Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Napisał(a): sebixxx -

Jak dla mnie to nie ma różnicy w trudności. Jeśli instruktor w szkole jazdy jest dobry, to przygotuje nawet nie tyle co do egzaminu, ile ogólnie do niezłego ogarnięcia już nawet po egzaminie. I wtedy to gdzie zdajesz nie ma już aż tak wielkiego znaczenia. Ja np. robiłem kurs w Krakowie (w Auto Akademii) i zdawałem też w Krakowie. Nie żałuję. Dzięki temu jestem przygotowany na większość patowych sytuacji na drodze, bo to duże miasto, spory ruch nie jest mi ani straszny ani obcy. Dobrze jest się czasem tak rzucić na głęboką wodę według mnie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Marek -

Kraków. Uwielbiam to miasto, zdawałem tam B i później C i zero problemów. w krk jeździłem w ose kraków, tam miałem robione prawko a egzaminy zdane za raz.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Malena27 -

Coś mi się wydaje, że z tym Krakowem to przesadzacie. Ja jak zdawałam z GPS-NAUKAJAZDY z Krakowa to jakoś nie wiedziałam nawet, że są jakieś trudności i że chodzi właśnie o to miasto. Uważam, że dużo zależy od instruktora, a później od naszego zaangażowania i skupienia. Reszta uda się już sama.
Odpowiedź (0)

prawo jazdy

Napisał(a): grafica -

Mi się wydaje, że najłatwiej i najlepiej zdawać w dużych miastach. Wbrew pozorom właśnie w takich miejsce=ach zdaje o wiele więcej osób, niż w mniejszych miejscowościach. Oczywiście najwięcej zależy od szkoły, dlatego warto wybrać odpowiednia, żeby dobrze przygotowała do egzaminu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): agnieszka -

ja zdawalam 27 sierpnia o godz.9.30 w krakowie na koszykarskiej i zdalam za 1 razem,nie balam sie egzaminu gdyz byłam bardzo dobrze przygotowana i jeszcze przed samym egzaminem jezdzilam 2 godziny L -ką,(...)naprawde dobrze przygotowują czego jestem przykładem
Odpowiedź (0)

2 wrzesnia 2010-nie zdałam:(

Napisał(a): jaga -

Ja zdawałam własnie teraz i niestety 1 raz nie zdałam...łuk i górka ok ale na mieście oblałam bo wepchałam się na sąsiedni pas...ale cóż człowiek na błędach sie uczy:P
Odpowiedź (0)

prawko

Napisał(a): mały -

Kat B 1994, Kat C 2006, Kat C+E 30.06.2007r Wszystkie zdane w Krakowie i to za pierwszym razem.Żadnych łapówek.
Odpowiedzi (2)

Egzamin na prawko powinien byc w 4 miastach

Napisał(a): HuGo W. -

Powinien skladac sie z 5 etapow praktycznych:
1 - jazda poza miastem, parkowanie przed hipermarketem.
2 - Wroclaw - okolo godzina jazdy po najciekawszych miejscach + jazda autostrada
3 - Warszawa - okolo godzina jazdy po najciekawszych miejscach
4 - Krakow lub Poznan
5 - Katowice lub Lodz lub Szczecin lub Torun lub Bydgoszcz

Dopiero po pomyslnych kompletnych 5 dniowych egzaminach praktycznych powinno byc wydawane prawko
Odpowiedzi (3)

zdawalność w Krakowie

Napisał(a): aaa:) -

nie jest tak trudno:) 5 lipca zdałam egzamin co prawda za drugim razem ale nie jest tak strasznie zdawać w Krakowie:) (dodam że nie znałam miasta bo nie jestem z Krakowa:))
Odpowiedzi (1)

prawko

Napisał(a): monia45 -

jak niedasz łapuwki to niezdasz to jest proste karzdy tam biedze oni ztego rzyja
Odpowiedzi (3)
Dodaj komentarz