozna wyjechac na dlugie weekendy, aby nie stracici 2 dni w podrozy, a zobaczyc fajne miesjca ...? mam niby to szczescie, ze mieszkam w centrum Polski i teoretycznie powinnam miec blisko ... ale nie dysponuje swoim samochodem, wiec "skazana" jestem na PKS i PKP. jak ostatnio zobaczylam, ze na Roztocze jechalabym 9 godzin to sie zalamala! a w majowke w Gory Stolowe jechalam 10 godzin ;( czy ktos moze mi polecic jakies miejsca, aby nie spedzic polowy na dojazdach? :)
pozdrawiam forumowiczow! :)
INTERIA.PL

Re: gdzie na dlugie weekendy?

Jeśli mieszkasz w centralnej Polsce to będziesz miała niedaleko do Głęboczka Wielkiego na Pojezierzu Brodnickim. Możesz sobie w ciszy i spokoju odpocząć oddając się zabiegom z winoterapii w SPA, które tam jest. Według mnie jest to super sposób na spędzenie długiego weekendu.

Moim zdaniem ciekawym miejscem na długie weekendy jest Primavera Spa. Tam można wynająć sobie domek letniskowy i spędzić przyjemnie czas z przyjaciółmi lub rodziną. W takim miejscu można odpocząć i oderwać się od codziennych obowiązków.

W centrum Polski to rzeczywiście czasami nie jest łatwo - niby wszędzie blisko a jednak daleko :D Ale chyba na Mazury jechać można :) na pewno trochę się pomęczysz czy to pociągiem, czy pks, ale pomyśl ile później będziesz mieć przyjemności.

Napisał(a): figofago666 -

Nad mooorze polskie :) Nie jest daleko (oczywiście zależy z jakiej części Polski no ale na kilka dni przeciez można się wyrwać). W Jastrzębiej Górze jest fajny ośrodek połączony ze spa. W te wakacje Primavera się postarała i stworzyli fajne pakiety w swojej ofercie i różne rodzinne warianty pobytu. Mnie zaciekawiła oferta pobytów odchudzających, proponowane przez nie dietę na licencji dr Bardadyna, słyszał ktoś? Ten dr występuje w TVN , publikuje książki i wszędzie się reklamuje i zastanawia mnie czy bylaby skuteczna i czy się tam wybrać do nich na to :)

Centrum Polski - więc pojedź na Zamojszczyznę i Roztocze, to przepiękne okolice i nie stracisz dużo czasu na dojazd, tylko trzeba sprawdzić wcześniej połączenia autobusowe.. bo w tym momencie jeżdżenie pociągami jest zupełną pomyłką :/ Możesz też zajrzeć na ideatur.pl, to taki serwis turystyczny, od razu z możliwością rezerwowania noclegu. Mają bardzo dużo artykułów na temat turystycznych atrakcji z każdego rejonu, warto poczytać. A nawet teraz za rejestrację można dostać prezent :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • AWENTRAWEL
  • awen trawel sp.zoo oferty wycieczek z pokazem
  • dlugi weekend sierpien gdzie.jechac forum
Do góry strony: gdzie na dlugie weekendy?