20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń184
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +-2
20 ppt ?

Gdzie na wakacje we wrześniu? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdzie na wakacje we wrześniu?

Napisał(a): -

Zalezy ile mozesz wydac. Ja w ub. roku, 1 X polecialam do Turcji, do Dalyan. Miasteczko male, pensjonacik KOnak Melsa w zacisznym miejscu, pogoda cudna, aczklowiek nie bylo goraco. Dostep do plazy kutrem lub droga- busem. W tym roku znowu polece, wlasnie w pazdzierniku :) W jednym miejscu gory, Morze Srodziemne. Oczyiwscie woda wciaz ciepla. Wypozyczylismy rowery na caly pobyt, jedlismy w malych knajpkach. Mozna bylo pojechac na safari po gorach, poplynac w rejs romantyczny noca...co kto lubi. Polecam, bo wciaz jestem pod urokiem tego miejsca.

Napisał(a): ~Reniaaa -

Polecam góry na wyjazd we wrześniu. Byłam dwa tygodniu temu w Karkonoszach i jest pięknie. Jest co zwiedzać i gdzie odpoczywać. Lubię takie tereny. Byłam też w termach w Cieplicach i w Świeradowie Zdroju, gdzie mieszkałam w pensjonacie Malwa. Miejsce idealne dla ludzi w moim wieku 40+ i nie tylko z resztą. Mają różne pakiety i jest w czym wybierać. :)

Napisał(a): ~Marcin38 -

Jak się patrzy na stawki za domki w górach to raczej koło 400 zł to się kręci, w zależności od standardu. Mi się udało znaleźć za 300 za dobę w Falsztynie i polecam to miejsce. Cena wyjątkowo korzystna, a standard podwyższony. Wszystko można zobaczyć na fotkach na stronie www.naogrodach.com.pl.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie na wakacje we wrześniu?