170
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi84
  • Ocen na +1
170 ppt ?

Gdzie na kurs języka angielskiego w Katowicach? (85)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdzie na kurs języka angielskiego w Katowicach?

Napisał(a): gość -

Jak zacząć naukę angielskiego? Sekretna Wiedza dla Naprawdę Początkujących:)
powiem ci jedno jak chcesz nauczyc sie naprawde dobrze angielskiego nie przeplacajac polecamhttp://www.ek(...)#t39551
tam sie nie zawiedziesz szybko prosto i bez sciemy:)ja sie dzieki tem nauczylam angielskiego 5 lat temu zanim wyjechalam do angli i to byl strzal w dziesiatke wiec zachecam kazdego do tego kursu jak mi pomogl to i wam tez:)
powodzenia

jak dla mnie najlepszą placówką jest speak up. najwięcej tam się nauczyłem w sumie. fajne było to że mieli różnorodne metody, więc nie było szans abym zanudził się denną książką jak to zwykle bywa w szkole na przykład.

Napisał(a): Boczek952 -

Kurs angielskiego w Katowicach hmmm. Szkoda kasy na dojazdy itp . Kurs online z www.chatterbox.pl jest dobrym rozwiązaniem . Sam się tam ucze efekty są świetne . Nauka z lektorem . Elastyczne godziny . Możliwość nauki w grupach max 5osób lub samemu . Pierwsza godzina za darmo więc możesz sprawdzić kurs czy ci odpowiada jest to nowość na rynku . Naprawdę polecam sprawdzić

gość jak dla mnie najlepszą placówką jest speak up. najwięcej tam się nauczyłem w sumie. fajne było to że mieli różnorodne metody, więc nie było szans abym zanudził się denną książką jak to zwykle bywa w szkole na przykład.
Ja nie zawiodłem się na tej szkole, ani tyciu, tyciu

Zapraszamy serdecznie do nowootwartej Szkoły Języka Angielskiego 3Lions w samym centrum Katowic - Mickiewicza 22 (róg Mickiewicza i Stawowej). Tylko język angielski, wyłącznie native speakers, inspirujące lekcje. Do końca sierpnia zniżka 100 zł na wszystkie kursy.

Napisał(a): ThreeLions -

Zapraszamy serdecznie do nowootwartej Szkoły Języka Angielskiego 3Lions w samym centrum Katowic - Mickiewicza 22 (róg Mickiewicza i Stawowej). Tylko język angielski, wyłącznie native speakers, inspirujące lekcje. Do końca sierpnia zniżka 100 zł na wszystkie kursy! Sprawdź: www.3lions.pl

Napisał(a): ~barbierra -

słyszeliście o goworku? oni mają wiele kursów i szkoleń, ale podobno te językowe sa naprawdę spoko i ostatnio się zastanawiałam, czy się właśnie tam nie wybrać...bo znajoma była na masażu i była megazadowolona, więc może warto spróbować....

Napisał(a): ~grażyna -

Witam polecam szkołę językową http://angielski-express.pl/kontakt/

niskie profesjonalne ceny i podejście jako 56-letnia kobieta podejmuje współprace z ta szkołą super po prostu super posiadają nowoczesne metody nauki

Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szkoy jzykowe katowice opinie
  • kurs angielskiego katowice opinie
  • szkoa jzykowa katowice opinie
  • najlepsza szkoa jzyka angielskiego w katowicach forum
  • dobry kurs angielskiego katowice
  • szkoy jezykowe Katowice opinie?
  • najlepsza szkoa jzykowa katowice
  • ranking szk jzykowych katowice
  • najlepsza szkoa jzykowa w katowicach
  • szkoy jzykowe katowice ranking
  • angielski katowice opinie
  • szkoy jzykw obcych katowice opinie
  • kurs angielskiego slask opinie
  • kurs angielskiego katowice forum
  • najlepsza szkola jezykowa w katowicach opinie
Do góry strony: Gdzie na kurs języka angielskiego w Katowicach?