550
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi509
  • Ocen na +0
550 ppt ?

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? (510)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): brynka -

ostatnio pare fajnych rzeczach trafiłam własnie w sklepie z uzywaną odzieża i wcale się tego nie wstydzegdybyście widzieli jacy ludzie tam kupują kiedyś to były sklepy dla biednych terazidziesz w najtanszy dzien a tam pod sklepem bmv jedno drugie w sklepie panie w futrach obwieszone złotem
a drugie miejsce gdzie ostatnio robilam zakupy to internet

Napisał(a): Makepeace13 -

Wybierajac sie po ubrania jezdze do duzych sklepow. Spedzam kilka godz. kupuje od razu wieksza ilosc wczesniej zaplanowanych rzeczy. Pozniej spokoj z zakupami na pewien czas, bo strasznie nie lubie kupowac, tzn. przymierzac ubran. Najgorsza rzecz, to kupno spodni, tu mam zawsze problem. Czasem bywaja rzeczy firmowe, czasem nie. Rzecz musi mi sie podobac i pasowac.

Napisał(a): Tris -

Ja bardziej reflektuję Galerie Handlowe. Pozdrawiam :)))

Napisał(a): Tris -

gość
Tris Ja bardziej reflektuję Galerie Handlowe. Pozdrawiam :)))
Galerianka?????
Tak, to bardzo mozliwe sądząc po poziomie inteligencji.
Galerianka, to kobieta w czasach renesansowych, a Galeria Handlowa to taki duuuużyy sklep, z większą ilością sklepów, moja droga, napisałam ci najprościej jak potrafiłam, jak dalej nie rozumiesz, to idź się spytaj mamy, może ona ci odpowie :PP

Napisał(a): xenia11 -

Na zakupy wychodzę do Centrów Handlowych albo zwykłych prywatnych sklepów (mam swoje, znane i lubiane) w necie czasem kupię coś, ale dość rzadko, i tylko ze sklepów które znam lub zostały mi polecone (nie wiem z czego to się bierze ale nie mam zbytniego zaufania do sklepów internetowych i wolę przymierzyć.
Z tym że ja nie jestem maniaczką zakupów, kiedyś wychodziłam na zakupy 2-3 razy w roku po kilka ciuszków jednocześnie, teraz ze względu na dzieci chodzę częściej (wyrastają) i dla mnie kończy się to jakimiś drobiazgami, typu biżuteria, bielizna,koszulka.
ale nie wiem czy jestem "klasyczną" kobietą: zakupy to nie coś co sprawia mi jakąś mega frajdę, i jeśli mam wybór co zrobić to wolę inne rzeczy;)

Napisał(a): gość -

Ja ze względu na brak czasu często ubrania kupuję w internecie. Moim ulubionym sklepem jest Henri Lloyd. Zawsze coś fajnego tam znajdę. Jak już mam chwilę czasu to oczywiście biegam też po "stacjonarnych " sklepach i wtedy najczęściej odwiedzam centra handlowe.

Napisał(a): gość -

W centrach handlowych też mi się zdarza,jednak znam swój rozmiar i mogę spokojnie zamawiać przez internet gdzie jest niższa cena i równie szeroki wybór. To dobra opcja.

Pozdrawiam (...)

Napisał(a): Malostka00 -

Ja od konkretnych marek bardziej cenię sobie fason ubrań czy ich kolor, no po prostu musi mi pasować :-) Dlatego staram się nie ograniczać do jednego sklepu, a najchętniej lubię miejsca, gdzie jest wiele różnych marek i duży wybór, tak jak TkMaxx czy http://sprzed(...)odatki/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?