162
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi80
  • Ocen na +1
162 ppt ?

Gdzie na kurs języka angielskiego w Katowicach? (81)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie na kurs języka angielskiego w Katowicach?

Napisał(a): KamilZakrasz -

Ja już też przeszedłem przez wiele szkół i korepetycji, metod i nawet tej całej nauki sita... Swoją drogą straszna padaka. Według mnie nie ma nic lepszego od konwersacji. Tylko tak podłapałem angielski na tyle dobrze, że jak pojechałem dorabiac do Anglii dokadałem się. Zwracajcie uwagę czy w szkole do której idziecie zmieniają się lektorzy. jest to mega istotne bo za granicą ludzie nie mówią czasami nawet tym samym "slangiem" co dopiero jeśli chodzi o akcent. Przed wyjazdem chodziłem do 3 szkół najpierw do Profi bo jest chyba największa ale jakoś tak nie do końca mi podeszły zajęcia, później British ta z kolei była blisko bo mieszkam w Piotro ale to już w ogóle porażka bo lektorzy to chyba studenci I roku studiów... Koleżanka poleciła mi CoolSchool i ja też mogę ją polecić. Mam nadzieję że komuś pomogłem :) Miłego
INTERIA.PL

Napisał(a): ~kacperooo -

a próbowałeś speakup na stawowej 10? chodzę tam z dziewyczną, bo raczej nie zostaniemy w polsce zbyt długo, więc w czasie studiów chcemy się chociaż porządznie nauczyć języka ^^ na razie jest mega dobrze! najlepsze są zajęcia na kręgielni!

Napisał(a): ~Grazzya -

Korzystałam z kursu włoskiego w lingua house i ja na plus doceniam niewielką grupę, w której była fajna atmosfera no i cały kurs bazuje na konwersacjach więc mówienie mówienie i jeszcze raz mówienie, ja wyniosłam bardzo dużo z tego.

Napisał(a): ~NatiOlczewska -

Ja nauczyłam się angielskiego bardzo szybko, jednak mi się to udało podczas wyjazdu za granicę, to też każdego zachęcam, do takiego doświadczenia. Najłatwiej się uczt języka, kiedy się jest w kraju gdzie się go używa.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szkoy jzykowe katowice opinie
  • kurs angielskiego katowice opinie
  • szkoa jzykowa katowice opinie
  • najlepsza szkoa jzyka angielskiego w katowicach forum
  • dobry kurs angielskiego katowice
  • szkoy jezykowe Katowice opinie?
  • najlepsza szkoa jzykowa katowice
  • ranking szk jzykowych katowice
  • najlepsza szkoa jzykowa w katowicach
  • szkoy jzykowe katowice ranking
  • angielski katowice opinie
  • szkoy jzykw obcych katowice opinie
  • kurs angielskiego slask opinie
  • kurs angielskiego katowice forum
  • najlepsza szkola jezykowa w katowicach opinie
Do góry strony: Gdzie na kurs języka angielskiego w Katowicach?