11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
11 ppt ?

Gdzie się znajdują cmentarze Świadków Jehowy w Polsce (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie się znajdują cmentarze Świadków Jehowy w Polsce

Napisał(a): stevn -

Czy Świadkowie Jehowy są chowani na zwyczajnych (komunalnych) cmentarzach, czy na katolickich po kryjomu, wbrew ich osobistemu sumieniu i w imię ich egzaltowanej we wszystkich kierunkach odrębności religijnej..........??? Może mi ktoś z waszego grona na to pytanie odpowiedzieć.........?
INTERIA.PL

Re: Gdzie się znajdują cmentarze Świadków Jehowy w Polsce

Napisał(a): buc1 -

Mistrzu, czyżbyś albowiem należał do nich? Jeśli tak, to rozumiem twoje pytanie i udzielam odpowiedzi. A zatem świadkowie Jehowy są chowani na różnych cmentarzach , ponieważ nie mają własnych, czyli przy cmentarzach katolickich w wydzielonych miejscach i n komunalnych, bez miejsc wyznaczonych. Mam nadzieję, że nie będziesz jeszcze umierał??

Napisał(a): Judas -

Jeśli chodzi o tzw. "szacunek dla zmarłych" , traktowany jest wybiórczo, tak jak tanie kosmetyki na targu kupowane w pośpiechu.

Zazwyczaj do 2-3 pokoleń wstecz, potem na dawnych cmentarzach buduje się domy mieszkalne a i często domy uciech cielesnych z braku miejsca dla jeszcze żywych na tym łez padole.

Starożytnie nie mieli z tym problemu dokonując rytualnych aktów spopielenia i rozrzucając swawolnie prochy na tańczącym wietrze.

Napisał(a): ireneo -

Chciałbyś wyznaczyć getta cmentarne dla wiary innej niż twoja? Bierz z nich przykład. Uczciwi, stanowczy i konsekwentni. Żaden mnie nie okradł. Nie chleją, nie palą, unikają hazardu, nie kłamią. i nie obchodzi ich gdzie inni wyznawcy są grzebani.

ireneo Chciałbyś wyznaczyć getta cmentarne dla wiary innej niż twoja? Bierz z nich przykład. Uczciwi, stanowczy i konsekwentni. Żaden mnie nie okradł. Nie chleją, nie palą, unikają hazardu, nie kłamią. i nie obchodzi ich gdzie inni wyznawcy są grzebani.
Jak ci coś nie pasi to pisz do mnie na priv-a , a nie tutaj gdzie wypowiadasz się nie na temat. Moi adwersarze i oponentki korzystają z tego rozwiązania, dlaczego ty miałbyś być inny.....???

Napisał(a): ireneo -

stevn
ireneo Chciałbyś wyznaczyć getta cmentarne dla wiary innej niż twoja? Bierz z nich przykład. Uczciwi, stanowczy i konsekwentni. Żaden mnie nie okradł. Nie chleją, nie palą, unikają hazardu, nie kłamią. i nie obchodzi ich gdzie inni wyznawcy są grzebani.
Jak ci coś nie pasi to pisz do mnie na priv-a , a nie tutaj gdzie wypowiadasz się nie na temat. Moi adwersarze i oponentki korzystają z tego rozwiązania, dlaczego ty miałbyś być inny.....???
Człowieku, pytasz w temacie gdzie grzebią "świadków" z manifestowaniem lekceważenia pogrzebanych biedaków. Tu więc pytam po co ci te dane? Prezentujesz tę wolę w temacie. Ze szmaciarzami na privach nie rozmawiam.

Napisał(a): Kajetana -

Tak sa chowani na cmentarzach komunalnych we wlsnej ceremonii. Katolicy tez przecież są chowani na cmentarzach komunalnych. Podobnie wyznawcy innych religii i ateisci. Kazdy w swoim obrządku. Islamisci maja wlasne cmentarze. A parafialnych jest tez juz bardzo niewiele.

ireneo
stevn
Człowieku, pytasz w temacie gdzie grzebią "świadków" z manifestowaniem lekceważenia pogrzebanych biedaków. Tu więc pytam po co ci te dane? Prezentujesz tę wolę w temacie. Ze szmaciarzami na privach nie rozmawiam.
A ja z chamstwem nie polemizuje, tylko przeciwstawiam mu się otwarcie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie się znajdują cmentarze Świadków Jehowy w Polsce