107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +0
107 ppt ?

gdzie szukać noclegu ?? (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

gdzie szukać noclegu ??

Napisał(a): -

wiecie od jakiegoś czasu zaczęłam więcej podróżować ale nie za pośrednictwem biur podróży tylko na własną rękę. Najwięcej problemów mam z tym, żeby znaleźć jakiś tani, ale przede wszystkim pewny nocleg.
Może wy mi pomożecie?? W jaki sposób najczęściej szukacie noclegów, korzystacie z baz hotelowych ?? Jeśli tak to z jakich najczęściej ??
INTERIA.PL

Re: gdzie szukać noclegu ??

podróżowanie na własną rękę jest znacznie lepsze :-) Też mi się to zdarza, a właściwie od jakiegoś czasu głównie w ten sposób podróżuję :-) Zazwyczaj ze znajomym.
Bazy noclegowe można znaleźć w internecie. Możesz zajrzeć na stronę nocuj.com.pl i tam sobie poszukać konkretnego noclegu. Jest spora baza hoteli, apartamentów, domków itd.

Bazy noclegowe są zdecydowanie dobrym narzędziem. O ile oczywiście mają bogatą ofertę. Ja sobie jeszcze cenię przejrzystą szatę graficzną; internet jest pełen stron - potworków, których przeglądać się nie da.
Jeszcze lepiej jeśli za pośrednictwem strony można dostać jakiś rabat i uzyskać dodatkowe informacje np. o atrakcjach turystycznych w danym regionie. Osobiście polecam urlopwpolsce.pl

Napisał(a): Gość -

Ja przeważnie jadę w ciemno bo jest pełno stron, gdzie można znaleźć nocleg. Na przykład ostatnio znalazłem http://nocleg-i.pl albo http://wakacje-urlopy-weekendy.pl Zawsze w podróż służbową jadę z kompem więc mam internet pod ręką, gdzie szybko znajdę nocleg. Wybieram cel, wysyłam kilka maili z zapytaniami i z moim numerem telefonu. Często do mnie dzwonią z hoteli czy pensjonatów sami, żeby zaproponować nocleg. Na dodatek negocjuję cenę.

ja się wybieram z narzeczonym do Gruzji w listopadzie i planuję opcję couchsurfing - czyli noclegi bez opłat, za to za wymianą poglądów kulturowych itp. (czyt. wieczory przy winku i długie rozmowy z bardzo otwartymi ludźmi). Jest już ogromna baza couchsurfingowa na świecie i praktycznie wszędzie można tego spróbować. Podróż kosztuje więc tyle co przelot (około 600zł z LOTem w dwie strony), jedzenie na miejscu (taniocha) i wejścia do muzeów itp.

Parę razy już w ten sposób podróżowałam i mam niemal same pozytywne przeżycia, a z negatywnych jedynie tyle, że trafiali się jakieś mruki tu i ówdzie (rzadkość, bo najczęściej kanapę w mieszkaniu odstępują ludzie otwarci, sympatyczni i ciekawi świata). Bardzo polecam.

Ja szukam przez internet. Stale uaktualnianą bazę noclegów mają na nocuj.com.pl. Możesz wybrać co Cię interesuje, wg ceny, miejsca, rodzaju, itp. Osobiście jak pierwszy raz wybierałam się na taki wypad prawie w pojedynkę, bo tylko z przyjaciółką, to czułam się dziwnie i świetnie zarazem. Teraz już nie czuję tego strachu:).

Ja z mężem,jak nie mieliśmy jeszcze dziecka,lubiliśmy spędzać czas bardzo czynnie.I nawet podróż poślubną byliśmy w trasie.Chcieliśmy jak najwięcej zobaczyć i w miarę nie drogo.W ciągu dwóch tygodni byliśmy w wielu miejscach Polski.Objazdowo.W tej sytuacji odpadają hotele.Myśmy postawili na schroniska młodzieżowe.Super sprawa,jeśli się chce spędzić trzy dni tu,trzy dni tam,potem dwa dni tam,itd.Niedrogo a dzięki temu można pojechać jeszcze gdzieś i jeszcze:)Jechaliśmy przed siebie z mapą.W danym mieście szukaliśmy informacji turystycznej.I tam znajdywaliśmy schroniska lub tanie noclegi.Super sprawa.Polecam.Zaoszczędzone pieniążki wydawaliśmy na kolejną atrakcję.W ten sposób trochę Polski wschodnie zobaczyliśmy.Jest cudowna.Teraz szukamy w necie.Ze względu na dziecko.Siedzimy w jednym miejscu ale robimy z niego wypady do innych.Pozdrawiam

Ja również korzystam z baz noclegowych dostępnych w internecie. Wystarczy w google wpisać "baza noclegowa" i wyskakuje do wyboru do koloru baz noclegowych.
Ja osobiście polecamhttp://czasurlopu.pl z której korzystam bo mi strona podpasowała ;)

Uwielbiam podróżować po Polsce i dziwie się ludziom, którzy szukają egiptów i innych. U nas jest też wiele pięknych i niezwykłych miejsc.

pozdrawiam
Karolina

Możesz jeszcze spróbować na ideatur.pl - tam jest wyszukiwarka na stronie więc łatwo jest sobie coś znaleźć. Ceny, wiadomo zależą od konkretnego hotelu, czy innego ośrodka, ale można sobie od razu na tej stronce zarezerwować miejsce :)

Dużo jest tego typu stron w internecie, ale ten o którym pisze sancho87 wygląda chyba najlepiej z nich wszystkich. bardzo spodobał mi się tam wątek społecznościowy oraz możliwość prowadzenia własnego bloga na ich stronie. Reasumując portal ten mi bardzo przypadł do gustu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na jakich stronach szuka noclegu
  • na jakiej stronie szukać tanich noclegów w górach
  • na jakiej stronie szuka noclegw
  • na jakich stronqch mozna znalezc nocleg
  • na jakich portalach szuka noclegw?
  • forum na jakiej stronie szukac noclegow
  • na jakich portalach szukac noclegw
  • jak szuka noclegu w podry
  • jak szukac noclegu
  • na jakich stronach szukac tanich noclegi